Ce parere aveti de shemale/travestiti?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
gonzolitoo
Mesaje: 1
Membru din: 11 Oct 2010, 10:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt foarte curios sa stiu daca se castiga rezonabil ca shemale sau travestit?Doar mi-a zburat o afirmatie pe la ureche,cum ca ar fii profitabil.M-ati putea ajuta cu niste detalii va rog?merita incercat?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai profitabil decat la baieti normali solo
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

parerea mea este f buna ;intotdeauna am purtat un respect imens pt cei care sunt by nature like this ; pe camera insa maj sunt trucaje ;ideea de baza este insa sa nu folosesti un baiat ci o fata -memebrii vor de regula sa vada cea mai sweet si candida si sexy fata plus a big cock ;deci aici e e spilul sa utilizez un penis care sa fie cat mai apropae de relaitate

ddespre travestiti :problema este relativ mai usoara ; poti folosi tipi insa f efeminati si iti treb o serie intreaga de accesorii :make up bun si f bun , peruci cat mai reale , sani fake (se gasesc pe la obor , cocor -sunt proteze pt femeile carora li sa u facut masectomii si arata destul de real pe camera aatat timp cat pers respectiva poarta un sutien)plus multa munca pt a pacali camera

multa bafta
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
Crowley
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 02 Feb 2005, 00:23
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Pe multe situri TS accounts sunt in top earnings, deci daca e bine facuta treaba merge categoric, lumea iubeste circul si intotdeauna freaks-ii au avut audienta in entertaiment.
''Do what thou wilt shalt be the whole of the law!''
cristian9681
Mesaje: 2
Membru din: 14 Mai 2012, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imi puteti spune de unde sa cumpar un penis fake cat mai real pentru categoria shemale?
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

cristian9681 scrie:Imi puteti spune de unde sa cumpar un penis fake cat mai real pentru categoria shemale?
Doamne,cata minte poti sa ai sa crezi ca poti performa cu sula fake ??!!!

nu exista asa ceva ,ca nu suntem in desene animate insurubezi chestia si gata ,nu vreau sa descurajez dar cum dreacu sa pui sula falsa si ala sa nu si dea seama voi chiar credeti ce spuneti??

....plus ca la rules spune clar ca nu ai voie sa induci clientu in eroare in privinta sexului...tu daca ai fi membru si pui sa se dezbrace nu vezi ca are tzatze sau cap de plastic ??

aaa daca vrei sa fii clown da bagi plastic la chiloti si sutien.. am vazut shemale reusiti si fara sani dar cu fetze atat defeminine si frumoase ca uitai de ce nu are sani ...

...sunt in livej. shemale 100% care pt asta traiesc , te lasa cu gura cascata cum arata ,silicoane fatză păr tot ce vrei ..de ce as alege un clown perucat cand am in fatza exemplare superbe fara sex de plastic ???

cum faci daca ti se cere zoom si sa ejaculezi ??ca asta ti se va cere sa o freci si ala sa se holbeze acolo...

daca vrei sa vezi ce inseamna a fi ridicol recomand sa intri la shemale most popular primele pagini si fa diferenta cu aia din coada fake si cu vata la sutien...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Nu credeam ca se va ajunge la posturi de genul asta dar daca s-a ajuns...omul cauta ceva care a vzt(putin probabil),i s-a spus despre(mult mai plauzibil),prietena lui lucreaza intr-un studio pe aceasta categorie,in tara exista doar 2 astfel de studiouri asa cum i-am spus si in PM,unul este al meu ,celalalt al fostului meu asociat,care,in exces de zel a angajat in ultima vreme foarte multe fete de la ziar,de aici si pana la migrarea modelele dupa ce au intrezarit oportunitatea este doar un pas mic.Ca masura de precautie/garantie se fac niste chestii cand angajezi persoane straine si nu din recomandari,sper ca fostul meu asociat,pentru binele lui ,si le-a luat.
Sweet faptul ca exista transexuali real nu m-a impiedicat in cei 11 ani de chat sa fac putina istorie pe siteuri,concurenta inseamna trafic,mai inseamna si provocare(pentru mine cel putin).Te asigur ca daca ai vedea ce potface 2 maini dibace ai ramane uimita,nu mai vb de incasari,tocmai pentru ca este greu de crezut ,ma stimuleaza:)
Fake-ul vinde mai bine decat un real ,dar nu orice fake,este naivitate sa crezi ca daca-ti pui un simplu dildo(celmai apropiat de forma reala a unui penis tot se vede plastic no matter what) o sa faci bani in categorie(mai ales ca toate siteurile inchid la cea mai mica reclamatie iar membrii sunt f inventivi cand vine vb de a te deconspira),tocmai din cauza fetelor care au fct pe clovnii,maj siteurilor au inchis portile pentru fake practice transgender.Acum multi ani era o adevarata isterie cu aceasta categorie,in timp lucrurile s-au aranjat ,siteurile au inchis maj fakeurilor,multe s-au autodizolvat prin calitate slaba,au aparut realurile care intradevar sunt f frumoase(unele),etc.
In urma despartirii nu prea prietenoase dintre mine si fostul asociat au aparut 2 studiouri de acest gen,din fericire pentru mine am pastrat cateva atuuri in maneca(la capitolul show si posibilitati) tocmai pentru a ne deosebi:)
Cristian, probabil, a vzt ca prietena lui castiga relativ bine si sigur s-a gandit ca nu ar vrea sa mai imparta prajitura cand poate sa o manance singur(nu pot face decat presupuneri),dar,lucrurile sunt mai complicate decat isi imagineaza el.
Mai mult decat s-a stricat categoria in ultima vreme nu se poate strica iar timpuri din astea am mai trait,selectia naturala isi va spune cuvantul soon or later asa cum a fct -o de zeci de ori de-a lungul timpului:)
Si acum on topic, un penis-dildo, forma anatomica poti cumpara de la orice sex shop dar te asigur ca nu va fi suficient.
Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
cristian9681
Mesaje: 2
Membru din: 14 Mai 2012, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu nu stiu nici un studio care sa faca asa ceva sau pe cineva care lucreaza asa. este suficient sa citesti pe mai multe forumuri si sa te uiti la top earnings pe unele site uri si sa vezi ce merge. daca stai sa analizezi unele shemale e foarte usor sa iti dai seama ca sunt fake....si de aici ideea sa incerc si eu asa ceva......dar se pare ca e mult prea complicat asa ca raman la maturele mele.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

cristian9681 scrie:Eu nu stiu nici un studio care sa faca asa ceva sau pe cineva care lucreaza asa. este suficient sa citesti pe mai multe forumuri si sa te uiti la top earnings pe unele site uri si sa vezi ce merge. daca stai sa analizezi unele shemale e foarte usor sa iti dai seama ca sunt fake....si de aici ideea sa incerc si eu asa ceva......dar se pare ca e mult prea complicat asa ca raman la maturele mele.
de cristian9681 » Mie Mai 09, 2012 2:48 am

Salut,

Am si eu aproape aceiasi intrebare. Prietena mea lucreaza la un studio pe 2 siteuri Streamate si Cams.com si urmeaza sa ii mai deschida conturi si pe altele. Intrebarea este daca peste o luna se hotaraste sa lucreze de acasa ii pot deschide conturi noi pe acele siteuri pe care are deja?

Cred ca asta este postul tau,nu?DE aici am dedus toata tarasenia.Bafta acolo:)
P.S.Hint,mai toata lumea din industrie citeste ambele forumuri :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Eu chiar nu inteleg de ce atat agitatie....in opinia mea daca esti bun, dar cu adevarat bun si daca emani ceva special , o aura personala, nu trebuie sa fii shemale sau sa ai trei tate ca sa fii in top. Asta e o prostie...Daca ai ceva al tau pot sa fie si 1500 modele onlien si tot pe tien et aleg membrii, pot sa fie si 100 shemale perfecte si tot nu-s mai bune decat tine...Pana la urma urmei sarmul personal face tot :mrgreen:
Avatar utilizator
Humbert
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 16 Iun 2010, 21:52
Localitate: whatever
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:D Oricine stie sa o scoale in real,o sa o scoale si in cyber..Spot on Trompy!!!!!!
God shave the queen!!!!!!!!:O)
superlifting
Mesaje: 13
Membru din: 15 Apr 2012, 18:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fetish scrie:parerea mea este f buna ;intotdeauna am purtat un respect imens pt cei care sunt by nature like this ; pe camera insa maj sunt trucaje ;ideea de baza este insa sa nu folosesti un baiat ci o fata -memebrii vor de regula sa vada cea mai sweet si candida si sexy fata plus a big cock ;deci aici e e spilul sa utilizez un penis care sa fie cat mai apropae de relaitate

ddespre travestiti :problema este relativ mai usoara ; poti folosi tipi insa f efeminati si iti treb o serie intreaga de accesorii :make up bun si f bun , peruci cat mai reale , sani fake (se gasesc pe la obor , cocor -sunt proteze pt femeile carora li sa u facut masectomii si arata destul de real pe camera aatat timp cat pers respectiva poarta un sutien)plus multa munca pt a pacali camera

multa bafta
Eu cred ca nu sunt multi cei care or sa se lase prostiti pe fata! Iar cand lumea or sa-si dea seama ca este fake ti-ai luat adio!
Sunt foarte multi performeri la ts care arata foarte foarte bine, si nu sunt fake
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”