A inceput CC sa faca chargeback?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am vazut in josul paginii la revenues, pt prima data la deduction 2 $. cand am dat sa vad ce e aia am vazut ca era numele unui client, deci a fost un chargeback , dar e pt prima oara in 4 ani cand vad un cb de la camcontacts ... voi ati mai avut vreodata ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

n-am avut si nici n-am auzit vreodata de un chargeback la cc :shock: :shock: :shock:
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Suportul ce a zis cand ai intrebat?
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Se fac si cb doar cand ei cer asta...am avut un pvt pe alt site si a intrat un membru pe cc la care frumos am inceput sa ii explic ce se petrece dar el nu a inteles si a venit in one to one.lol...dupa a inteles ca eu defapt am pvt pe alt site...a pus plangere la ei si a primit banii inapoi :)
Se mai intampla
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

decat sa vina un idiot 1-2 min si sa ma voteze prost, cum mi s-a intamplat si mi-a dat raitingul peste cap, prefer sa-si ia inapoi aia 4-5 dolari.
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vdt85 scrie:decat sa vina un idiot 1-2 min si sa ma voteze prost, cum mi s-a intamplat si mi-a dat raitingul peste cap, prefer sa-si ia inapoi aia 4-5 dolari.
Daca ai de ales, da. Dar mai mari sanse ai sa te si voteze prost si sa-si ia banii inapoi. Asa ca daca tot e sa pierd din stelute, mai bine raman cu banii de cafea :)
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

asta asa e Hippie, ziceam si eu ce-as prefera :))) de parca ma intreba careva ce-as vrea eu :)))
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”