Se merita sa deschizi un studio video chat ?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Draga Acecleaner,
Mesajul tau tradeaza atata superficialitate, incat ma indoiesc ca vei primi raspuns vreodata de la cei care stiu, intradevar, cu ce se mananca sportul asta.
Fiecare intrebare pe care ai pus-o a fost dezbatuta in zeci de postari pe forumul asta. L-ai "rasfoit" macar?
POstarea ta arata nu numai ca nu stii nimic despre domeniu (decat, poate, ca se fac bani din videochat), dar ca nici nu ai avut tenacitatea sa te interesezi cu adevarat. Asa ca toti cei care se pricep cat de cat la asta te vor ignora stoic.
Si, daca vrei o dovada ca stiu ce vorbesc: ai postat pe 11 aprilie. Suntem in 3 mai. Ai primit vreun raspuns?
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

United Studios scrie:Si, daca vrei o dovada ca stiu ce vorbesc: ai postat pe 11 aprilie. Suntem in 3 mai. Ai primit vreun raspuns?
Restul, ne gandim, ca e lista lunga :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Facchetti121
Mesaje: 2
Membru din: 04 Mar 2013, 19:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum iti merge Andrei ?
A trecut ceva timp de cand ai postat prima data.
"Se mai merita sa deschizi un studio in 2011" ?
Acum intreb eu :) Se mai merita sa deschizi un studio in 2013 ? :)
smart-studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cred ca si in 2020 va fi aceeasi intrebare pe buzele multora. cu acelasi raspuns :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”