Chaturbate

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
briliantb
Mesaje: 1
Membru din: 27 Mar 2012, 11:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vreau sa recomand un sait pe care nul gasesti in top 10 insa consider ca este mai bun decat myfreecam si live jasmin este un free sait de asemnea cu privat mode si grup mode se plateste 50% din castiguri in doua perioade 1-15 si 16-31 pentru cei care doresc sa lucreze pe el inregistrativa free pe acest link
http://chaturbate.com
SoulCams Models Studios wanted
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai bun decat mfc si livejasmin? poate pt tine :)
bafta!
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

briliantb scrie:Vreau sa recomand un sait pe care nul gasesti in top 10 insa consider ca este mai bun decat myfreecam si live jasmin .................
Da..... deci:
- membri mai putin dispusi sa plateasca
- mai multi guesti care cersesc in free
- mai multa actiune in free , mai multe jucarii , etc...

Asta dupa 2 luni de lucru pe acest site.
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

A-ti primit banii de la astia pe perioada 1-15 aprilie?
Cand puii mei intra?
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mie mi-au intrat pe 17 aprilie
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

ptr mine e prima plata care o astept de la ei
folosesc payoneer si vad ca pe payoneer s-a atasat zmedianow
teoretic totul ar trebui sa fie ok nu?
mai e cineva care nu a primit inca banii de la chaturbate?
multumesc si scuze dar fiind prima plata de la ei nu stiu sigur daca totul e ok
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

O intrebare pentru tine mediachatstudio. Fiind la prima ta plata cred ca trebuie sa intreb. Ai facut conversia tokensi->dolari inainte de incheierea perioadei? Asta pare singurul motiv plauzibil pentru care nu ai primit banutii. Daca e alta cauza trimite un mail la support@chaturbate.com
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Exista vreun email de contact sau numar de telefon pe chaturbate.com???
ca ma tot uit si efectiv nu vad nici un fel de contact catre ei
multumesc anticipat
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

support@chaturbate.com
( il gasesti in pag. principala, jos, la "support" )
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Thanks Rami!
Succes acolo!!
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mediachatstudio scrie:Thanks Rami!
Succes acolo!!
anytime :)
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

readyforyou29 scrie:O intrebare pentru tine mediachatstudio. Fiind la prima ta plata cred ca trebuie sa intreb. Ai facut conversia tokensi->dolari inainte de incheierea perioadei? Asta pare singurul motiv plauzibil pentru care nu ai primit banutii. Daca e alta cauza trimite un mail la support@chaturbate.com
dapp
sorry de raspunsul intarziat
am facut conversia ..obisnuiesc sa o fac dimineata dupa munca ...am atasat payoneerul ....imi apare de asemenea in contul de payoneer zmedianow deci si eu sunt atasata la payoneerul lor din cate gandesc eu...totul pare a fii absolut normal...am trimis deja 2 mailuri la support dupa cum m-a indrumat Rami....si tot astept..nu am nici un raspuns...imi merge binisor pe el am strans ceva tokensi si acum mi-e putin teama sa nu fii pierdut timpul degeaba pe acolo ..am dubii daca sa mai intru sau nu perioada asta pana nu imi primesc banii...
succes tuturor si va tin la curent cand primesc banii ..daca ii primesc...si ce s-a intamplat
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

ok au raspuns la email
practic nu mi-au explicat ce s-a intamplat dar m-au asigurat ca voi primi toti banii la inchiderea acestei perioade de plata..deci dupa 1 mai..asa ca astept si va tin la curent daca tipii sunt seriosi sau nu.Imi voi asuma si riscul de a lucra incontinuare pe el si aceasta perioada sa vedem ce iese.
Succes tuturor
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

E cel mai aberant site vazut vreodata !! Probabil cei obisnuiti cu munca patriotica , sau in folosul comunitatii se preteaza la asa ceva !
Acum nu as vrea sa par carcotas ..sau nedeschis la nou ....
Totusi inventatorii lui au mizat pe dorinta oamenilor de a vedea moca ..in alte cazuri au mizat pe exibitionismul nativ al multor oameni..din varii motive ...wtw
Totusi cred ca acest gen de site-uri nu poate decat sa ne faca rau ...softul lor video ( daca or fi avand) ..pare din epoca de piatra .
In fine bravo celor care au inventat acest gen de site ...ei oricum fac bani ! Problema e cu noi ceilalti , care lucram serios pe site-uri serioase , cu membrii seriosi ..nu toti dezaxatii care au si ei o conexiune de caca la net ..in fine am vazut si un tampit acolo care se injecta , dracu stie cu ce ...direct in vena ...
PROPUNERE PENTRU PROTEJAREA AFACERII NOASTRE : facut cheta de la donatorii benevoli ai forumului si cand sa stans suma necesara platit un om care stie ce face si sa inchidem noi site-ul ala ce cacao ! Imposibil sa nu se poata faca asa ceva !!
Deci nu as vrea sa instig la ilegalitati ...dar ar trebui un buton "Doneaza" pe forum si noi o sa donam !
NU SE POATE ASA CEVA : e LA LIMITA BUNULUI SIMT ...NU SE POATE CA TOATA PLANETA SA FACA VIDEOCHAT ...toti tampitii si tampitele mapamondului se schelambaie pe acolo ....adica devine grotesc /homeric...te umfla si rasul si lehamitea !
E CA SI CUM LA UN MONENT DAT TOATA POPULATIA DINTR-O TARA AR VREA SA FIE TAXIMETRISI ...TINICHIGII ...SAU TOTI AR VREA SA SE FACA ARHEOLOGI ...devine lugubru/straniu ::))
Nu e vb de frica de concurenta ..dar totusi nu VCH cu orice pret ..pe viata si pe moarte ..adica trebuie ceva stil/chemare/talent/daruire /sarm /feedback ...cum dracu sa vezi si mamaia din colt la laptop...
De ce nu vor toti sa se faca astronauti /cautatori de aur , pe lumea asta de exemplu ???
E mai simplu ca orice prostovan fugit de la scoala elementara sa deschida o sesiune pe chaturbate asta ?
Vb cu un amic sosit din Belgia zilele trecute ..in Belgia nu orice prostovan fara(macar) diploma de bac poate sa deschida o firma ...adica trebuie minima "decenta " sa ai BAC-ul macar ....
In fine REPET : haide-ti sa gasim modalitatea normala ,fireasca, de bun simt civic ..etc etc ..sa inchidem noi site-ul cu pricina ! Nu facem decat un lucru normal , firesc ,crestinesc ..pe care l-ar face orice om normal la cap ::))
SA NU INCEPETI VA ROG CU FRAZE :"CE CONTEAZA DACA SE FAC BANI !! ?" ...nu , nu asa
Pt ca bani s-ar face si din alte activitati la fel de ilegale/sub demnitatea unui om ..dar nu le facem !! Atunci de ce sa faceam asta cu chaturbate asta ?Sau de ce sa nu miltam sa-l inchidem definitiv ?
Videochat dar nu cu orice pret ..putina eleganta e binevenita ...si pe centura daca te intreaba o fata ( chiar daca o refuzi) : Domnul doriti un sex oral ? vs Baa ai vrea sa-ti sug p--a , cat dai ? Parca suna altfel nu ?
Sper sa gasesc intelegere pe aici pe forum ...macar conceptual ..de principiu :D ..a fost gluma :twisted: cu inchisul lui ...dar eu as dona totusi pentru !
Spor la bani tuturor..pe site-uri serioase :!:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

briliantb scrie:Vreau sa recomand un sait pe care nul gasesti in top 10 insa consider ca este mai bun decat myfreecam si live jasmin este un free sait de asemnea cu privat mode si grup mode se plateste 50% din castiguri in doua perioade 1-15 si 16-31 pentru cei care doresc sa lucreze pe el inregistrativa free pe acest link
http://chaturbate.com
Eu zic ca mai bine l-ai recomanda mamaielor trecute se 60 ani , sau alta sugestie : Inventariaza mental colegii incepand cu gradinita ( grupa mica :D )/scoala primara /gimnaziu/liceu /facultate( daca e cazul ) ..si pe cine banuiai tu asa ..ca ar fi exibitionist , mai slab de inger /prost crescut /badaran(a) ...numai sta pe ganduri da-le link pe yahoo messenger !
Sa-r putea sa fii surprins :ori se inscriu toti din lista ..ori te vor considera putin sarit bine de pe fix.....DAR SURPRINS VEI FI SIGUR ( Scuze nu vreau sa te jignesc )
Dar cum poti promova asa ceva ..chiar si in gluma ..e mai rau/grav daca ne-ai propune sa ne intalnim pe 15 ale fiecarei luni sa jefuim batraneii ...sa bantuim azilele de batrani sa le luam tot ce gasim ... :oops:
Nu uita ce am zis pls ...daca ai vreo cat de mica banuiala despre fostii colegi cum ca ar fi exibitionisti da-le link ...
Sau alt sfat , daca-mi permiti : Ia-ti o slujba serioasa ...minim 8 ore/zi ..5 zile /week
BABYX
Mesaje: 1
Membru din: 26 Apr 2012, 05:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din curiozitate m-am dus si eu sa vad ce este cu site-ul asta..m-am crucit ..si credeti-ma sunt in industrie de peste 10 ani ,asa ceva n-am vazut pana acum ...poate nu inteleg eu foarte bine sistemul ..cineva isi face "mila " si da niste tips-uri si ei incept actiunea,dar ce te faci ca cine vrea plateste cine n-are se uita gratis ..si chiar are ce sa vada .. :shock: ..totul mi se pare ieftin incepand cu decorurile,daca le pot numi asa, pana la cei care fac asa zis VCH...pai cum drak; sa vina sa vada cu 3$/min o femeie cand pot sa vada dementi despuiati in plina actiune,cupluri care se desfasoara liber... :shock: .Noroc ca si hostii si membrii sunt diferiti ..sunt si hosti care stiu cu ce se mananca activitatea asta,dar si membrii care stiu si vor ceva de calitate. :wink:
Cine vrea sa lucreze pe un astfel de site ..din partea mea n-are decat..eu nu m-as vedea acolo nici cu pistolul la tampla...fiecare are dreptul sa aleaga si sa faca ceea ce vrea !
Toate bune si multi $$$$$ tuturor
BABY
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Eu nu fac munca patriotica,ma axez pe go pvt sau group pe siteuri de acest gen
nu stiu ce ti se pare tie iesit din comun pe el google? e copie fidela mfc...si atata timp cat nu fac show pe public nu am vreo problema..daca merge cu pvt si group ok ..daca nu....altul
ideea e ca specimenele de care te tot minunezi tu sunt peste tot...mfc,cams,jasmin etc si lista poate continua
ma rog fiecare trage ce concluzie vrea...
sper doar ca acest site sa isi imbunatateasca softul camera si sa fie seriosi cu banii
mult succes tuturor!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

mediachatstudio scrie:Eu nu fac munca patriotica,ma axez pe go pvt sau group pe siteuri de acest gen
nu stiu ce ti se pare tie iesit din comun pe el google? e copie fidela mfc...si atata timp cat nu fac show pe public nu am vreo problema..daca merge cu pvt si group ok ..daca nu....altul
ideea e ca specimenele de care te tot minunezi tu sunt peste tot...mfc,cams,jasmin etc si lista poate continua
ma rog fiecare trage ce concluzie vrea...
sper doar ca acest site sa isi imbunatateasca softul camera si sa fie seriosi cu banii
mult succes tuturor!
Buna "mediachatstudio" ...
Ca si "babyx" si eu sunt pe aici din 2003 ( nu ca asta ar conta , dar ca chestie) ...si nu am vazut specimenele de care amintesti pe cams,jasmine ...chaturbate asta duce VCH la extrem ( e ca diferenta intre un sex in 2 sa spunem si un sex in 3-4-5 dar in care se foloseste violenta /frangii /biciuri/etcetc) ca sa intelegi comparatia .
Plus ca tu te referi la faptul ca mai prinzi un prv la fetele de pe site-urile enumerate de tine ...asta din cauza ca lucreaza pe mai multe site-uri si nu le inchide cand are pe unul din ele prv.E DIFERENTA DE LA CER LA PAMANT ..si nu te face ca nu intelegi , te rog :!: ..stii bine ca nu e asa pe site-urile enumerate mai sus .
Nu au nici un interes sa inbunatateasca softul camerei pt ca ei incurajeaza video pe skype ..dar banii tot in tokens ! De ce sa inbunatateasca video daca deja au o tehnologie deja inventata si inca extrem de buna care valoreaza milioane de $$ ( skype) ?
Alta concurenta neloiala ...se folosesc de skype fara sa plateasca nimic , ca tot e gratis nu e asa ?
Atata timp cat vor exista persoane ca tine ...vor continua asa alambicat/amatorism cum fac ei sa faca bani , dar problema e ca membrii vor migra incet incet spre gunoiul ala de site ....oamenii au in gena lor gustul pt scandalos/injositor/intunacat /promiscuitate ...numai ca societatea nu incurajeaza migratia catre comportamente de genul asta ....dar uite ca sa gasit cineva sa inventeze asta (chaturbate) .
Eu ma refeream mai exact la concept ...nu trebuie incurajat ..e ca si cum ai incuraja la tv violurile /prostitutia /furtul/crima...fii sigura ca daca s-ar face asta la tv multi oameni ar fi tentati sa incerce ..ceea ce nu e normal .
Oricum atata timp cat vor exista site-uri ca chaturbate ....se vor gasi musterii cu gramada ..chiar si ca tine care zici ca numai go prv sau goups ce spui tu pe acolo .Din partea mea tu poti sa faci si pe yahoo/skype (group chat) in free :D ..pe bastonase /nasturi ..nu e problema mea ....
Repet eu vb de concept ..asta ar trebui interzis , nemaivorbind ca orice minor poate accesa site-ul ..si-l mai vede si pe dobitocul vazut de mine care se injecta direct in vena cu naiba stie ce ....
In fine simt ca tu ( si alte cateva duzini de persoane) aveti fiecare cate o scuza ....si ve-ti continua orcum ...asa ca postul meu era mai mult pt comunitatea de aici ca sa facem ceva sa-l "interzicem" :D cumva ...e ca si cum as afla ca tigarile cumparate sunt facute din chistoace recuperate din tomberoane bla bla ...oricum nu cred ca o sa intelegi ce am vrust sa spun....bye bye :wink:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Deci :D sa sintetizam :
.NU TREBUIE INCURAJAT ASA CEVA PT CA :
1.NU E NORMAL CA ORICINE SA POATA VEDEA CAMERALE RESPECTIVE FARA NICI UN FEL DE RESTRICTIE..INCLUSIV MINORI !!
2.POATE SA SE INFIINTEZE UN SITE SI CU PEDOFILIE, VIOLURI ,ZOOFILIE, NECROFILIE DACA E CAZUL ...DAR NU ASA FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!: SARIND PESTE FAPTUL CA E IMORAL/ILEGAL :!:
3.SA FACEM UN EXPERINMENT ( MENTAL DEOCAMDATA ) : DACA PE CENTURA S-AR INSTALA NISTE FOTOLII ( VARA :D ) SI FETITZELE DE ACOLO AR FI DOTATE SI "OBLIGATE " SA FOLOSEASCA DILDO , PUNEM PARIU CA TOATE MASINILE AR FI ACOLO , DAR FOARTE PUTINI AR COBORA , AR PRIVI SI FRECA-O LOCO (asta appropo de protejarea afacerii noastre si concurenta neloiala )
3.NU SUNT ADEPTUL CENZURII PE INTERNET , DAR O "POLITIE " A VIDEOCHATULUI AR TREBUI SA EXISTE ..NU E POSIBIL CHIAR ASA :oops: ...ASTA E CA SI CUM S-AR DESFIINTA POLITIA DIN FIECARE STAT SI FIECARE ( vezi idiotii de admini de la chaturbate care se cred destepti ) ..SA FACA CE VREA ...SA JEFUIASCA ..VIOLEZE ..ATACE ! NU AI MAI PUTEA MERGE PE STRADA NEEXISTAND POLITIE DELOC ..SAU CAND VREI SA-TI SCOTI NISTE BANI DE PE CARD ..SA FIE ZERO SI DACA INTREBI LA BANCA UNDE SUNT BANII CEA DE LA GHISEU SA SPUNA :
"PAI NU STITI :?: SA DAT LIBER LA CLONAT CARDURI E LEGE ...CINE VREA CLONEAZA ORICE CARD ...SI DACA AI NOROC SA NU FIE ALT TAU E BINE DACA NU ..IARA BINE ..ASA CA MAI REVENITI ALTADATA ..BANII NUMAI SUNT "
4.EU TOT MAI SPER CA-I VA INCHIDE CINEVA ( O AUTORITATE ) ..TREBUIE SA FACA EI CEVA NASOL PANA LA URMA :D
5.CAM ASTEA AR FI ARGUMETELE ...DACA CHIAR NU LE INTELEGETI & TOLERATI TACIT ...EU CRED CA VOR APAREA SI ALTE GUNOAIE DE SITE-URI , IAR ACTIVITATEA DE VCH SE VA BAGATELIZA SI MAI MULT ..VA CADEA IN RIDICOL ...SE VA FORMA OPINIA CA ORICE PROSTOVAN /CRETINA ..VA PUTEA PERFORMA PE O ASEMENEA PLATFORMA ...adica ce sa-si mai faca complexe toti ratatii/ratatele ca pt videochat ar trebui sa arati bine..sa fii placut ..sa cunosti 2-3 limbi straine ..sa stii sa porti o conversatie !! AAAAAA NUUUUUUU ...trebuie doar sa fii rudimentar /idiot(oata) /gras(a)/urat(a)/imbecil(a)...si faci VCH pe acest gen de site :oops:
6.IMAGINATI-VA DOAR DACA TOTI, DAR TOATA POPULATIA UNEI TARI FEMEI/COPII /BARBATI/BATRANI/ORBI/MUTI/DEFICIENTE MENTALE AR DORI SA SE FACA ( SI AR INSISTA SI AR FI INCURAJATI ) SA SE FACA PILOTI PE AVIOANE DE VANATOARE ...NU AR FI COOL ?TI-AR PICA UN AVION F-16 LA FIECARE 2 MINUTE PE CASA /MASINA/GRADINA /PISCINA ...AR FI BINE NU-I ASA ? CAM ASA VINE TREABA DUPA UMILA MEA PARERE SI CU VCH-UL ASTA PE chaturbate :!:
7.NU E NORMAL/FIRESC CA DE LA VLADICA LA OPINCA SA APARA TOTI ONLINE ...TOATE BABUTZELE /MOSII /GRASII NESIMTITI..HAI LA LAPTOP FRATE CA SUNTEM ON !! :D
8.NU AR FI COOL LA VIITOARELE EDITII ALE "MISS UNIVERSE" SA ACCEPTE TOATE URATELE/ANALFABETELE/GRASELE PAMANTULUI ? CA DOAR SI ELE SUNT OAMENI NU ?IAR LA MR.OLYMPIA DE EXEMPLU SA PARTICIPE (cum vezi si pe yotube curiozitati) BARBATI CARE SI-AU INJECTAT SILICON IN BRATE/PICIOARE/CAP :D ...INDIFERENT DACA FAC SAU NU ANTRENAMENT SPECIFIC ...DOAR AR TREBUI SA FIE O PARTICIPARE LIBERA NU-I ASA ? Asta e intrebare retorica pt care inca mai stau in dubii sau incurajeaza asa ceva ( sa nu uitam ca vb de gunoiul numit Chaturbate :!: )
9.I-mi cer scuze ca am scris cu litere mari..dar nici asa nu sunt prea sigur ca va iesi in evidenta ce am vrut sa subliniez .
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

despre mfc nimic? :) numai despre chaturbate? :))ei doar i.au copiat pe astia de la mfc.
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

da ...chiar asa?
LOL
pe unde ai umblat google cand noi ne agitam aici pe aceasi tema numai ca atunci titlul era MFC?
acum s-a schimbat doar denumirea:) e CHATURBATE
mie mi se pare funny...denumirea...daca intelegi ce vreau sa spun
una la mana
a doua
mie? sincer mi se rupe de managementul oricarui site si de felul in care aleg ei sa isi desfasoare activitatea atata timp cat eu stiu ce fac cum fac si unde fac si atata timp cat imi ies si bani din asta
ptr ca fie ca vreti sa recunoasteti sau nu facem aceasta meserie ptr bani inainte de orice altceva
si atunci de ce m-as agita eu cand sunt oricum atat de multe si all over
siteuri care arata tot?
LOL
tu te auzi ce vorbesti?
adica vrei tu sa spui ca fimiu nu poate sa intre pe jasmin?
sau pe cams?
sau pe if?
si lista poate continua din nou
sau crezi tu ca pe toate cele enumerate exista numai modele care stiu ce au de facut si sunt numai profi?
fii serios/a
eu incerc si cred ca iti inteleg cateva randuri
insa sunt cateva chestii cu care exagerezi sincer
te comporti de parca abia ai descoperit apa calda
nu te-a intrebat nimeni cati ani de videochat ai tu sau ce experienta ai
mi se rupe
ideea e ca nu ai tu sau eu
sau noi cum sa schimbam aceasta situatie
poate nu stiai dar faza cu "tips" in free/public chat este din ce in ce mai adoptata de majoritatea siteurilor tocmai in ideea ca MFC le-a rupt fata cu chestia asta si toate vor sa se alinieze la trend
camsul de ex are "flash boobs week" LOL o chestie pt care s-au luat avertismente peste avertismente cu ani in urma
si ei azi ce fac?
fac chaturbate sau mfc?
da-te jos din corcodus google si hai sa facem niste bani cat se mai poate
noi nu suntem decat niste insecte micute cu care ei isi fac treaba si stau cu ea in sus la monte carlo
mai mult de atat.nu te obliga nimeni sa te uiti sau sa lucrezi pe un site de gen
ptr ca sincer nici mie nu imi plac multe siteuri dar nu mi-am permis niciodata sa jignesc pe aici sau cine stie pe unde persoanele care lucreaza pe ele.
mie postul tau mi se pare ostentativ si aberant ...nu sunt vreo perfecta ,stiu exact de ce ma aflu in fata pc-ului si mai mult decat atat nu obisnuiesc sa tin in brate nici macar un site de pe netul asta ....dar mesajul tau a sunat exact ca publicitatea de la pro tv ...obositoare si repetativa fara nici un scop
succes iti urez si un sfat de la mine chiar daca nu imi permit sa dau sfaturi
nu mai iti numara anii pe care ii ai in aceasta industrie
numarai pe cei ce vor urma sa ii petreci in aceasta industrie
tind sa cred ca sunt multi aici care fac videochat de cand tu te incaltai cu caciula prin casa asa ca lasa-ne sa muncim fiecare unde vrea si cum vrea
chiar exista loc pentru fiecare pe net
P.S. caps lock nu te face decat sa pari disperat/a nicidecum inteles/a
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Tocmai asta e ideea :Oamenii trebuiesc educati nu lasati de capul lor ! Ai vazut la Radio in FM ..de ce nu se dau manele ? TOCMAI ca sa nu se creeze un curent "pro" ...ca sa nu incurajeze o muzica suburbana /grobiana ! Acum ce face fiecare acasa numai putem controla ....! Asa si cu acest forum e ..cam public , nu putem incuraja ceva suburban !
Dar ce-ti explic tie ?
O zi buna tuturos si .....scuze celor care au fost nevoiti sa citeasca :|
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”