HOF imlive chargeback!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ranya
Mesaje: 2
Membru din: 11 Mar 2012, 13:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello, am o intrebare... am intrat in top pe imlive si dupa 2 perioada nu m-am putut mentine...am respectat regula de a sta mai mult de 50% in free pt a nu-mi da chargeback...intrebarea la care doresc un raspuns este daca voi primi chargeback din perioada in care am fost in top acum cand nu mai sunt ? Va multumesc mult pt raspunsuri...va doresc o zi buna !
SoulCams Models Studios wanted
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, vei avea cb si din perioada in care ai fost in hof.
ranya
Mesaje: 2
Membru din: 11 Mar 2012, 13:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu mai inteleg nimik...promotia este no chargeback daca stai mai mult de 50% i free si acum daca nu mai esti in HOF primesti chargeback...?nu-i normal...
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stiu ca nu e normal, insa poti avea cb si dupa 6 luni, ideea e ca trebuie sa te mentii in hof , macar o data la 3 pp ca sa nu ai cb din perioada in care ai fost in hof, altfel nu ai facut nimic. eu nu prea am mai lucrat de 4 luni, si acum mai am cb din octombrie, noiembrie ,am avut si din septembrie chiar, si astea sunt perioade cand eram cu no cb...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”