Toate cardurile re-enabled?Gata?SKNANB si-a facut datoria?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Buna seara,


Am deblocat cardul si am si scos primii bani :) cine mai este in situatia mea le recomand urmatoarele :

Pregatiti-va cu o adresa de e-mail alternativa ( gmail )
Scrieti pe o hartie adresa voastra de e-mail pe care a-ti folosit-o cand a-ti trimis actele si spuneti-i doamnei cu care vorbiti litera cu litera
de preferat folositi "alfabetul fonetic folosit in aviatie" pentru exprimarea literelor ( il gasiti aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Alfabetul_fonetic_NATO )
daca spune ca nu au primit mailul vostru spuneti-i ca trimiteti din nou actele in timpul in care vorbiti cu respectiva la telefon si rugati-o sa verifice
daca a primit mailul. Eu asa am facut...problema mea a fost ca e-mailul meu nu a sosit nici o data la ei cu toate ca am folosit de fiecare data adresa corecta
de mail pe care mi-au dat-o. Mi s-a spus ca de obicei de la adresele de yahoo se intampla sa nu ajunga mailurile la ei.
Inca ceva...va urez bafta sa nu dati peste "Miss Mathew " la telefon...este foarte expeditiva...eu am vorbit cu o alta tipa dar spre
rusinea mea nu i-am retinut numele.
Mi-a deblocat cardul pe loc si in 5 minute am scos si prima transa de bani.

Cine mai este in situatia mea sper sa-si rezolve aceste probleme cat mai curand.
Acest topic se poate inchide Multumesc
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DiamondSoul
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 17 Sep 2010, 08:35
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

blondytoy scrie:bagat in seama?ai aceleasi raspunsuri ca ale cuiva foarte notoriu aici pe forum.cel putin a fost pana pe 15.asa ca iti voi raspunde la fel : stai jos , ai 4.si daca nu intelegi atunci scutura repede din maini sa se usuce oja, alinta-te putin fara sa-ti curga rimelul si schimbat-ti bateriile la jucarii.si inca ceva...bagarea in seama e un neologism pe care vad ca nu il intelegi nici in liniste deplina.incearca sa gandesti in soapta...u are dissmissed now.
Foarte tare :lol: Te sustin :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”