Pentru cei care cunosc site ul XCAMS.COM

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Am crezut ..pana astazi ce-i drept ca cunosc foarte bine site -ul acesta xcams.be...dar se pare ca m am inselat.
Cele care lucreaza pe el, va rog frumos din tot sufletelul meu :lol: :lol: sa ma ajutati cu niste raspunsuri.
Intrebarea mea este urmatoarea: Din RANKING-UL acela din profil , ce conteaza cel mai mult pentru a fi in prima pagina , in primele randuri. Eu eram undeva in prima pagina cand randul 2 cand 3 ..maxim randul 4.....si am avut surpriza asta seara sa ma zboare in pagina a doua randul 3 :evil: :evil: ...cu ce le am gresit nu stiu..ca ranking ul meu era la fel ca atunci cand eram in pagina intai....
Vorbind pe chatul intern din site al modelelor am aflat ca o fata care era pe prima pagina in primul rand avea la ranking cam asa : banda de net undeva la 1500...average holding time:62%...visitors rating 95% si total number of minutes 96%...eu am asa netul undeva la 1500 -2000...average hold. time 67% rating 94% si number of minutes 89%....deci diferenta mare nu este ...este chiar diferenta mica....
Atunci .....ma lamureste cineva si pe mine cum se face cresterea la astia in pagina? Ca stau ca proasta si 10 ore pe zi on ....si tot nu sunt multumita....si simt ca mi scapa ceva...
Imi cer scuze ca am scris un posta sa lung..sper sa aveti rabdare sa l cititi...
Si merci mult tuturor celor care isi vor bate cappul cu mine sa mi raspunda...
Spor la $$$..euro...lire...yenii....ahahaha
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Babe , chestia cu ranking ul pe xcam e destul de ciudata e cam cum e cam score ul pe MFC nimeni nu stie exact ce si cum se intampla

am inteles ca toate variabilele conteaza in egala masura , poate ai o problema la ping , daca ai ping ul mare peste 50 degeaba merge netul bine ca te incetineste f mult la viteza netului , sau poate , apar flucutuatii pe banda de net , gen scade f mult o secunsa sau2 lucru care se inregistreaza

am inteles ca mai conteaza f mult si numarul pvt din ultimele 24 de ore , cu cat ai ami multe cu atta mai bine , de asemeena carte voturi de 10 ai prim in ultimele 24 de ore , cere si u sa te voteze tantalaii

mi se pare un pic cam mic totusi average holding time ul , mai da i bice , cam atat din ce m apricep eu

bafta

p.s. :eventual da le un e mail si intreaba i de sanaatte , e f posibil ca numarul modelelor online sa fi crescut zilele astea si atunci , daca s multe cam pe aceasi situatie cu tine , nah te da in spate
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

fetish scrie:Babe , chestia cu ranking ul pe xcam e destul de ciudata e cam cum e cam score ul pe MFC nimeni nu stie exact ce si cum se intampla

am inteles ca toate variabilele conteaza in egala masura , poate ai o problema la ping , daca ai ping ul mare peste 50 degeaba merge netul bine ca te incetineste f mult la viteza netului , sau poate , apar flucutuatii pe banda de net , gen scade f mult o secunsa sau2 lucru care se inregistreaza

am inteles ca mai conteaza f mult si numarul pvt din ultimele 24 de ore , cu cat ai ami multe cu atta mai bine , de asemeena carte voturi de 10 ai prim in ultimele 24 de ore , cere si u sa te voteze tantalaii

mi se pare un pic cam mic totusi average holding time ul , mai da i bice , cam atat din ce m apricep eu

bafta

p.s. :eventual da le un e mail si intreaba i de sanaatte , e f posibil ca numarul modelelor online sa fi crescut zilele astea si atunci , daca s multe cam pe aceasi situatie cu tine , nah te da in spate
Merci mult de raspuns Fetish...
Pai ping vad ca am maxim 38...mai mult de 38 nu sare ...netul este constant...ca ma uit acolo la ranking jos unde mi arata banda si vad ca este constant.....cu labarii si voturile sunt jurata ca nu le mai cer....pai mereu se gaseste cate un cretin sa nu stie sa bifeze stelele si mi da nota 1 sau 5 sau stii tu ca probabil ti s a intamplat...ca toate fetele se plang de sistemul de vot....
Average holding ...m am pus pe el de vreo saptamana ...adik saptamana trecuta aveam 43%....aseara 67% si azi 71%....deci iti dai seama ca trag,,,,
eu pna acum nu prea i am dat atentie ...dar de vreo 2 sapt cam asa am inceput sa trag tare de el...
Eu nu ma plang de pvt si bani...ca multmumesc lui dzeu am...dar ma intriga foarte foarte tare chestia asta...chiar as fi curioasa cat fac cele care sunt p primul rand constant....ca si minute....
Maine mi am propus sa intru la support sa vb cu ei...sa vedem ce vor zice...
Oricum merci mult inca odata de raspuns...
Mai astept pareri ...ca despre site ul asta chiar vad ca nu prea sunt multe posturi....si unele sunt f vechi....si pe site s au schimbat o gramada de lucruri numai anul asta...
Sarbatori Fericite la toata lumea si un an nou plin de $$$$$$$$$..
Va pup :oops:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yw Sarbatori fericite si tie si chiar sper sa rezolvi
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”