Plata pe streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
kruky
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 13:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut , am nevoie de un raspuns , de la cineva care stie sau lucreaza de acasa , lucrez pe streamate si am metoda de plata pe payoneer si as vrea sa va intreb , daca am inceput sa lucrez in saptamana 15 oct. cand ar fi normal sa primesc banii saptamana asta adica 4 noiembrie ?
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

De la data la care ai facut suma minima de plata (100$) numeri 3 saptamani si vei primi banii, sa zicem ca , in saptamana 15 octombrie ai facut minimul de plata , cum 15 octombrie cade sambata nu intra in calcul deoarece la streamate ultima zi din saptamana este vineri , asadar vei avea limita nu pe 15 octombrie ci pe 21 octombrie deci, banii iti vor intra in cont pe data de 11 Noiembrie si asta numai si numai daca ai minimul de 100 facut pana pe 21 octombrie!!
kruky
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 13:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am inteles multumesc mult de informatie
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 05 Mai 2009, 06:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello ,pai nu prea inteleg ca la ei la earnings ,saptamana noua incepe duminica!asa ca de ce vinerea e ultime zi ?spre ex la ei earningurile pe sapt incepand cu 16,apoi 23 si 30!
sweetangel2000
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SWEETANGEL2000 scrie:Hello ,pai nu prea inteleg ca la ei la earnings ,saptamana noua incepe duminica!asa ca de ce vinerea e ultime zi ?spre ex la ei earningurile pe sapt incepand cu 16,apoi 23 si 30!
Este vorba de ziua de plata care este in fiecare vineri!!! de aceea faci calculul incepand cu vinerea in care ai atins minimul de plata si de atunci numeri 3 saptamani ( 3 vineri la rand , in a 3a intra banii.)
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 05 Mai 2009, 06:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multam de lamurire!inca de cand eram in scoala nu citeam pana la capat o fraza:)))asa am citit si mailul de la ei !lol
sweetangel2000
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu placere , relax si eu am fost la fel prima data :mrgreen:

plati-intarziate-streamate-t12000.html? ... 0streamate

Nici eu nu intelegeam ce si cum , noroc ca , avem colegi buni printre noi ce nu ezita sa ofere o mana de ajutor. :wink:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”