Rating Splituri

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
GeoStudio
Mesaje: 10
Membru din: 12 Oct 2011, 22:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor,

Am deschis acest topic atat pentru mine cat si pentru alte persoane consider ca va fi de folos pentru toata lumea care lucreaza in industria ADULT VIDEOCHAT.

As dorii daca cineva poate sa imi faca un rating la toate softurile de split existente care este cel mai bun!?
Ex:
Splitcam = nota 6
WebCam Splitter = nota 8
SuperWebcam = nota 10
Acesta a fost doar un exemplu! iar eu voi lua in considerare votarile voastre si voi alege care este cel mai bun! am scris doar 3 splitere va rog sa scrieti si restu care mai exista!

Va multumesc mult.
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Scrieti doar ce folositi si este OK , dar mentionati daca la studio sau acasa , noi ca studio folosim doar :
WebCam Splitter nota : 10+++++++++ consum redus de resurse , rezolutie ajustabila in functie de preferinte compatibil cu toate versiunile de windows, imagine clara , isi merita cu prisosinta ++++
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

GeoStudio scrie:iar eu voi lua in considerare votarile voastre si voi alege care este cel mai bun! am scris doar 3 splitere va rog sa scrieti si restu care mai exista!
Cel mai bun splitter este cel care te multumeste pe tine... fiecare intra online cu un anumit pc cu o anumita camera ( web / video, care poate fi conectata in x moduri la pc) si este foarte probabil ca preferintele referitoare la splitt sa difere, nu trebuie sa te ghidezi dupa preferintele nu stiu cui, stiu ca nu este foarte comod sa incerci x splittere dar asa este cel mai bine, incerci testezi vezi hotarasti ;) ce este cel mai bun pt tine.

Uite restul splitterelor se gasesc aici:
programe-multi-cam-webcam-splitter-came ... c-f12.html

Nu intelege gresit nu este un post cu tenta rautacioasa ci foarte bineintentionat.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
GeoStudio
Mesaje: 10
Membru din: 12 Oct 2011, 22:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok va multumesc mult pentru raspuns am sa iau in considerare toate eventualele reaspunsuri.
GeoStudio
Mesaje: 10
Membru din: 12 Oct 2011, 22:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sa va spun sincer am facut chiar eu un review dar nu stiu daca este relevant! gusturile fiecariua nu se discuta! uite am sa postez reviewul meu! va rog sa repostati si voi cu alte note bineinteles daca sunt mai mici sau mai mari.

Splitcam = 7
Webcamsplitter = 9
Vcam = 6
e2ecam = 7
manycams = 4
dvdriver = 6

Va multumesc.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Un review cand il faci pui si niste precizari in dreptul fiecaruia , ca idee pentru tine si restul care mai citesc pe aici :

Exact cum spune si @GlamourFoto-
Cel mai bun splitter este cel care te multumeste pe tine
la care eu adaug urmatoarele : alegi un split dupa calitatea imaginii oferita si dupa consumul de RESURSE!! degeaba ai un splitter ce are o calitate exceptionala la imagine dar iti consuma 25-30 % din resurse.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”