Cum pot deschide un cont nou pe MyFreeCams

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
cryngod
Mesaje: 2
Membru din: 01 Dec 2010, 18:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor,
Am rasfoit forumul, dar nu am gasit un raspuns pentru mine sau un caz similar..sper sa nu primesc injuraturi pentru acest topic.
Mi-am deschis un cont pe mfc in august...dar am intrat cand si cand..de profil nu m-am ocupat..in cuvinte mari l-am neglijat..era un site pe care il tineam in bara doar doar o mai pica ceva..nu prea bagam membrii in seama... :( .Recent studiind celelalte modele am descoperit adevaratul potential al siteului..problema este ca acum nu prea ma mai baga nimeni in seama...sunt undeva la coada...camscorul mi-a picat la vreo 200 si e in continua scadere... :( , foarte multi membrii mi-au spus ca as avea potential sa reusesc pe acest site...dar camscorul ma trage in jos rauu
As vrea o noua sansa si ma gandeam sa-mi deschid un alt cont si sa o iau de la inceput cu toate puse la punct....toate bune si frumoase..am trimis un mail la suport si le-am spus ca as vrea sa inchid acest cont si apoi sa-mi deschid altul, dar raspunsul lor a fost negativ,fara nici un detaliu mi-au spus ca nu se poate si sa-mi folosesc contul curent..
A mai fost cineva in situatia asta?chiar nu se poate deschide alt cont?
Va multumesc frumos celor care ma pot ajuta cu ceva.
O zi buna.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut ,
Nu lucrez cu mfc dar imi dau cu parerea :)
Se poate deschide alt cont dar nu trebuia sa le zici lor ce intentii ai .
Trebuia sa le spui ca vrei contul inchis deoarece nu mai activezi in acest domeniu punct , iar dupa 1 saptamana sa-ti faci alt cont . Acum ca le-ai zis care e scopul inchiderii va fi mai greu .
Asa se intampla cand va faceti 1000 de conturi si nu le dati atentie .
Poti incerca sa nu te mai loghezi pe acel cont iar dupa 1-2-3-4 saptamani sa incerci sa faci alt cont , nu cred ca va merge dar poti incerca .

Succes
cryngod
Mesaje: 2
Membru din: 01 Dec 2010, 18:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi frumos de raspuns....cred ca voi incerca sa mai fac un cont....sper sa nu ma baneze sau ceva:)...mersi inca o data..pup
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am cautat pe forum,dar nu am gasit,pls..de unde imi pot inchide contul pe myfreecams,sincer acum 2 luni am gasit unde sa intru,dar nu mai reusesc sa dau acum de pagina unde intram sa imi inchid contul:d mda..caut de 2 zile si nimic..:))))
Avatar utilizator
black_white
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 23 Iul 2009, 08:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu le.am trimis un mail pe Models@MyFreeCamsMail.com si mi l.au inchis imediat
“Having sex is like playing bridge. If you don’t have a good partner, you’d better have a good hand.”
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

este cont de model independente, sau atasat unui studio?
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

este un cont de model independent,dar nu as vrea sa le trimit email,si tin mine ca acum 1-2 luni am gasit undeva optiunea de a inchide contul,dar nu mai dau peste ea:D
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nobody help me? :D
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gata,am rezolvat, am gasit :lol: chiar uitasem,poate mai este cineva interesat de asa ceva ,sau poate o sa mai am eu vre-odata nevoie si sa stiu unde sa caut :lol: )asa ca va spun ce e de facut,so: "te duci la ei pe site si te loghezi la Personal menu la My Account ti se deschide o ferestra noua si ai in meniu DELETE ACCOUNT apoi Click Here si gata. Ti-l sterge instant!"
Avatar utilizator
Jobs4Adults
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 14 Mai 2012, 17:58
Localitate: EroAward.com
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut lovejuice & forum!

Daca esti model independent, e mai usor de deschis un cont nou, decat daca aveai contul pe studio, aceeasi problema am avut-o de curand....Cum zicea Ken, pur si simplu deschide-ti alt cont, fara sa le zici ca ai mai avut unul.

Ce ti se mai poate intampla, e sa iti gaseasca fostul cont inchis si sa te oblige sa il reactivezi, dar stiu modele independente care si-au deschis si inchis cateva conturi diferite pe MFC.

Bafta!
CEL MAI BUN site de Videochat!>click CHATURBATE<BEST Webcam Site!
Yahoo mess & Skype ID: jobs4adults | CamSum.com - cam summit | www.EroAward.com
Asistenta 24/7 Modelelor Incepatoare & Medii pt Videochat de Acasa!
Fiddlesticks
Mesaje: 1
Membru din: 16 Iun 2014, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum o saptamana am decis ca vreau sa imi deschid cont de model independent pe MFC, asta dupa ce am plecat de la studioul unde am lucrat timp de aproape 4 ani (continuu, nici macar vacante nu mi-am luat fara sa iau laptopul cu mine si sa intru online macar cateva ore in fiecare zi).

Ma rog, asta nu e relevant. Ideea este ca nu am stiut nicio clipa daca ei mi-au inchis conturile, pentru ca totusi inca eram listata pe Google, iar eu am plecat de acolo cu mai multe probleme, care momentan se desfasoara la Curtea de Apel Bucuresti.

Pur si simplu am inceput sa trimit la fiecare site cate un mail, in care le-am explicat ca doresc stergerea oricarui username sau cont din a lor baza de date.

CamContacts mi-a raspuns dupa 6 minute:
You have a message from CamContacts HelpDesk, please see it below:
Dear,

Thank you for contacting us.

Please re-send us screen names in question and use a space tab betwwen each screen name.

Also in order for us to deactivate those accounts you will need to send us a copy of your ID and a picture of your Face+ID as a proof of your identity.



Best Regards,

Helen
Apoi am vorbit cu supportul live de la Jasmin.com, pentru ca era mult mai rapid, unde mi-au spus acelasi lucru: mail cu poza I.D. si poza cu "fata+I.D". Ei au raspuns dupa aproximativ 7 ore:
Dear Partner,

This is to reconfirm that the mentioned Performer Account (Performer) has been closed as you requested.

We wish you a nice day.


If You have any further question or comment, please don't hesitate to contact us by sending a message to help@livejasmin.com.

Best regards,

LiveJasmin Support Team
Am trimis acelasi lucru si la M.F.C. Ei au raspuns cel mai tarziu, dupa aproximativ 14 ore:
De**** is already closed. The application page for independent models is here:

http://www.myfreecams.com/models/

Thanks!

MyFreeCams Model Support
Models@MyFreeCamsMail.com
Model Login Page: http://www.myfreecams.com/model_admin/
De asemenea, am precizat ca, in afara stergerii conturilor, doresc si stergerea paginilor de profil, care inca pot aparea, desi sunt inactive. Cel putin, asta mi-a fost explicat si de supportul Jasmin si de cei de la Cam Contacts.

Sper ca este de ajutor raspunsul meu.

O vara perfecta va doresc!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Buna Fiddlesticks bine ai venit printe noi de mult nu am mai vazut intrare asa in forta.

Informatiile date de tine sunt de mare ajutor modelelor care nu stiu ce este de facut si doresc o rezolvare in situatii de acest gen.

Spor acolo

P.S. Eu nu incurajez plecarea modelelor etc etc ci doar libera circulatie a informatiei.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”