Membrii nu pot intra sau sunt deconectati. Adultwork

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
alexd
Mesaje: 1
Membru din: 22 Ian 2011, 00:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare tuturor, am o problema cu adultwork-ul si nu imi dau seama de la ce ar putea sa fie .

De prin decembrie am inceput sa am probleme de genul ( in studio) , fie ca membrii nu pot intrat in privat fie ca sunt deconectati imediat ce au intrat .

Am luat in repetate randul legatura cu cei de la sweetkicklimited , in decembrie am inteles ca problemele sunt de la server, iar acum ca a fost schimbat probleme sunt in continuare ,iar ei spun ca la ei este totul in regula .

Am inteles ca mai sunt si altii care au problema asta ,

Folosesc switch profesional cu manangement dell PowerConnect 3024

Nu am impamantare pt calculatoare, nu am inca UPS pt switch si media convertor,

Internet este slava cerului , vreo 70 Mbps upload.

Configuratie , QuadCore Q8300, 4GB ram pe statie, Windows 7 ultima versiune :

Fetele stau si pe 9 site-uri simultan . jasmin, mfc, adult, xlove,imlive,cams,eurolive,webcams,interclimax.

Sa fie de la Windows 7 ?
Sa fie vreo incopatibilitate intre soft-urile instalate pe statii ?

Va rog ajutati-ma. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

alexd scrie:Salutare tuturor, am o problema cu adultwork-ul si nu imi dau seama de la ce ar putea sa fie .

De prin decembrie am inceput sa am probleme de genul ( in studio) , fie ca membrii nu pot intrat in privat fie ca sunt deconectati imediat ce au intrat .

Am luat in repetate randul legatura cu cei de la sweetkicklimited , in decembrie am inteles ca problemele sunt de la server, iar acum ca a fost schimbat probleme sunt in continuare ,iar ei spun ca la ei este totul in regula .

Am inteles ca mai sunt si altii care au problema asta ,

Folosesc switch profesional cu manangement dell PowerConnect 3024

Nu am impamantare pt calculatoare, nu am inca UPS pt switch si media convertor,

Internet este slava cerului , vreo 70 Mbps upload.

Configuratie , QuadCore Q8300, 4GB ram pe statie, Windows 7 ultima versiune :

Fetele stau si pe 9 site-uri simultan . jasmin, mfc, adult, xlove,imlive,cams,eurolive,webcams,interclimax.

Sa fie de la Windows 7 ?
Sa fie vreo incopatibilitate intre soft-urile instalate pe statii ?

Va rog ajutati-ma. Multumesc


Aceeasi problema vad ca o am si eu asta seara....m au scos din pvt ...si acum unul imi spunea ca nu poate intra in pvt...si il cred ca este regular....deci AW sucks astazi cel putin
doremi
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 09 Noi 2006, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Same here .. la citeva min de prv . imaginea se blureaza singura . iar apoi se deconcteaza just camit :( .
Sucks
Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded !
donni2006
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 30 Ian 2007, 09:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si la mine intre f .f multi dar nimik nici macar "hi" inainte faceam minim 60-70 la 4 ore akm daca fac 10-20 e bine :(
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

donni2006 scrie:si la mine intre f .f multi dar nimik nici macar "hi" inainte faceam minim 60-70 la 4 ore akm daca fac 10-20 e bine :(
eu i am scris lui sweetkick si mi a zis ceva de genul ca membrul este deconectat din pv pentru ca nu mai are bani....dar eu tot cred ca ceva se intampla cu site-ul sau cu JustCamit-ul pentru ca acelasi lucru il patesc ca donni....am trafic mult chiar dar cred ca membrii sunt deconectati...am stat aseara 7 ore si am facut 30 d lire ..ppfffffff mai mare rusinea :lol: .....nu stiu ce sa cred sincer...ori sunt probleme cu justcamit ori nu au membrii bani .......well....sa vedem ce va urma in seara asta...
Spor la $$$$$$$$
Cory
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 15 Ian 2011, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu am probleme de genul asta in fiecare zi ...acum fac 30-40 $ rar mai fac 60-70 $ pe zi in timp ce inainte faceam 90-100$.... ceva se intampla dar nu ne spun ei din pacate .... sa speram ca o sa isi revina
dolcedia
Mesaje: 2
Membru din: 13 Mai 2012, 15:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aceiasi problema o am si eu ,si mor de oftica ca am trafic si pierd privat-uri fiindca imi deconecteaza membrii...stie cineva cum pot rezolva aceasta problema ??va rog astept un raspuns cat mai curand .
Cory
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 15 Ian 2011, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CEVA SE INTAMPLA CU ADULTWORK DIN PACATE , MIE UNA IMI PARE RAU CA ESTE UN SITE FFFF BUN DAR CRED CA INCET INCET PE ROMANCE O SA LE DEA AFARA DE PE SITE SI NU INTELEG DE CE NE PUN BETE IN ROATE CAND NOI FACEM CEI MAI MULTI BANI
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”