Streamate nelamurire mare!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Asa il numesc ei. Banii vor intra pe cardul de Payoneer.
Ei numesc cec inclusiv plata prin banca
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
SoulCams Models Studios wanted
JustMeAndYou
Mesaje: 30
Membru din: 19 Sep 2010, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc frumos pentru raspuns!M-am linistit acum! :lol:
O zi cat mai placuta!
c055min
Mesaje: 2
Membru din: 22 Mai 2014, 19:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, am si eu o nelamurire. am facut un cont pe Streamate.com pentru cuplu si la payment method am selectat payoneer. Intrebarile mele sunt urmatoarele: la Accountholder Name am pus numele userului iar la Payee Name ce nume trebuie sa pun? numele pe care e cardul? sau acelasi nume al modelului? specific ca , cardul e pe alt nume si de vreo 2 saptamani imi spune mesajul " Your recent changes are pending review by the Accounting department.- Your payments are currently on hold" CAT TREBUIE SA MAI ASTEPT? am gresit ceva? cum setez metoda de plata mai simplu sa pot da drumu la treaba mai repede. Multumesc anticipat ptr orice raspuns. Spor la $$$
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

c055min scrie:Salut, am si eu o nelamurire. am facut un cont pe Streamate.com pentru cuplu si la payment method am selectat payoneer. Intrebarile mele sunt urmatoarele: la Accountholder Name am pus numele userului iar la Payee Name ce nume trebuie sa pun? numele pe care e cardul? sau acelasi nume al modelului? specific ca , cardul e pe alt nume si de vreo 2 saptamani imi spune mesajul " Your recent changes are pending review by the Accounting department.- Your payments are currently on hold" CAT TREBUIE SA MAI ASTEPT? am gresit ceva? cum setez metoda de plata mai simplu sa pot da drumu la treaba mai repede. Multumesc anticipat ptr orice raspuns. Spor la $$$
Ti ai dat singur raspunsul prin Copy paste...Platile tale sunt suspendate momentan pana verifica ei ce vor sa verifice...banii nu se pierd,stai linistit,....daca ai completat totul OK si nu se face vreo "prostie" totul va fi bine :)

Spor
P.S. Sunt foarte seriosi la plati 8)
c055min
Mesaje: 2
Membru din: 22 Mai 2014, 19:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ideea era ca abia imi fac contul. Nu am inceput sa lucrez, nu au ce plata sa fie on hold. Payment detailes sunt on hold.
queenmandy666
Mesaje: 2
Membru din: 11 Iun 2014, 20:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara!Deci pana la urma ce trebuie trecut la payee name si la Accountholder Name??
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

queenmandy666 scrie:Buna seara!Deci pana la urma ce trebuie trecut la payee name si la Accountholder Name??
Poate esti tu regina la tine in regat dar aici invatati macar sa fiti politicosi cand cereti ceva.
Account holder name:Gheorghe Vasilica,cat de greu poate sa fie sa-ti dai seama ce trebuie trecut??
Sa ne ajute Dumnezeu!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
queenmandy666
Mesaje: 2
Membru din: 11 Iun 2014, 20:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:
queenmandy666 scrie:Buna seara!Deci pana la urma ce trebuie trecut la payee name si la Accountholder Name??
Poate esti tu regina la tine in regat dar aici invatati macar sa fiti politicosi cand cereti ceva.
Account holder name:Gheorghe Vasilica,cat de greu poate sa fie sa-ti dai seama ce trebuie trecut??
Sa ne ajute Dumnezeu!

De ce te deranjeaza faptul ca nu mi-am trecut numele?Asta pt.tine inseamna lipsa de bun simt?:)))Ai probleme mari!Fiecare trece ce nume vrea,esti cumva admin al acestui site?Ar trebui sa lasi pe altii sa raspunda si sa nu-ti mai faci reclama.Decat sa fii lipsit de bun simt si sa dai un raspuns care ''pute de desteptaciune'',mai bine te-ai abtine.Daca am pus intrebarea asta e logic ca am o problema si caut sa o rezolv cat mai repede pt.ca nu am cardul Payoneer pe numele meu.Am facut o confuzie intre ce trebuie trecut la Account holder name si Payee name...Unde trebuia sa trec numele meu si unde trebuia sa trec numele apartinatorului de card.Iti multumesc pt.raspunsul tau minunat!Mi-ai rezolvat problema, deloc!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Esti o dobitoaca care nu stii nici macar ce sa intrebi.Ia mai citeste inca odata intrebarea pe care ai pus-o?Unde dracu ai vazut tu ca-mi fac reclama?
Puneti intrebari de gradinita si mai aveti si nasul pe sus,account holder name-numele tau ,payoneer acount ,poti pune payoneerul cui vrei.
Asta ai inteles tu,ca ma deranjeaza ca nu ti-ai pus numele?
Iti raspundea pulea de la oi.
bye queen of dumbs
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

666,555... Userii cu 3 cifre identice in nick sunt un pic mai complicati. Nu te stresa :-)
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Versace scrie:666,555... Userii cu 3 cifre identice in nick sunt un pic mai complicati. Nu te stresa :-)
True, true...
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”