Stiti cumva va rog vreun magazin online de lenjerie?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:
hayat scrie:
sweetgirl scrie: world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !
SI Eu astept un raaspuns
sunt f interesata pt a comanda
hayat nu stiu de ce ,dar am un sentiment asa ca world2chat nici nu a comndat vreodata de acolo ,dar ne arunca noua situ asa la mishto poate prindem momeala si facem noi prima experienta ! poate sunt eu paranoica e posibil...( nu vezi ca baga si ranjete din alea care chiar nu le vad sensu)! observ ca mai recomanda situ asta la mishto si in alte topicuri insotit de aceleasi ranjete fara rost ...poate ne spui si noua world2chat ce e asa amuzant cu situ asta :wink:
:( o sa incerc sa caut pe forumuri poate a comandat cineva d acolo ...
sunt asa dragutze 8)
pupici
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Elvie
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 14 Dec 2009, 07:35
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am un sentiment asa ca world2chat nici nu a comndat vreodata de acolo ,dar ne arunca noua situ asa la mishto poate prindem momeala si facem noi prima experienta ! poate sunt eu paranoica e posibil...( nu vezi ca baga si ranjete din alea care chiar nu le vad sensu)! observ ca mai recomanda situ asta la mishto si in alte topicuri insotit de aceleasi ranjete fara rost ...poate ne spui si noua world2chat ce e asa amuzant cu situ asta
Sweet. cred ca world2chat nu vroia decat sa dea un sfat..:)
Site-ul recomandat de el e f similar cu unul pe care l-am recomandat eu cu ceva timp in urma www.dear-lover.com Sunt WHOLESALE made in China.
Eu, personal, am cumparat de pe dear-lover si nu a fost teapa.Intr-adevar nu sunt brand-uri dar sunt aceleasi outfit-uri pe care le gasesti pe site-urile romanesti de lenjerie intima dar cu o mare diferenta de pret ;) pt ca vin din fabricile lor.
Elvie
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sweetgirl scrie:
world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D
world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !

despre transport ce pot sa ti zic mie mi sa parut un pic cam exagerat pe 11 kg am platit 190$ si acasa cand a ajuns coletul am mai platit si vama 500 ron . totusi si asa mi sa parut super ok pretul .
pt un pret mult mai mic ar fi indicat sa se stranga mai multe modele si sa se faca o comanda mai mare si ca transport sa se aleaga transport maritim ca e mult mai ieftin .
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sweetgirl scrie:
hayat scrie:
sweetgirl scrie: world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !
SI Eu astept un raaspuns
sunt f interesata pt a comanda
hayat nu stiu de ce ,dar am un sentiment asa ca world2chat nici nu a comndat vreodata de acolo ,dar ne arunca noua situ asa la mishto poate prindem momeala si facem noi prima experienta ! poate sunt eu paranoica e posibil...( nu vezi ca baga si ranjete din alea care chiar nu le vad sensu)! observ ca mai recomanda situ asta la mishto si in alte topicuri insotit de aceleasi ranjete fara rost ...poate ne spui si noua world2chat ce e asa amuzant cu situ asta :wink:

ai o parere foarte prost exprimata deci prin urmare te inseli . am comandat de la ei si nici nu asi avea de ce sa ve induc pe voi in eroare . eu am facut un favor postand siteul aici pe forum ca sa se vada adevaratele preturi pt lenjerie . sau esti si tu un frustrat care ai site si nu prea iti pica bine postul meu .
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D

world2chat am spus ca s-ar putea sa fiu eu paranoica si sa ma insel dar si exprimarea ta lasa de inteles ca nu ai fi comandat vreodata de acolo ! Puteai spune foarte bine,am comandat eu de acolo ,sunt super preturi ,costumele sunt ok arata ca in poze,si nu ca ''incercati aici super preturi am vazut au''..............in fine dc tu spui ca ai comandat de la ei ,mergem pe mana ta lol
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sweetgirl scrie:
world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D

world2chat am spus ca s-ar putea sa fiu eu paranoica si sa ma insel dar si exprimarea ta lasa de inteles ca nu ai fi comandat vreodata de acolo ! Puteai spune foarte bine,am comandat eu de acolo ,sunt super preturi ,costumele sunt ok arata ca in poze,si nu ca ''incercati aici super preturi am vazut au''..............in fine dc tu spui ca ai comandat de la ei ,mergem pe mana ta lol
pai nu e bine sa mergi pe mana mimanui si noi nici macar nu ne cunoastem :lol: . cine vrea sa cumpere lenjerie poate sa contacteze personalul siteului si iti raspunde la toate intrebarile .
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

world2chat scrie:
sweetgirl scrie:
world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D

world2chat am spus ca s-ar putea sa fiu eu paranoica si sa ma insel dar si exprimarea ta lasa de inteles ca nu ai fi comandat vreodata de acolo ! Puteai spune foarte bine,am comandat eu de acolo ,sunt super preturi ,costumele sunt ok arata ca in poze,si nu ca ''incercati aici super preturi am vazut au''..............in fine dc tu spui ca ai comandat de la ei ,mergem pe mana ta lol
pai nu e bine sa mergi pe mana mimanui si noi nici macar nu ne cunoastem :lol: . cine vrea sa cumpere lenjerie poate sa contacteze personalul siteului si iti raspunde la toate intrebarile .

ha -ha ok , personalul siteului il contactam desigur ,mersi ! eu chiar am luat de buna ca tu ai comandat lenjerie de la ei si ca totul e ok precum ai spus ,de asta am zis merg pe ''mana ta''!

in fine stiam de situri de genu asta ,ideea era alta cat de incredere sunt avand in vedere ca sunt chinezi ,am fi dorit sa stim si noi calitatea produselor dc .arata ca in foto ,dc vin marimile potrivite,ca asa personalul sitului mersi iti spune ce vrei tu sa auzi ca sa vanda....!

noi ne-am expus parerile aici ca si clienti cumparatori si pe bune ,nu asa nu te cunosc-nu ma cunosti ia de aici si contacteaza personalu siteului lool funny !....mda asta e...
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Salut tuturor !

Eu am cumparat de pe ebay unele din costumele/lenjeria care o ofera spre vanzare acest site. Vanzatorii erau tot chinezi iar preturile sunt asemanatoare. Am cumparat de la mai multi vanzatori iar calitatea e mizerabila ( bine ca nu se vede pe camera ), incepand cu materialul si terminand cu cusaturile. Unele aveau gauri in material in efectiv fiecare punct de cusatura, ate atarnand, cusaturi care se destrama ... Le poti folosi pana la prima spalare cum s-ar zice ... Unele aratau in poza ca fiind din material elastic iar in realitate nici gand sa se muleze pe corp. Poate am fost eu mai ghinionista in alegerea modelelor dar cred ca nici un sfert din ce am comandat nu-mi place. Si eu tot caut de unde as putea sa cumpar ceva mai ok dar din pacate nu prea avem de unde alege :(
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

magazin la unirii,peste drum de carrefour(daca esti din Buc).Daca nu ma insel au si site cu acelasi nume...just4girls parca,nu-s sigura
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Multumesc Balky ! Am sa ma uit online pentru ca nu sunt din Buc.
Avatar utilizator
alexandra 123
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 18 Mar 2010, 20:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:
world2chat scrie:
sweetgirl scrie:
world2chat am spus ca s-ar putea sa fiu eu paranoica si sa ma insel dar si exprimarea ta lasa de inteles ca nu ai fi comandat vreodata de acolo ! Puteai spune foarte bine,am comandat eu de acolo ,sunt super preturi ,costumele sunt ok arata ca in poze,si nu ca ''incercati aici super preturi am vazut au''..............in fine dc tu spui ca ai comandat de la ei ,mergem pe mana ta lol
pai nu e bine sa mergi pe mana mimanui si noi nici macar nu ne cunoastem :lol: . cine vrea sa cumpere lenjerie poate sa contacteze personalul siteului si iti raspunde la toate intrebarile .

ha -ha ok , personalul siteului il contactam desigur ,mersi ! eu chiar am luat de buna ca tu ai comandat lenjerie de la ei si ca totul e ok precum ai spus ,de asta am zis merg pe ''mana ta''!

in fine stiam de situri de genu asta ,ideea era alta cat de incredere sunt avand in vedere ca sunt chinezi ,am fi dorit sa stim si noi calitatea produselor dc .arata ca in foto ,dc vin marimile potrivite,ca asa personalul sitului mersi iti spune ce vrei tu sa auzi ca sa vanda....!

noi ne-am expus parerile aici ca si clienti cumparatori si pe bune ,nu asa nu te cunosc-nu ma cunosti ia de aici si contacteaza personalu siteului lool funny !....mda asta e...
pai majoritatea siteurilor cu lenjerie de la noi tot din china le iau . daca ai cumparat lenjerie de la noi inseamna ca stii despre calitate . eu nu am avut ce sa reprosez despre calitate . la banuti pe care ii dai calitatea e mai mult decat suficienta , din cele 50 de produse pe care le am cumparat de la ei am gasit doar una cu o mica defectiune . eu unul am optat pentru siteul asta pt ca am avut ce sa mi aleg ca sa indeplinesc comanda minima .
Avatar utilizator
alexandra 123
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 18 Mar 2010, 20:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Elvie scrie:
am un sentiment asa ca world2chat nici nu a comndat vreodata de acolo ,dar ne arunca noua situ asa la mishto poate prindem momeala si facem noi prima experienta ! poate sunt eu paranoica e posibil...( nu vezi ca baga si ranjete din alea care chiar nu le vad sensu)! observ ca mai recomanda situ asta la mishto si in alte topicuri insotit de aceleasi ranjete fara rost ...poate ne spui si noua world2chat ce e asa amuzant cu situ asta
Sweet. cred ca world2chat nu vroia decat sa dea un sfat..:)
Site-ul recomandat de el e f similar cu unul pe care l-am recomandat eu cu ceva timp in urma www.dear-lover.com Sunt WHOLESALE made in China.
Eu, personal, am cumparat de pe dear-lover si nu a fost teapa.Intr-adevar nu sunt brand-uri dar sunt aceleasi outfit-uri pe care le gasesti pe site-urile romanesti de lenjerie intima dar cu o mare diferenta de pret ;) pt ca vin din fabricile lor.
am cumparat si de pe siteul asta si am fost forte multumita
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

mersi, alexandra
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In afara de magazinul acela de langa Unirii,
Mai stie cineva vre-un magazin in Bucuresti de Outfituri/lenjerie?
Imagine
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am incercat erotica.ro,marfa buna daca va axati pe lenjeria nemteasca,VS-calitate super,astept o comanda de la women-world.ro.Sper sa fie la fel de ok,va tin la curent.
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
little_pissy
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2010, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am comandat si eu de la women world dar au preturile cam maricele, pe dinashop.ro au doar produse de firma....obsessive, chilirose livia corsetti etc si preturile sunt mai mici
sunt aici pt info
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hello all! Sunt din iasi! si ma tenteaza sa fac o comanda pe : [/url] http://www.lover-lingerie.com/[/url] sau site-uri tot de genul acesta! am vazut ca la unele au un minim de comanda :100,200,300...$ , depinde de fiecare site Vrea cineva sa facem impreuna o comanda? :wink: :wink: :wink: :D
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

A facut cineva comanda de pe lover-lengerie.com? se primesc coletele, totul OK? Dar comenzi de pe dear-lover.com?
Sweet taste of freedom!
angela
Mesaje: 1
Membru din: 21 Feb 2011, 22:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu mi-am comandat intotdeauna de la besensual.ro, de obicei mi-a venit coletul in 2 zile (in Bucuresti) si odata am avut surpriza sa primesc si un cupon de 10% reducere.
marisa2014
Mesaje: 1
Membru din: 11 Mar 2014, 10:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pt cele carora le plac kestii gen kinkystore, lenjerie.ro...check this out:
http://www.moonosa.com
Sunt aceleasi produse numai k fff ieftine.Exista comanda minima de vreo 100$ plus taxa de transport dar eu zic ca se merita..cumperi o data si bine!
Eu am platit vreo 250$ pentru vreo 48 de outfit-uri!:D
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

http://www.sevensins.ro - foarte seriosi, cu personal cu atitudine profi si produse de calitate
http://www.wildfashion.ro - aici gasesti haine de tot felul. Au fost intotdeauna corecti cu livrarile.
dyanelle22
Mesaje: 3
Membru din: 20 Mar 2015, 12:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,eu am dat de curand de siteul aliexpress.com si au acolo o gramada de chestii,lenjerii normale,costume de baie,costume tematice..foarte ieftine...3-10 dolari daca sti sa cauti,pe langa asta mi-am laut jucarii mult mai ieftine decat in sexshopurile de aici,si se vede diferenta...membrii au apreciat.dureaza cam 3 saptamanii pana iti vine comanda.sper ca te-am ajutat,o zi buna! :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”