Stiti cumva va rog vreun magazin online de lenjerie?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
capsunica
Mesaje: 42
Membru din: 01 Apr 2008, 10:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu cumpar de pe http://www.miracle-lingerie.co.uk/.Sunt mai scumpe dar cred ca merita fiecare banutz.:)
buna.sunt o fata frumusica si dragutza ca o capsunica:))
SoulCams Models Studios wanted
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, te rog poti sa-mi spui si mie cat ai platit shipping ptr. produsele pe care le-ai comandat? ai platit ceva taxe vamale? ( nu am idee care este regimul ptr produsele venite din china). thx
Avatar utilizator
Elvie
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 14 Dec 2009, 07:35
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, te rog poti sa-mi spui si mie cat ai platit shipping ptr. produsele pe care le-ai comandat? ai platit ceva taxe vamale? ( nu am idee care este regimul ptr produsele venite din china). thx

Daca vizitezi site-ul exista acolo un FAQ pe care il poti citi.
Sunt adrese de mail ale staff-ului si sunt f promti daca le scrii.
Costurile de shipping se calculeaza la kg.Eu am platit 150$ pt 7kg.
Comanda minima e 200$ si au diverse modalitati de plata, exemplu western union.Platesti inainte..le trimiti dovada si ei pun coletul..apoi iti da si tacking number.
Cei 150$ (in cazul meu) au acoperit shipping-ul, TVA, vama.
Trimite-le un mail si iti vor da mai multe detalii.
Elvie
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

capsunica scrie:Eu cumpar de pe http://www.miracle-lingerie.co.uk/.Sunt mai scumpe dar cred ca merita fiecare banutz.:)
Poti sa le cumperi de pe e-lenjerie din romanica,aceleasi produse si fara transport ;)La fel de scumpe :D
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thx elvie. tocmai ce am vb cu o prietena care imi zice ca a comandat acum ceva timp de pe un site chinezesc si a primit numai ciudatenii. in loc de xs, au fost xl si unele produse nici macar nu au fost trimise. le-am trimis un email, astept sa vad ce spun.. eu doar ce mi-am comandat de pe wickedtemptations.com, dar sunt mult mai scumpe, as fi vrut ceva mai multe outfituri...
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fetelor ati gasit printr-un magazin din Bucuresti sau site romanesc de vanzare strapless bra cu push up? eu caut de multa vreme si nu gasesc deloc:(

Scrieti-mi va rog numele magazinului sau al site-ului (nu vreau din afara tarii ,pt ca este prea complicat) !


Va multumesc !
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Avatar utilizator
fiamma
Mesaje: 21
Membru din: 09 Mar 2010, 00:06
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Elvie scrie:Din proprie experientza va spun ca sunt okay..sunt asa ieftine pt ca sunt direct din fabrica! Eu am ales TNT-ul la livrare si a durat vreo 7 zile ..iti da tracking number si vezi exact cand si unde ajung.:)
Mai sunt si alte site uri gen ala , cautati lingerie wholesale china. in google .:D.Toate vin de acolo:)
Elvie,imi poti spune knd ai comandat de la ei?imi poti trimite eventual cateva poze pe pm sa'mi fac o idee?multzam' fain!
Avatar utilizator
alexandra 123
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 18 Mar 2010, 20:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

elvie ,tie dupa cat timp ti-a dat trakingul number ? eu am dat comanda ,am pus banii si inca astept un email de la ei ,nu mi raspund nicidecum !rog fetele care au dat comanda sa-mi spuna .
Avatar utilizator
Elvie
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 14 Dec 2009, 07:35
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ALEXANDRA....dupa ce am facut comanda am primit un mail cu INVOICE NUMBER! Am platit prin paypal.Ceea ce am primit apoi de la ei au fost urmatoarele :

"After you pay , we will send it to you soon. and then tell you the tracking number ,so that you could check it from http://www.ems.com as before. "


"Ps: when you pay by the paypal, please also write down the correct shipping address and the name on paypal, so that we could check the address again, avoiding making the mistake. And please also write down the subject, please write down the invoice number, so that we could check and find out at once."

Acum depinde cum ai platit tu...confirma-le plata mentionanad acel INVOICE NUMBER , shipping adress...si in momentul in care comanda este preluata pt a fi trimisa la destinatie vei primi si tracking number.Eu l am primit dupa ceva mai mult de o zi..China e cu cateva ore bune inaintea noastra...tine cont si de asta..
Eu zic sa nu-ti faci griji..eu nu am avut probleme..in 5 zile am primit comanda..dureaza mai mult pe teritoriul Chinei.Ah..si daca nu esti din Bucuresti...cel mai lung drum va fi cel din Buc pana unde locuiesti;)
Elvie
elena_cristyna
Mesaje: 28
Membru din: 11 Apr 2010, 15:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

victoriasecrets.com
Avatar utilizator
alexandra 123
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 18 Mar 2010, 20:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms ,eu am platit prin western union si mi s-a spus sa le trimit copia scanata de la banca.ieri le am trimit vro...N mesaje,insa tot imi zic ca nu au primit atasamentul-copia.am si incercat sa sun,dar tot aud o melodie chineza pe fundal :D
aa trakingul number nu mi l au dat..si ieri cred ca fost si o problema cu mailul,ca tot primeam ba mailuri goale,ba mailuri de la failure notice-cum ca nu ar fi fost trimise. :( :(
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am stat cateva ore si am luat la rand toate siteurile romanesti de lenjerie gasite pe google. Majoritatea vand numai modele oribile si chinezarii care nu-si merita banii dar si am gasit si vreo 2-3 care vand lenjerie de calitate, preturile sunt mai mari si timpul de livrare dureaza mai mult fiindca aduc produsele din afara numai la comanda dar se merita de ex otto.ro si intimate-boutique.ro :) Plus ca am avut si surpriza sa raman masca cand am gasit acelasi outfit pe lenjerie-star.ro cu 69 lei si pe dacogift.com cu 195 lei deci cu o diferenta de 130 lei :shock:
Join the dark side .... we have cookiez !
yummyfrog
Mesaje: 22
Membru din: 10 Sep 2010, 05:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

darkangel scrie:Am facut niste comenzi la seduction.ro ..au produse de calitate dar mai stiti si alt site in genul acestuia? Pt ca as dori sa vad si alte produse...Va multumesc!! :wink:
  • sunt o gramada...daca cauti siteuri cu produse bune...uitate la pret si la cantitatea modelelor oferite...ca degeaba are 4 chiloti si 2 sutiene la 200 d lei k sunt praf...pe mine ma intereseaza siteuri deafara...gen usa, germany...stie careva?
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

as vrea si eu sa vorbesc cu cineva care are un asemenea magazin.Vreau sa fac ceva de genul asta dar pt copii si nu prea stiu ce si cum.Nu fac concurenta la lenjerie sexy :lol: .Astept pm.
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D
little_pissy
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2010, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu imi cumpar de pe www.dinashop.ro sunt produse din polonia originale si daca ai noroc sa prinzi reduceri vei fi surprinsa de preturi
sunt aici pt info
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D
world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

balky scrie:as vrea si eu sa vorbesc cu cineva care are un asemenea magazin.Vreau sa fac ceva de genul asta dar pt copii si nu prea stiu ce si cum.Nu fac concurenta la lenjerie sexy :lol: .Astept pm.
balky ,vrei sa croiesti hainute pt copii sau sa comanzi costumase fantezie pt copii ?! scuze dar din post nu se intelege foarte clar !
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:
world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D
world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !
SI Eu astept un raaspuns
sunt f interesata pt a comanda
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

hayat scrie:
sweetgirl scrie:
world2chat scrie:www.lover-lingerie.com

incercati si pe site ul asta , super preturi am vazut au :D:D
world2chat ,tu ai comandat de acolo ?how much transpotul,si in cat timp ajung la destinatie? preturile sunt super ,par aceleasi produse care le luam de pe wildfashion de exemplu cu un pret de cel putin 3 4 ori mai mare !
SI Eu astept un raaspuns
sunt f interesata pt a comanda
hayat nu stiu de ce ,dar am un sentiment asa ca world2chat nici nu a comndat vreodata de acolo ,dar ne arunca noua situ asa la mishto poate prindem momeala si facem noi prima experienta ! poate sunt eu paranoica e posibil...( nu vezi ca baga si ranjete din alea care chiar nu le vad sensu)! observ ca mai recomanda situ asta la mishto si in alte topicuri insotit de aceleasi ranjete fara rost ...poate ne spui si noua world2chat ce e asa amuzant cu situ asta :wink:
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl:vreau sa le aduc din afara.Am pe cineva care se ocupa cu asa ceva si eu as vrea sa incerc ceva online.
Avatar utilizator
DiamondSoul
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 17 Sep 2010, 08:35
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Stie cineva vreun magazin de outfituri in Bucuresti? As vrea sa imi cumpar direct din magazin desi stiu ca este mai scump dar eu nu prea sunt multumita de ce primesc cand comand online ba nu e calitatea buna, ba nu mi se potriveste cupa etc. Eu nu stau de mult timp in Bucuresti si nu stiu astfel de magazine :(
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”