Payoneer card

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
lilith
Mesaje: 2
Membru din: 01 Oct 2010, 00:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc frumos coffe girl acum astept sa imi vina si mie cardul :) sper sa fie ok spor la cat mai multe privaturi :D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
JebStudioTm
Mesaje: 42
Membru din: 13 Feb 2009, 18:44
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din pacate am probleme cu Payoneer. Am incercat sa imi fac cardul prin Live Jasmine acum vre-o luna si ceva si deatunci tot astept sa mi se aprobe si nimic. Am vorbit cu suportul si mi-a spus ca nu depinde de ei ci de cei de la Payoneer, am trimis mail la Payoner si mi-au spus ca m-au luat in considerare si ca trebuie sa astept. Acum vre-o cateva zile mi-au trimis mail sa confirm ca datele sunt corecte ... am confirmat si .......... astept :( La voi a fost mai simplu ? Am gresit eu cu ceva ?
Toti copii au pijamale cu Superman ... Superman are pijamale cu Chuck Norris :)
neo
Mesaje: 18
Membru din: 07 Sep 2010, 00:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cred ca efectiv sunt depasiti de nr f mare de carduri A dat norocul peste ei si fac cu greu fata . cam asta e situatia . Din pacate cei care au facut cardul printre primii , inca il asteapta ...
thebig_guy
Mesaje: 8
Membru din: 01 Oct 2010, 16:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La fel s-a intamplat si la mine, am facut contul pe 10 septembrie si mi s-a aprobat pe 3 octombrie, cand nu mai aveam nici o speranta. Bineinteles la fel eram si eu, mail peste mail la support care nu va raspunde niciodata dar iti dau eu un mail de la un operator care m-a ajutat pe mine. Vezi pm.
Avatar utilizator
adione21
Mesaje: 49
Membru din: 01 Noi 2009, 08:54
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

thebig_guy scrie:La fel s-a intamplat si la mine, am facut contul pe 10 septembrie si mi s-a aprobat pe 3 octombrie, cand nu mai aveam nici o speranta. Bineinteles la fel eram si eu, mail peste mail la support care nu va raspunde niciodata dar iti dau eu un mail de la un operator care m-a ajutat pe mine. Vezi pm.
Oricum treaba la payoneer e cam data peste cap ...eu am facut cererea pe 3 septembrie ...mi lau aprobat tot pe 3 si lam primit tocmai ieri ...si cunosc cazurii care lau facut pe 5-6 -7 si lau primit cu mult inaintea mea....deci totul e posibil !
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thebig_guy scrie:La fel s-a intamplat si la mine, am facut contul pe 10 septembrie si mi s-a aprobat pe 3 octombrie, cand nu mai aveam nici o speranta. Bineinteles la fel eram si eu, mail peste mail la support care nu va raspunde niciodata dar iti dau eu un mail de la un operator care m-a ajutat pe mine. Vezi pm.
trimite-mi si mie pe pm numele acestui operator care te-a ajutat
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

BUna, am si eu o mica nelamurire. De fapt, e MARE.
Mi-am facut cont pe livejasmin, am ales payoneer si mi s-a aprobat cardul, l-am asteptat, a sosit prin fedex (desi eu n-am ales sa vina asa, unei prietene i-a sosit intr-un plic normal) si cand am deschis plicul.....pe el nu apare payoneer cum apare scris pe plicul in care a sosit cardul preitenei mele, ci era alb. Cans l-am deschis, am gasit inauntru un card WebPowerfx pe care nici macar nu scrie visa...:| Cum se face ca eu am cont pe payoneer si acolo trebuie sa-mi activez cardul, si primesc un card pe care scrie webpowerfx?!!? Cum il activez pe asta? are cu totul alte cifre la sfarsit (in contul payoneer nu apar decat ultimele 4 pentru siguranta, dar ultimele 4 pe cardul asta sunt cu totul altele!) Nu mai inteleg nimic, va rog ajutati-ma cu un sfat. Ce e de facut? De ce nu a venit cardul payoneer? :roll: :roll: :roll:
Sweet taste of freedom!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

OneSecret scrie:BUna, am si eu o mica nelamurire. De fapt, e MARE.
Mi-am facut cont pe livejasmin, am ales payoneer si mi s-a aprobat cardul, l-am asteptat, a sosit prin fedex (desi eu n-am ales sa vina asa, unei prietene i-a sosit intr-un plic normal) si cand am deschis plicul.....pe el nu apare payoneer cum apare scris pe plicul in care a sosit cardul preitenei mele, ci era alb. Cans l-am deschis, am gasit inauntru un card WebPowerfx pe care nici macar nu scrie visa...:| Cum se face ca eu am cont pe payoneer si acolo trebuie sa-mi activez cardul, si primesc un card pe care scrie webpowerfx?!!? Cum il activez pe asta? are cu totul alte cifre la sfarsit (in contul payoneer nu apar decat ultimele 4 pentru siguranta, dar ultimele 4 pe cardul asta sunt cu totul altele!) Nu mai inteleg nimic, va rog ajutati-ma cu un sfat. Ce e de facut? De ce nu a venit cardul payoneer? :roll: :roll: :roll:
:) Pentru ca intai ti-a sosit webpowerfx. Daca ai facut totul ok si esti cumintica si mai astepti il vei primi si pe ala. Asa e in viata, e cu surprize, astepti una vine alta.:)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

mda....mai am de asteptat pt payoneer, mercic pt raspunsuri!
Sweet taste of freedom!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

[quote="OneSecret"]BUna, am si eu o mica nelamurire. De fapt, e MARE.
Mi-am facut cont pe livejasmin, am ales payoneer si mi s-a aprobat cardul, l-am asteptat, a sosit prin fedex (desi eu n-am ales sa vina asa, unei prietene i-a sosit intr-un plic normal) si cand am deschis plicul.....pe el nu apare payoneer cum apare scris pe plicul in care a sosit cardul preitenei mele, ci era alb. Cans l-am deschis, am gasit inauntru un card WebPowerfx pe care nici macar nu scrie visa...:| Cum se face ca eu am cont pe payoneer si acolo trebuie sa-mi activez cardul, si primesc un card pe care scrie webpowerfx?!!? Cum il activez pe asta? are cu totul alte cifre la sfarsit (in contul payoneer nu apar decat ultimele 4 pentru siguranta, dar ultimele 4 pe cardul asta sunt cu totul altele!) Nu mai inteleg nimic, va rog ajutati-ma cu un sfat. Ce e de facut? De ce nu a venit cardul payoneer? :roll: :roll: :roll:[/quot

Si eu am primit cardul intr-un plic pe care scria payoneer ,in schimb pe fata cardului nu apare scris payoneer ,zice'' choice bank limited'' ,mi s-a parut putin ciudat, totusi l-am folosit cu succes .Si la voi apare scris la fel ?
Ioana
Mesaje: 22
Membru din: 03 Oct 2010, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La fel e si al meu. Eu nu l-am folosit inca, doar l-am activat pe siteul payoneer.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si la mien scrie la fel sweet cardul este insa payoneer toata ziua chiar adac nu scrie pe el eu la m folosit merge f ok

incercati fara grija
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
neo
Mesaje: 18
Membru din: 07 Sep 2010, 00:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu am facut pe 5 sept contul si inca nu am primit cardul . MA gandesc sa sun luni la ei si sa cer sa-mi trimita alt card cu fedex . Deja nu mai am sperante ca voi primi ceva . Mai e cineva in postura asta ?
neo
Mesaje: 18
Membru din: 07 Sep 2010, 00:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

presupun ca toti au primit cardurile ,vad ca s-a lasat linistea ....
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

OneSecret Si eu am primit cardul intr-un plic pe care scria payoneer ,in schimb pe fata cardului nu apare scris payoneer ,zice'' choice bank limited'' ,mi s-a parut putin ciudat, totusi l-am folosit cu succes .Si la voi apare scris la fel ?
[/quote]

lol... pai nu apare pe card payonner .. payoneer e ceva gen epassporte ... pur si simplu transfera bani dintr`o parte in alta... CHOICE BANK LIMITED e banca unde ti-a fost deschis contu si facut cardul .. nu are cum sa scrie payoneer ... e card de la banca respectiva ....
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

neo scrie:presupun ca toti au primit cardurile ,vad ca s-a lasat linistea ....
Mie nici macar nu mi-au aprobat cardul inca desi mi-am deschis contul din 17 septembrie, ce sa mai vorbesc de primirea cardului. Le-am trimis mail-uri si rasmailuri, nici nu le mai stiu numarul, si nici un raspuns n-am primit. La 2 zile dupa ce mi-am facut contul ,deci pe 19 septembrie, am primit mail de la ei cum ca sa le trimit un act de identitate ceva ca sa-mi aprobe contul. Am trimis CI si pasaport si de atunci nimic.
Azi mi-am deschis un alt cont la payoneer de pe un alt site. Sa vad daca cu asta reusesc sa o scot la capat, daca nu cred ca ii sun sa vad care e treaba.

Se mai chinuie cineva de asa mult timp sa i se aprobe cardul sau sunt singura?
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

panaramadeom scrie:
OneSecret Si eu am primit cardul intr-un plic pe care scria payoneer ,in schimb pe fata cardului nu apare scris payoneer ,zice'' choice bank limited'' ,mi s-a parut putin ciudat, totusi l-am folosit cu succes .Si la voi apare scris la fel ?
lol... pai nu apare pe card payonner .. payoneer e ceva gen epassporte ... pur si simplu transfera bani dintr`o parte in alta... CHOICE BANK LIMITED e banca unde ti-a fost deschis contu si facut cardul .. nu are cum sa scrie payoneer ... e card de la banca respectiva ....[/quote]

lol...pai am zis si eu ca de exemplu pe fata cardului de la epass scria epassporte si de aia ma gandeam si eu cand m-am vazut cu plasticu cel nou in mana ...nah ca tot omu...mai panaramadeom ...loool....stiu ca payoneer e gen epass ...
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:
panaramadeom scrie:
OneSecret Si eu am primit cardul intr-un plic pe care scria payoneer ,in schimb pe fata cardului nu apare scris payoneer ,zice'' choice bank limited'' ,mi s-a parut putin ciudat, totusi l-am folosit cu succes .Si la voi apare scris la fel ?
lol... pai nu apare pe card payonner .. payoneer e ceva gen epassporte ... pur si simplu transfera bani dintr`o parte in alta... CHOICE BANK LIMITED e banca unde ti-a fost deschis contu si facut cardul .. nu are cum sa scrie payoneer ... e card de la banca respectiva ....
lol...pai am zis si eu ca de exemplu pe fata cardului de la epass scria epassporte si de aia ma gandeam si eu cand m-am vazut cu plasticu cel nou in mana ...nah ca tot omu...mai panaramadeom ...loool....stiu ca payoneer e gen epass ...[/quote]

Sweetgirl nu am spus.o cu rautate, poate loolu ăla e pus aiurea dar am văzut ca erai mirata si deaia È›i am zis ce si cum :p pac pac
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

josephine_love scrie: Se mai chinuie cineva de asa mult timp sa i se aprobe cardul sau sunt singura?
Eu l-am facut pe 27 sept pe lj si mi-a sosit ieri si e activat, tot. Iar pe card chiar scrie Payoneer. 8)
Sweet taste of freedom!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

OneSecret scrie:
josephine_love scrie: Se mai chinuie cineva de asa mult timp sa i se aprobe cardul sau sunt singura?
Eu l-am facut pe 27 sept pe lj si mi-a sosit ieri si e activat, tot. Iar pe card chiar scrie Payoneer. 8)
lol, ce imi dai sa facem schimb, hahahah ??! am vazut ca ai trimis si pm cum ca pe al tau sta scris mare si mumos ''pionier'' lol ! sincer nu era nevoie ...ce facem il scoti ,incepem licitatia ?! :lol:
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

Ce conteaza ce scrie pe el?! bani sa ai sa-i scoti cu el :-)))
Sweet taste of freedom!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

OneSecret scrie:Ce conteaza ce scrie pe el?! bani sa ai sa-i scoti cu el :-)))
mai conteaza cateodata .... :wink:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”