Payoneer card

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
sweet7
Mesaje: 33
Membru din: 02 Ian 2006, 07:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna, am comandat cardul peyoner pe data de 7 sept, si inca nu a venit prin posta normala desigur si am si eu eu o intrebare ptr cei care detin acest card mai demult:dat fiind faptul ca eu nu am activat inca contul de peyoner deoarece nu am cardul fizic, exista posibilitatea sa pot adauga un card de aici din tara (cum avea si epasporte aceasta posibilitate ) ptr a a putea sa tranfer banii din contul de peyoner pe acest card? pana imi ajunge acest card
stiti cumva daca peyoner trimite acel card si prin alte servicii de curierat sau doar prin dhl care costa 85$.multumesc mult prtr ajutor .spor la$$
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Alexxandra
Mesaje: 2
Membru din: 29 Ian 2010, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie mi-au aprobat cardul Payoneer pe 6 septembrie si astazi a sosit prin posta. Mentionez ca nu am optat pentru curierat rapid.
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Si eu la fel!!!!!
Am primit cardul prin posta acasa pot sa spun ca a ajuns destul de repede desi nu am optat pentru curierat rapid
.............
BbyKris
Mesaje: 42
Membru din: 09 Iul 2009, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu l'am facut pe 5 sept si astazi l'am gasit in cutia postala
BlueEyes19
Mesaje: 29
Membru din: 23 Oct 2009, 12:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu l-am comandat tot pe 5 septembrie si mi-a sosit astazi prin posta.
Avatar utilizator
crazyareola
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 25 Feb 2009, 22:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

interesant este ca la jasmin am optat pentru plata a 3 $ sa bage banii inediat , cand au intrat banii de la imlive ma asteptam la aceeasi optiune dar imlive nu opreste 3$ desi optiunea de a primi banii mai repede axista si la ei .
Avatar utilizator
kenzoo252004
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 18 Ian 2007, 15:33
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

grumette40 scrie:Cardul vine in cutia postala ca epassul?
mie in cutia postala mi-au venit ambele..si cel de pe jasmin si cel de pe imlive..pe data de 21
Avatar utilizator
El_Cioro
Mesaje: 17
Membru din: 04 Sep 2010, 02:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aveti idee camcontacts.com are ca metoda de plata PAYONEER?
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da, are
Avatar utilizator
kenzoo252004
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 18 Ian 2007, 15:33
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

grumette40 scrie:Cardul vine in cutia postala ca epassul?
da
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kenzoo252004 scrie:
grumette40 scrie:Cardul vine in cutia postala ca epassul?
mie in cutia postala mi-au venit ambele..si cel de pe jasmin si cel de pe imlive..pe data de 21

Hmmm sunt confuza... nu e ca la epass?? sa il poti folosi la toate siteurile? fiecare site cu cardul "lui"?
adriyana
Mesaje: 32
Membru din: 22 Ian 2009, 06:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mi-a venit si mie cardul astazi....dar am o pica problema...am incercat sa il adaug pe celelalte siteuri...si ma trimite sa imi fac alt card peste tot...voi cum ati facut?
;lklsdksf;lakl;sf
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

If you already have an account with Payoneer.com please use the link provided in ?update your account Details? page.
This link will bring you to a page informing you of the Payoneer benefits.
Click on the button ?Register for Payoneer?
at the bottom of the page, which will redirect you to the Payoneer site.
On the right side of the webpage you will find the text ?If you already own a prepaid Mastercard from Payoneer click here?.
Click on the link; fill in your existing account details.
Payoneer will inform us automatically of your account and we will be able to transfer your earnings to it on pay day.
sper sa te ajute...si eu ma blocasem aici...undeva in dreapta sus.Bagi nr cardului,userul dupa payoneer si parola de acolo,dar pt fiecare site in parte.Ei te redirectioneaza automat si iti apare pe cont la payoneer contul pt care urmeaza sa primesti banii.
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

au venit banii de la IM trebuie sa ii dau load sau sunt deja pe card ? ca am incercat sa dau load pe card si mi-a respins tranzactia..cand intri banii de la vreun site sunt deja pe card sau tre sa le dau load ?
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Dai load pentru a-ti intra banii pe card <in>, daca ii vrei in 2 ore iti iau 3$ comision
.............
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cand au venit banii i`am dat load .imi scrie card balance : 985.56$,adik aia de care zice ca in 2 ore sau ceva de genu ? da parca era free, inseamna ca sunt banii deja.. nu tre sa umblu la load to card acolo de ma pune sa bag cat vreau sa trasfer si ca imi ia 3,5% din tranzactie ?
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Daca nu ai dat click sa iti intre in 2 ore <3> astepti 24 ore ca sa ii scoti , adik suma care o arata intra pe card in 24 ore
Citeste cu atentie ptr ca scrie f clar acolo
E f simplu , vrei banii imediat dai click unde iti ia 3 $ comision , daca nu te grabesti si ii poti astepta 24 ore dai click unde nu iti ia comision 0$
.............
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci sa recapitulez... m`a anutat ca au intrat banii de la IMLIVE , i -am dat load aia in 2 ore ( 0% comision) .. mi-a bagat imi arata CARD BALANCE : 985.56$ , inseamna ca sunt deja pe card ? ca daca dai la meniu sus la tools ai load money sau nu tre sa dau load money sau e sa dau load ptr alt card ?

Load List
From:From To:ToGo
PrintExport to Pdf
No loads were found
Payment Date From Amount Load Status
1481440 09/17/2010 09:11 CoolVision $985.56 Loaded on 09/17/10 9:20:33 AM

sunt deja pe card , nu ? ca as incerca la bancomat da cardu care mi-a venit in mai putin de 7 zile ( :D ) scrie pe hartie ca multe ATM-uri inghit cardu daca nu sunt lovele pe el...
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Daca iti arata la Card balance suma pe care o ai , e totul OK . Banii sunt pe card
Du-te si scoate banii
.............
alina_cloud
Mesaje: 8
Membru din: 24 Sep 2010, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"panaramadeom" imi poti spune si mie daca ai reusit sa scoti banuti de pe card? Eu inca nu am optat pentru payoneer pentru ca am asteptat sa dea cineva un raspuns pozitiv ca a reusit si scoata banuti...
Si am inteles ca limita maxima ar fi de 2500$ pe zi...tu ai reusit sa scoti tot ce aveai?
Multumesc anticipat pentru raspuns.
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Eu am scos banii astazi de pe card. Nu am avut nici un fel de problema
Am scos 1000$ . REPET , nu am avut probleme
.............
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[at] alina_cloud : Nu e nicio problema. Am scos azi banii. Trebuie doar cand ii trimit ce i de la siteuri sa dai load. Ideea e dak ai 100$ sa scoti 95$ ca îÈ™i opresc ei comisionul ăla si dacă îÈ›i refuza tranzactia îÈ›i mai ia 1 $ . ii poÈ›i scoate nu e problema ca azi am scos eu de pe 3 carduri.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”