Payoneer card

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Cine are Payoneer,cat ia sa ajunga,pls ?banci compatibile? e ok?multam
SoulCams Models Studios wanted
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

reformulez!! cine are payoneer imi poate spune si mie in cat timp ajunge la destinatie cardul, va rog? si la ce banci poate fi folosit pt extragere ?este un card cat de cat sigur ? va multumesc anticipat ,astept pareri
princessmanager
Mesaje: 32
Membru din: 18 Aug 2010, 19:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cardul ajunge intre 15 -25 de zile iar bani pot fi scosi fara nici o problema de la CEC,BRD,TRANSILVANIA ETC...
magdalena
Mesaje: 2
Membru din: 03 Sep 2010, 21:36
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna , numele meu este mariana si am si eu o intrebare:
am inceput sa mi fac un card payoneer pe lj, dar mi a picat netul si a expirat pagina. eram la primul pas si acum nu reusesc sa ma intorc la pagina sa pot contina. ma poate ajuta cineva? stie cineva ce trebuie sa fac?
multumesc anticipat
liviu202
Mesaje: 29
Membru din: 04 Noi 2009, 17:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

magdalena scrie:buna , numele meu este mariana si am si eu o intrebare:
am inceput sa mi fac un card payoneer pe lj, dar mi a picat netul si a expirat pagina. eram la primul pas si acum nu reusesc sa ma intorc la pagina sa pot contina. ma poate ajuta cineva? stie cineva ce trebuie sa fac?
multumesc anticipat

Te duci la stats-payment settings si click pe PAYONEER.
magdalena
Mesaje: 2
Membru din: 03 Sep 2010, 21:36
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

liviu202 scrie:
magdalena scrie:buna , numele meu este mariana si am si eu o intrebare:
am inceput sa mi fac un card payoneer pe lj, dar mi a picat netul si a expirat pagina. eram la primul pas si acum nu reusesc sa ma intorc la pagina sa pot contina. ma poate ajuta cineva? stie cineva ce trebuie sa fac?
multumesc anticipat

Te duci la stats-payment settings si click pe PAYONEER.
iti multumesc foarte mult pentru ajutor.
sa ai o zi placuta!!!
Avatar utilizator
blondyna
Mesaje: 11
Membru din: 07 Oct 2009, 14:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara, am schimbat si eu metoda de plata in...Payoneer...si astept ca ei sa imi activeze cardul...cel putin asa scrie la mine in cont"Your card has not been approved yet"...iar de la Jasmin pe mail ca am o problema cu contul Payoneer si ca ma rog nu ar fi activ....contul...puteti sa ma lamuriti si pe mine va rog, dureaza?cate zile ?mai am ceva de facut care mi-a scapat mie?
multumesc anticipat si bafta la$
Avatar utilizator
DigitalEra
Mesaje: 23
Membru din: 04 Sep 2010, 17:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

blondyna scrie:Buna seara, am schimbat si eu metoda de plata in...Payoneer...si astept ca ei sa imi activeze cardul...cel putin asa scrie la mine in cont"Your card has not been approved yet"...iar de la Jasmin pe mail ca am o problema cu contul Payoneer si ca ma rog nu ar fi activ....contul...puteti sa ma lamuriti si pe mine va rog, dureaza?cate zile ?mai am ceva de facut care mi-a scapat mie?
multumesc anticipat si bafta la$
sfatul doctorului ..baga pe imlive sau mcf , ca vin banii mai repede , pt a-ti activa cardul payoneer , ca dupa jasmin , o sa vezi banii in mana in 2 luni :-)
Avatar utilizator
JebStudioTm
Mesaje: 42
Membru din: 13 Feb 2009, 18:44
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Asa e Jasmin se misca foarte greu , desi pe site spune ca va fi aprobat in 24-48 ore astept de vre-o 5 zile si nimic ... am intrat si am vb si cu suportul si mi-a spus ca trebuie sa astept...
Toti copii au pijamale cu Superman ... Superman are pijamale cu Chuck Norris :)
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Nu stiu ce sa spun dar mie mi-au aprobat contul cei de la payoneer in cateva minute (facut cu lj) ,am si primit mail de aprobare dupa max 30 min Cum adica nu v-au facut nici acum conturile de payoneer cei de la lj de cand s -a dat stirea cu epass?????!!!! Chiar nu inteleg ,au intrat si banii de la lj pe payoneer de atunci si voua nu v-au aprobat nici macar contul? ciudat... tot ce mai asteptam acum e sa soseasca cardul fie prin posta normala sau DHL !
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

blondyna scrie:Buna seara, am schimbat si eu metoda de plata in...Payoneer...si astept ca ei sa imi activeze cardul...cel putin asa scrie la mine in cont"Your card has not been approved yet"...iar de la Jasmin pe mail ca am o problema cu contul Payoneer si ca ma rog nu ar fi activ....contul...puteti sa ma lamuriti si pe mine va rog, dureaza?cate zile ?mai am ceva de facut care mi-a scapat mie?
multumesc anticipat si bafta la$
Blondyna esti sigura ca la tine in contul de payoneer scire nu a fost APROBAT cardul sau ACTIVAT ???!!! CA DACA SCRIE NU A FOST ACTIVAT TREBUIE SA ASTEPTI SA IL ACTIVEZI TU PERSONAL ATUNCI CAND VEI PRIMI FIZIC CARDUL IN MANA ! CITESTE MAI ATENT POATE SPUNE NU A FOST ACTIVAT YET
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

blondyna scrie:Buna seara, am schimbat si eu metoda de plata in...Payoneer...si astept ca ei sa imi activeze cardul...cel putin asa scrie la mine in cont"Your card has not been approved yet"...iar de la Jasmin pe mail ca am o problema cu contul Payoneer si ca ma rog nu ar fi activ....contul...puteti sa ma lamuriti si pe mine va rog, dureaza?cate zile ?mai am ceva de facut care mi-a scapat mie?
multumesc anticipat si bafta la$

Daca ,cardul nu a fost aprobat nu inteleg de ce nu iei legatura direct cu cei de la payoneer ,trimit un mail sau dai un telefon si intrebi ce se intampla de ce nu iti aproba cardul ce nu e in regula ,cat sa mai astepti ,si spui frumos ca ai nevoie de card cat mai urgent ? lasa-i pe aia de la lj ,tu ia legatura direct cu cei de la payoneer acum dc ai cont deja la ei !
Avatar utilizator
geovi24
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 15 Apr 2008, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mie astazi mi-a ajuns cardul prin DHL.Voi l-ati primit?
Nu renunta niciodata la optimism pentru a deveni cel mai bun!
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A intrat la careva azi banutii de la imlive pe payoneer ? cardul nici vorba nu l-am primit inca zici ca vine pe jos
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nvm , s-au explicat cei de la imlive, se pare ca in noaptea asta sau maine vor intra banii !
browneyes
Mesaje: 6
Membru din: 17 Sep 2010, 14:25
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

unde dai ca sa alegi medotda de livrare pt card.? k eu nu vad nimic... cum ati primit prin dhl?ms furmos
n/a
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cand mi am facut cardul m a intrebat unde sa-l trimita si am pus adresa din romania apoi in profil am alta adresa. mi l trimite unde am completat prima oara sau unde e acuma in profil ? stie cineva ?
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

panaramadeom scrie:cand mi am facut cardul m a intrebat unde sa-l trimita si am pus adresa din romania apoi in profil am alta adresa. mi l trimite unde am completat prima oara sau unde e acuma in profil ? stie cineva ?
pai ti-l trimit la shipment address :) adica prima completata de tine, din ce spui tu.
Imagine
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pe mfc au si payoneer , pot pune pe contu care mi l a facut imlive si contu de MFC si celelalte site-uri ? au intrat banii de la imlive dar tot ma uit cum e cu cardu sa mi l trimita sau cum se procedeaza.. imi explica si mie cineva ? thanks
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cardul vine in cutia postala ca epassul?
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

grumette40 scrie:Cardul vine in cutia postala ca epassul?
Da
Avatar utilizator
blondyna
Mesaje: 11
Membru din: 07 Oct 2009, 14:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc frumos sweetgirl de raspunsuri.....ideea era ca...ma rog se cam bateau cap in cap cateva chestii pe acolo....si vroiam sa fiu sigura ca nu am gresit pe undeva...de rezolvat s-a rezolvat am cardul aprobat....si trimis....acum numaiam decat saastept postasul :D .
in alta ordine de ideei...sunt o cititoare a forumului....nu imi place sa ma bag in discutii pe aici....si poate ca nu am fost nici destul de explicita....oricum....jos palaria celor care....din timpul lor foarte pretios..si ...stim cu totii cat de pretios e :!: aloca si forumului cate putin.....am inceput vc citind aici....multumesc inca o data....fara voi ...mult mai greu ar fi mers treaba....poopici
spor la banutzi :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”