Experienta mea cu Payoneer!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Labrador
Mesaje: 45
Membru din: 04 Sep 2010, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am payonner de 3 ani si niciodata nu mi s-a inamplat sa mi se blocheze cardul in banca sau sa trebuiasca sa imi schimb pin-ul k asa vor ei.Nu zic ca payonner e cea mai buna solutie dar nu poti afirma un lucru fara argumente.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de acord cu tine Labrador insa si payoneer are sediul tot in tr un paradis fiscal gen antilele olandeze nu ti spune nimik chestia asta ? cand o sa invete oamenii din Romania ca o teapa daatt prima data faace drum urmatoarei ;nici cu wire ul nu e prea safe insa limitati va posibilitatile de a lua tepe cat mai mult

tu vb aici de 3 ani ; eu in 7 ani cu epass nu am avu t niic o problema never never ; ofcourse nu mmi scriu pin ul pe card , imi deschid bine ochii cand e vb de pastrat carduri si inf confidentiale , pe cardul meu nu apare ca ma cheama Mickey Mouse si alte traznai din astea

ceea ce nu ma protejat de ce sa intamplat cu epass ..... io v as recomandas sisncer sa va mai treziti la realitate si sa lasati plasa de prins vise deoparte
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Labrador
Mesaje: 45
Membru din: 04 Sep 2010, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Are cineva idee cu imi schimb metoda de plata de pe cams.com?in acest moment am setat payoneer,as vrea sa schimb cu un alt cont tot de payoneer.Am dat 100 de mesaje celor de la cams cat si celor de la payoneer si au zis k nu se putea ca trebuie sa schimb ownershipul de pe friendfinder.S-a mai lovit cineva de situatia asta?daca da sa-mi spuna si mie rog din inima,pentru ca mi-au rupt capu.Multumesc!
Avatar utilizator
Iubitika
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 26 Aug 2007, 05:38
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu ce nu inteleg de ce tot va chinuiti cu trimis email-uri si asteptat rasp pana imbatraniti in loc de a da un simplu tel si se rezolva in cateva minute , mai ales ca acum e f ietin sa suni in sua si cateodata mai ieftin decat in tara :) nu stiu daca se poate rez problema insa mai bine suni si rez repede
bafta
Labrador
Mesaje: 45
Membru din: 04 Sep 2010, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai am sunat si acelasi rasp:de la cams ma trimiteau la payoneer si de la payoneer ma trimiteau la cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”