Sesiuni Ifriends

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
adrianleo
Mesaje: 1
Membru din: 15 Mai 2010, 00:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum as putea sa fac ca sa am mai multe sesiuni de la Ifriends deschise toate in acelasi timp? Am inteles ca trebuie mai multe IP-uri, dar ce fac cu ele? Am sase de la ISP.
Va multumesc anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

painu prea cred ca mai mrge de cand cu vefsiunea V2.Ieea era urmatoarea:fiecare sesiune un IP....asta e acelasi calc.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Se deschide o ses pe easy cam si restul pe ifcam ,din fiecare pagina schimbi ip-ul,intodeauna urmatorul,easy cam iti ia primul ip din lista .

Off topic ,am raspuns acelasi lucru acum 3 zile cuiva ,daca dadeai si tu un search .....
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
kido
Mesaje: 4
Membru din: 02 Iun 2010, 02:28
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

se poate modifica sa ai cate vrei si pe easy cam!
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

adrianleo scrie:Cum as putea sa fac ca sa am mai multe sesiuni de la Ifriends deschise toate in acelasi timp? Am inteles ca trebuie mai multe IP-uri, dar ce fac cu ele? Am sase de la ISP.
Va multumesc anticipat.
nu iti trebuiesc 6 ip-uri. trebuie sa te loghezi de pe site-urile afiliate ( cred ca asa le zice..ma scuzati daca gresesc) la i-friends. de ex: www.1-hot-redhead.com. cu un screen name te loghezi normal pe if , cu al2 lea pe 1hot... dar schimbi ultima cifra de la ip ( advance settings - in josul paginii, ultima chestie). totul va merge perfect. pe site-ul 1hot.. vei gasi multe ale site-uri de pe care te vei putea loga. pune-le la favorite si incepe treaba cu foarte multe screen-name-uri
in order to be irriplaceable, one must always be different
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”