Program logare pe mai multe site-uri

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
massacre
Mesaje: 5
Membru din: 11 Mai 2010, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Existe vreun program care sa permita logarea unui model pe mai multe site-uri simultan? Nu ma refer la split cam... ma refer la un program in care chat-ul de la fiecare site sa fie impartit in cate o fereastra. Cand pe un site exista pvt pe celelalte sa se mute automat din free in member?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna :) acum si tu prea multe vrei :) un program care sa faca si piatza pentru tine am eu :)))

Logic ca ar fi mult mai ushor sa ;ucrezi pe 15 20 siteuri concomitent :) dar ma tem ca nu exista ;)
Imagine
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

massacre scrie: Cand pe un site exista pvt pe celelalte sa se mute automat din free in member?
Din cate stiu nu exista asa ceva + ca nu ar fi ok sa se mute automat pe member .... poate vrei sa mai intre si de pe alt site concomitent :wink:
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Am eu un proiect pus la cale pentru asa ceva, dar deocamdata stau prost tare cu investitorii :) Cineva interesat?
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”