XloveCam si Jasmin in acelasi timp??

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
cady
Mesaje: 1
Membru din: 26 Apr 2010, 04:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, am si eu o nelamurire in legatura cu aceste doua site-uri: Ce trebuie sa fac ca sa ruleze ambele site-uri, in acelasi timp, pe acelasi calculator?

Am incercat si ambele pe internet explorer 7 si 8, am incercat si pe ambele pe firefox, am incercat si una pe firefox si una pe internet explorer, fara nici un rezultat....

Problema e ca se conecteaza pe X, dar daca incerc sa conectex Lj, se deconecteaza dupa X (se inchide automat browserul) si invers.

Help pls
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cady scrie:Salut, am si eu o nelamurire in legatura cu aceste doua site-uri: Ce trebuie sa fac ca sa ruleze ambele site-uri, in acelasi timp, pe acelasi calculator?

Am incercat si ambele pe internet explorer 7 si 8, am incercat si pe ambele pe firefox, am incercat si una pe firefox si una pe internet explorer, fara nici un rezultat....

Problema e ca se conecteaza pe X, dar daca incerc sa conectex Lj, se deconecteaza dupa X (se inchide automat browserul) si invers.

Help pls
vezi ca sa mai vorbit treaba asta pe aici , jasminul merge cu split cam numai ca nu retin cu care versiune . citeste mai bine pe forum
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Folosesti vreun split? Daca da, pe care anume ?
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

incearca WebCamSplitter
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”