SplitCam SKINS

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Anonim
Mesaje: 3
Membru din: 07 Iun 2009, 20:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AM si eu o problema cu skinul Splitcamera 320, mai exact nu imi merge. Am pus skinurile pink si blue postate aici, dar skinul 320 nu il vede si nu il pot folosi. Am copiat skinul 320 in acelasi loc unde am copiat si celelate skinuri, dar nu merge.
Cum se poate rezolva problema ?
Ms anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La mine nu merge nici un skin, zice ca nu-l recunoaste windowsul :(
Join the dark side .... we have cookiez !
JoKeR
Mesaje: 20
Membru din: 26 Mar 2010, 00:34
Localitate: .....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sad inca mai merge versiunea skin 320??
eu am downloadat...am copiat in c:/program files/split cam..dar problema e ca nu reusesc sa schimb...oricum as deschide imi deschide tot cu skinul vechi!! iar daca intru la options / skin....am doar optiunea default!!
Imi place foarte mult skinul...si as vrea sa-l folosesc...help me pls!! imi scapa ceva??? :-??
Multumesc!!!
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum am probat si merge , eu am win xp dar nu cred ca are importanta windowsul . Cand dai download ii dai : save > program files > Splitcam > Splitcam.skn si o sa-ti apara un avertisment " Do you want to replace it ? " > yes si gata :)
alin vlaic
Mesaje: 1
Membru din: 30 Ian 2011, 21:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iti multumim pt skinuri...insa o problema mai importanta ar fi schimbarea rezolutiei la care transmite Splitcam-ul.chiar as avea nevoie de o rezolutie mai mare si chiar nu stiu cum sa fac asta.rezolutia care ma intereseaza ar fi 1280x720.

iti multumesc anticipat sperand ca o sa gasesc o rezolvare cat mai curand pt aceasta problema.
Stima
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

alin vlaic scrie:iti multumim pt skinuri...insa o problema mai importanta ar fi schimbarea rezolutiei la care transmite Splitcam-ul.chiar as avea nevoie de o rezolutie mai mare si chiar nu stiu cum sa fac asta.rezolutia care ma intereseaza ar fi 1280x720.

iti multumesc anticipat sperand ca o sa gasesc o rezolvare cat mai curand pt aceasta problema.
Stima
Nu cred ca vor avea rezolutii hd prea curand. Maxim din ce stiu eu este 640x480 chiar si pe versiunea noua (aflata in faza beta)
http://www.splitcamera.com/forum/viewtopic.php?t=4137

Pentru rezolutii hd incearca dvdriver sau xplit (care deasemenea este inca in faza beta)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”