Aspectul fizic? sau cat te duce capul?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

LadyAttitude scrie:
sweetgirl scrie:
LadyAttitude scrie:Intr-un domeniu a acesta conteaza TOT,de la inflexiunea vocii,lumina,unghiul camerei,lenjeria de pe pat,culoarea pantofului,machiajul,calitatea dresului de pe tine,manichiura,pedichiura,capacitatea de a devia o conversatie in directia dorita,privirea...pana si musca uitata moarta pe noptiera...pana si o carte uitata din ''greseala''.
Da asa credeam si eu pana cand mi -am dat seama ca investeam ca o fraiera .. membrii nu fac mare diferenta intre o lenjerie de calitate de cateva milioane cu alta ieftina mai decoltata si mai stramta din piatza de cateva sute de mii ,parca tot aia de piatza colorata si stridenta avea succes......manichiura....mda sa fiu sincera am avut momente cand intram cu oja putin sarita si ei exclamau wow sexy manicure,pvt footjob nu duceam lipsa....nu am mare experienta in vdc dar cativa membrii mi au ''impartasit secretul'' ca decorul e ultimul lucru care ii intereseaza.....nu te vor dori mai mult de dragul mobilei sau a lenjeriei de pe pat...da conteaza sa fie de bun simt dar hai sa nu exageram e ca si in viata de zi cu zi ,apari la iubit cu boxeri finuti victoria secrets si a doua noapte cu o tanga super minuscula stralucitoare din piatza si intreaba l in care ai fost mai sexy....vei ramane surprinsa.....in vc e ca si in viata reala dc ai succes si pe vino incoa pt sexul opus asta e atuul tau...,,,dc nu ai -nu ai.!!!..poti sa schimbi mobila sa te muti in palat sa te imbraci super luxos o sa ai surpriza ca fata de pe cuvertura cu tanga de la piatza sa fie numai in pvt uri si tu sa ti etalezi eleganta in free !!!! vorbind la general...eu una asa cred ,voi ce ziceti
Da,sweet,asa e..ai dreptate,nu vad cum nu mi-am dat seama de asta pana acum. In candoarea mea de fata de la tara nu m-am prins de importanta minusculului tanga,cu sclipici si pietricele sau a decorului constituit de o tripla/prelungitor,atarnand pe perete... :)
Uff de asta nu m-am dezbarat ever de naivitatea mea,se dovedeste utila pe alocuri!Mno,iti multam de sfat!Voi tine cont :))

Draga Lady ,nu stiu de ce trebuie sa jignesti ,eu mi am spus parerea din ce am observat si eu ,ca mai tine si de noroc in meseria asta nu neaparat de valoarea chilotilor ca si in viata ,asta era ideea draga ,dar se vede ca aici nu poti posta fara sa fi hulit ,fraiera sunt eu ca imi pierd timpul postand poeme pe forumul asta ,cat despre candoare ...de cand candoarea exista numai pe la tzara,sau de cand candoarea a ajuns de ras?si inca ceva tanga minuscula si stralucitoare sa sti ca nu e preferata numai fetelor de la tzara , ....cred ca modele tanga stralucitoare gasim si pe la marile firme ....deh nu toata lumea e asa versata ,nu toti traiesc in inima new yorkului ca altii sau in marile metropole ale lumii ,deh eu sunt mai naiva mai de la tzara cu prelungitoare pe pereti ...asta e viatza .... :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

balky scrie:de noroc ce ziceti?eu zic ca tre' sa ai si nitzcai noroc in activitatea asta.
Nu cred ca tine de noroc , poate doar 5% , chiar nu vad unde ar fi norocul , noroc sa ce ? ..... sa intre membrul la tine in pvt ?...pai daca nu stii ce tre sa faci, vorbesti etc ..norocul dispare .... eu tind sa cred ca norocul se leaga mai mult de jocuri....
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

E nevoie si de noroc...personal, cred ca aspectul fizic nu e un must. Atat timp cat te ingrijesti, e cam imposibil sa arati, sa zicem, ca un boschet.
Trebuie folosit creierul la maxim. Daca nu ai imaginatie, nu esti inventiva, vei deveni plictisitoare si neinteresanta pt majoritatea membrilor si nu ai rezolvat nimic, chit ca arati ca Miss Univers.
These users thanked the author sunflower for the post:
Mery24 (03 Noi 2019, 05:50)
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

[/quote]Nu cred ca tine de noroc , poate doar 5% , chiar nu vad unde ar fi norocul , noroc sa ce ? ..... sa intre membrul la tine in pvt ?...pai daca nu stii ce tre sa faci, vorbesti etc ..norocul dispare .... eu tind sa cred ca norocul se leaga mai mult de jocuri....
evident ca tine f mult si de noroc. pai noroc sa dai de un membru vorbaret (unii sunt mutalai)si sa ti faca palcer sa discuti cu el si sa teraca minutele/orele fara sa simti, sa se amorezeze de tine, si sa vrea sa vina sa te vada (in pv) in fiecare zi, sa dai de unu care sa te puna sa dormi, sau sa ti gateasca sau sa va uitati impreuna la film sau sa ..etc (deci pv f f lejer si bani ok, fara mare bataie de cap).
pt asta e nev de noroc, ca nu poti sa sp ca dc ai nu stiu ce decor, tinute, machiaj etc o sa ii cazi cu tronc.
stiu pe cineva care are un client care vine f des-cu care face peste 70% din ce face si fara bataie f mare de cap- si cand am intrebat o ce anume a facut ca sa se amorezeze ala de ea- mi a sp ca nimic, pur si simplu lui i a placut f mult de ea. si asta dureaza de mai mult de 8 luni.

eu de ex nu am avut niciodata vreun client de genul asta si tare mi ar fi placut. mi ar fi usurat considerabil munca. dar inca nu am avut norocul asta :)
Avatar utilizator
R1V3R
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 04 Feb 2010, 20:49
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu siguranta o fata frumoasa va castiga mai mult , daca are si creier. E important sa fi draguta si sa arati bine pentru a "agata" membrul in FREE, primul contact vizual este foarte important si acum sa fim seriosi , carui barbat nu i-ar place o femeie frumoasa. In PRIVAT treaba se schimba , daca nu ai creier ( lucrezi in scarba si in sila sau pur si simplu n-ai talent ) cu siguranta vei avea parte numai privaturi de 6-7 $ .
Am fost in postura de membru de foarte multe pe JASMIN si va pot spune ca peste 50% dintre performerite sunt varza . Cel putin cele de 18-20 ani sunt sub orice critica , ai impresia ca esti la gradinita, nu stiu sa-si miste senzual corpul , sa te atraga , se maimutaresc si dau din fund ca pe o manea , se uita la tine ca si cum s-ar uita la un film la tv , fata plictisita nici decum in extaz. In loc sa ti se scoale , iti moare , si bineinteles ca membri ies imediat din privat si regreta ca au dat banii aia si cu siguranta nu se vor mai intoarce.
In afara de frumusete este un must sa nu fi pudica , sa n-ai inhibitii ,vorba unui membru de aici , sa rupi pasarica in douo , sa simta membru ca esti acolo cu el sa il faci sa explodeze , sa il tii in privat 1 ora nu 5 minute, numai atunci vei putea ajunge la niste castiguri frumusele .
Ciudat este ca performeritele mai putin dragute fac show-uri de 100 de ori mai bune decat papusile Barby care au impresia ca daca sunt frumoase nu mai trebuie sa faca nimic , decat sa zambeasca ( ca prostele ) , bineinteles ca exista si exceptii.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Ken scrie:
balky scrie:de noroc ce ziceti?eu zic ca tre' sa ai si nitzcai noroc in activitatea asta.
Nu cred ca tine de noroc , poate doar 5% , chiar nu vad unde ar fi norocul , noroc sa ce ? ..... sa intre membrul la tine in pvt ?...pai daca nu stii ce tre sa faci, vorbesti etc ..norocul dispare .... eu tind sa cred ca norocul se leaga mai mult de jocuri....
si atunci cum iti explici ken acelasi personaj,aceiasi atitudine ,same site,intr o zi nu faci mai nimik ,a doua zi prosperi....in fine ..si pana sa dea click pe tine,sa te aleaga de acolo din pagina , sa intre in room sa te vada cine trebuie cu cascavalu ,nu de noroc tine??? si acum nu stiu despre ce inventivitate,creativitatate ,inteligenta sclipitoare vorbiti voi INAINTE de pvt ca am mai tras si eu cu ochiu si in afara de modele tolanite si purtand conversatii la nivel inalt ca ,r u horny ,ass ,tits,wana pvt,what u do in pvt,r u ready ,si ele raspunzand yea nu am vazut asa mare arta ,acum ca pe unele le ia pvt pe altele nu aici e dilema.si da acolo in pvt sa fi creativ sa l ti mai mult blah blah blah dar aici era vb INAINTE de pvt........
lucixo
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 07 Iun 2008, 13:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Subscriu pentru noroc.
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

noroc? lol
majoritatea siteurilor au trafic la greu, mai ales cele cu FREE chat..
totul tine de atitudine .. daca ai chef si daca intelegi mentalitatea membrilor...
imediat cum te pui in situatia membrilor e ca un beculet care se aprinde...
la unii da, la unii nu lol
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

am gresit aici cu "quote". de fapt mesajul tb sa arate asa
[quote]Nu cred ca tine de noroc , poate doar 5% , chiar nu vad unde ar fi norocul , noroc sa ce ? ..... sa intre membrul la tine in pvt ?...pai daca nu stii ce tre sa faci, vorbesti etc ..norocul dispare .... eu tind sa cred ca norocul se leaga mai mult de jocuri....[/quote]


evident ca tine f mult si de noroc. pai noroc sa dai de un membru vorbaret (unii sunt mutalai)si sa ti faca palcer sa discuti cu el si sa teraca minutele/orele fara sa simti, sa se amorezeze de tine, si sa vrea sa vina sa te vada (in pv) in fiecare zi, sa dai de unu care sa te puna sa dormi, sau sa ti gateasca sau sa va uitati impreuna la film sau sa ..etc (deci pv f f lejer si bani ok, fara mare bataie de cap).
pt asta e nev de noroc, ca nu poti sa sp ca dc ai nu stiu ce decor, tinute, machiaj etc o sa ii cazi cu tronc.
stiu pe cineva care are un client care vine f des-cu care face peste 70% din ce face si fara bataie f mare de cap- si cand am intrebat o ce anume a facut ca sa se amorezeze ala de ea- mi a sp ca nimic, pur si simplu lui i a placut f mult de ea. si asta dureaza de mai mult de 8 luni.

eu de ex nu am avut niciodata vreun client de genul asta si tare mi ar fi placut. mi ar fi usurat considerabil munca. dar inca nu am avut norocul asta Smile
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@stefania .... ok cum spui si tu dar sunt persoane care nu vor batai de cap cu un membru care la un moment dat iti va cere ID de mess , adresa sa trimita un cadou, etc .... eu personal nu sunt adeptul acestui gen .... sau intamplat destule cazuri in care acel membru se indragosteste de model si se ajunge la lucruri urate , ptr multe din modelele incepatoare , fara experienta fara neuroni va fi ok ca primeste un western cu cateva sute dar la un moment dat va iesi urat ...
In plus eu zic ca pe un site este mult mai ok sa faci mai multe pvt cu mai multi membri decat sa stea unul 5 ore in privat si gata ai facut banii ...intr-o zi acel membru va pleca iar tu nu vei fi votata , recunoscuta etc pe acel site ...
In legatura cu norocul , pai cred ca noroc a fost cand am descoperit acest job si noroc vor avea cei ce-l vor descoperi .... dar cand vine vorba de bani "norocul til mai faci si singur" ..... ptr cei care credeti asa mult in noroc intrebativa parintii daca ati mancat rahat cand erati mici :lol:

Bafta
Avatar utilizator
fiamma
Mesaje: 21
Membru din: 09 Mar 2010, 00:06
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu sunt una dintre persoanele kre considera k norocul este unul dintre "ingredientele" succesului in vdc.dar combinatia castigatoare este mult,mult mai complexa!personal,consider k succesul meu in vdc(atat kt am :D )se datoreaza "papagalului" poliglot,timpului efectiv online,creativitatii,lookului,si dorintei de a face kt mai multi $$$(in aceasta ordine).trebuie mentalitate de winner k sa reusesti.si nu oricine o are,ce ziceti?
Alayah
Mesaje: 17
Membru din: 09 Mar 2010, 19:02
Localitate: Bucresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu e frumos ce e frumos.. e frumos ce iti place... asa ca eu as ice ca spectul fizic nu conteaza foarte mult.. conteaza dar dupa parerea mea prea putin. cunost fete cu o greutate peste medie .. si nu tocmai frumoase care fac mai multi bani decat una trasa prin inel...
conteaza mai mult atitudinea.. sa sti cum sa vb cu fiecare in parte...
daca sti ce sa spui si cand face mai mult decat sa ai 90/60 /90 si sa nu sti sa spui nimic..
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dap fiama tu ai dreptate cu mentalitatea de winner trebuie sa push the limits up to their ends , sa dai cat ai sinca ceva in plus , sa nu incepi gandind as face asta sau ailata dar...,sa risti , sa ai o viziune de viitor , sa planifici , sa ajungi in final sa manaci vdc pe paine de dim pan seara si inca sa consideri in fieccare mment ca mai ai ceva de invatat
Avatar utilizator
fiamma
Mesaje: 21
Membru din: 09 Mar 2010, 00:06
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da,fetish,multzam' fain pt definitia acestei mentalitati de winner,la asta m'am referit.in general host'ii care isi propun sa castiga atat cat sa'si acopere plata facturilor si ceva bani de club n'au traducerea mentala a acestui cuvant....
Avatar utilizator
luvmylife
Mesaje: 14
Membru din: 11 Mar 2010, 12:22
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In primul rand....va salut pe toti pt ca sunt noua aici,si tin sa va multumesc ca postati aici lucruri folositoare pt cei ce vor sa impartaseasca experientza voastra!
Sunt relativ noua in domeniu....fac chestia asta pe cont propriu,desi mi-as dori sa o fac la un nivel mult mai profi decat o fac acum!Aparatura de un nivel discutabil,decor destul de simplist....etc, etc...cam cu asta ma "laud"!Dar din scurta mea experientza pot spune un lucru....fiecare detaliu conteaza enorm....aparatura,luminile,decorul,outfit-ul,felul in care te prezinti,cunostintele lingvistice,umorul din dotare,deschiderea ta spre lucruri noi si abilitatea ta de a te mula pe cerintele celui care te plateste....si nu in ultimul rand....naturaletea si senzualitatea!
Desi nu sunt tipul de frumusete tip Barbie....si nici nu sunt tunata...pot spune ca sunt o prezentza destul de agreabila(scuzati lipsa de modestie...lol)...Sunt mai altfel decat majoritatea colegelor de breasla din mai multe puncte de vedere....bruneta cu parul scurt...hmmm....nu este o alegere facuta de f multe femei din ziua de azi si nu e neaparat pe placul tuturor barbatillor....sani....naturali 100%....de dimensiuni acceptabile(lol....sau macar asa ma amagesc eu!)....si cu un plus ca fac destul sport incat sa am un corp destul de tonifiat ca sa dea f bine pe camera!Dar imi place sa ma laud cu faptul ca intr-un privat pot face si altceva in afara faptului ca stiu sa manuiesc 1 dildo...sau 2....incerc cu orice pret sa il fac pe cel care ma priveste sa ma vada si cu alti ochi...o gluma spusa la momentul potrivit,un zambet atragator si un subiect care sa ii atraga atentia,sunt cateva din trucurile care au intr-adevar efect!
Si acum ca sa mai radem putin.....imaginati-va o fata care e in plina "actiune"....si care in acelasi timp dezbate cu respectivul membru subiectul integrarii Romaniei in UE,dreptul acordarii viziei Weaver...si subiectele dezbatute in congresul de la Copenhaga....LOOOOL
Cam asa am reusit eu sa am ieri un privat foarte reusit!
Deci.....ca sa revenim....conteaza in egala masura sa poti face fatza atat din punct de vedere fizic cat si intelectual(si aici nu ma refer neaparat la capacitatea de a dezbate subiecte ultra complexe)....aici putand include imaginatia si abilitatea de a'l face pe respectivul sa stea cat mai mult in compania ta! Sunt departe de imaginea unei femei perfecte care face asa ceva....dar tind sa devin una si incerc sa ma autoeduc pt a atinge acest nivel!
Multumesc inca o data tuturor celor care posteaza aici....si va urez din toata inima...Spor la cat mai multi banutzi!Ka Ching.....
Avatar utilizator
fiamma
Mesaje: 21
Membru din: 09 Mar 2010, 00:06
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fiamma scrie:da,fetish,multzam' fain pt definitia acestei mentalitati de winner,la asta m'am referit.in general host'ii care isi propun sa castiga atat cat sa'si acopere plata facturilor si ceva bani de club n'au traducerea mentala a acestui cuvant....
*sa castige grrrr
Avatar utilizator
leonna
Mesaje: 12
Membru din: 11 Iul 2010, 01:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nicky scrie:exact asta e si motivul pentru care o femeile mai putin frumoase pun " mana" pe barbati cu bani... pentru ca barbatii cu bani( ma refer la cei care si i-au facut singuri- nu copii de bani gata!) apreciaza exact aceste calitati...
hum...
cred ca m-am razbadit, conteaza 60% capul( atitudinea si felul de a fii) si 40% frumusetea.....
:)
Parerea mea e ca daca nu ai cap vaai de chiloteii tai tanga cu sclipici...Adevarul e ca cel mai mult conteaza energia pe care o dezvolti la tine in camera..Sanseaza,fa chestii funny,vorbeste nu scrie,pe scurt fii putin mitzi dar in acelasi timp cu mult bungust...Eu cred ca pentru VC trebuie sa ai o alta atitudine...Sa fi o alta persoana, doar joci un rol nu?Oricum daca sti sa creezi o atmosfera placuta in camera o sa fi ft multumita de tine 8)
yummyfrog
Mesaje: 22
Membru din: 10 Sep 2010, 05:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

drak0asa scrie:am rasfoit si eu............din curiozitate......anunturile de aici de pe forum......si sa zic sincer am o mareeeee nelamurire.......... eu stiu asa........in VDC conteaza atitudinea.....si machiajul.......( mai mult sau mai putin machiajul ca unii apreciaza naturaletea) adika felul tau ca model de a aborda site-urile......intrebare: CONTEAZA ASPECTUL FIZIC??????? ca am vazut unele sincer......de eu ca femeie m-am speriat.........dar avea membrii garla in camera..........si facea banii femeia........ si altele care erau frumoase......frumoase frate ca nu mi-e jena sa recunosc cand o femeie e frumoasa....si stateau ca tutele alea.......in p.....a goala.....si nu aveau nici cel mai mik succesc.........hai sa va mai zic una tare apropo....ca tot am ajuns aici: de ce au romanii cele mai frumoase femei? ca in alte tarii barbatii stiu sa aprecieze o femeie pt cum este ea si nu pt frumusete.....in alte tarii stau alea ca vitele la modul cel mai serios......ne epilate......(natural asa se zice) daca la 3 dimineata i se scoala sa manace fast food manaca ca nu tine regim dieta sau cum vreti voi......si etc exemple sunt multe....dar chestia asta cu aspectul fizic placut chiar ma scarbeste la modul cel mai serios.....ca poti sa fii regina....daca cand ai deschis gura ies numai perle.......no comment.....!!!!!! revenind la topic.......vreau sa subliniez faptul ca cei din VDC care pun accent foarte mare pe aspectul fizic......gresesc asta este parerea mea.......cine vrea si poate sa vina cu argumente solide sa ma contrazica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • barbatii in primul rand se uita la fata respectiv corp...insa daca tu ai si cap(ma refer la gandire) un machiaj dragut...etc...e mai mult decat sigur sa te faci placuta...trebuie sa stii sa te faci placuta ...sunt multe lucruri care avantajeaza sau dezavantajeaza un model..e bn sa ai din fiecare cate putin:)succes
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu neaparat fetele frumoase fac mai multi bani, cat cele care dau bine pe camera. sunt femei frumoase care ies ca dracu in poze, sau pe web.
parerea mea este ca fetele plinute sunt cele care exceleaza in vdc. ( PLINUTZE !! )
iar "capul" trebuie..ca vorba aia " unde nu-i cap vai de tzatzisoare"
"succesuri" fetele
in order to be irriplaceable, one must always be different
Avatar utilizator
kenzoo252004
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 18 Ian 2007, 15:33
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lasa ca asa ma agitam si eu cu make up,lenjerie..dar acum mi-am dat seama ca nu conteaza prea mult..am avut cateva seri cand inca nu aveam caldura si inghetasem plus eram si racita asa ca am adaugat bluza de trening..dupa care pantaloni ..am zis asta e dak nu fac nimic macar incerc decat sa ma imbolnavesc mai rau..dar ma si gandeam ca nu o sa fac nici un $$$..dar uite ca m-am inselat..am facut si banuti si a fost amuzant sa ma joc cu fermoarul la bluza de trening :lol: :lol: eh poti fi sexy si intr-un trening adidas pana la urma :lol: :lol: :lol..si nici make up nu mai folosesc asa mult..acum depinde mult si de atitudinea ta pana la urma..cel mai amuzant a fost in prosop vara asta..si acum vin membri si ma intreaba de prosop :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
KittenS
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 147
Membru din: 03 Sep 2010, 11:19
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aspectul fizic atitudine decor limbaj cultura generala toate conteaza , toate sunt legate intre ele si iti dau tie ca si model o stare mai buna aici nu e vorba daca membru observa chilotii tai VS este vorba de ce vede per total : un dormitor dragut primitor cu o fata sexy atragatoare si jucausa care pe deasupra mai e si destepta. Eu nu consider cumparatul de lenjerie intima datul cu oja vopsitul la timp pernutele din pat etc o investitie pt ca lenjerie intima oricum treb sa port :)) si daca atunci cand am inceput videochatul imi luam in piata de ce sa raman la ac nivel si sa nu iau ceva mai bun . Da am inceput videochatul cu chiloti din piata cu un dec de nimic dar in timp am adaugat si am schimbat ... de ce ? nu pt ca neaparat imi aduce mie milioane de mebri si fac neaparat mai multi bani ci pentru ca imi da MIE un confort si o stare de spirit mult mai placuta. Bani face oricine pe chat in orice decor doar ca a sta nu inseamna ca investim mai apoi in chiloti ca asta nu e investitie e doar o placere care ti-o faci pt tn nu pt mebri. Bani am fcaut si in hanorac si in colanti si in blugi .S referitor la membri daca observa diferenta intre marcile si calitatea chilotilor da o observa ;) depinde de membri :P si ce sunt ei :P de asemenea si iubitul obs diferenta :D la fel depide de iubit . succes
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

NU cred ca aspectul fizic conteaza F MULT ,binenteles daca ai
norocul sa fi si frumoasa ,e super ok.
Sunt multi factori la mijloc .... sa fi desteapta , sa fi frumoasa , sa fi sexy
etc. etc. , am putea enumara ,,n,, motive, dar cel mai important e sa ai
si un gram de noroc
.............
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”