Aspectul fizic? sau cat te duce capul?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am rasfoit si eu............din curiozitate......anunturile de aici de pe forum......si sa zic sincer am o mareeeee nelamurire.......... eu stiu asa........in VDC conteaza atitudinea.....si machiajul.......( mai mult sau mai putin machiajul ca unii apreciaza naturaletea) adika felul tau ca model de a aborda site-urile......intrebare: CONTEAZA ASPECTUL FIZIC??????? ca am vazut unele sincer......de eu ca femeie m-am speriat.........dar avea membrii garla in camera..........si facea banii femeia........ si altele care erau frumoase......frumoase frate ca nu mi-e jena sa recunosc cand o femeie e frumoasa....si stateau ca tutele alea.......in p.....a goala.....si nu aveau nici cel mai mik succesc.........hai sa va mai zic una tare apropo....ca tot am ajuns aici: de ce au romanii cele mai frumoase femei? ca in alte tarii barbatii stiu sa aprecieze o femeie pt cum este ea si nu pt frumusete.....in alte tarii stau alea ca vitele la modul cel mai serios......ne epilate......(natural asa se zice) daca la 3 dimineata i se scoala sa manace fast food manaca ca nu tine regim dieta sau cum vreti voi......si etc exemple sunt multe....dar chestia asta cu aspectul fizic placut chiar ma scarbeste la modul cel mai serios.....ca poti sa fii regina....daca cand ai deschis gura ies numai perle.......no comment.....!!!!!! revenind la topic.......vreau sa subliniez faptul ca cei din VDC care pun accent foarte mare pe aspectul fizic......gresesc asta este parerea mea.......cine vrea si poate sa vina cu argumente solide sa ma contrazica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scopul scuza mijloacele!:D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai de ce trebuie sa se excluda? :lol:
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sexybabe scrie:pai de ce trebuie sa se excluda? :lol:

nu am zis asta doamne fereste.......intreb
scopul scuza mijloacele!:D
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CONTEAZA ASPECTUL FIZIC??????? conteaza dar frumusetea e o chestie care tine de gust ! aspectul fizic e cel care atrage attitudinea e cea care provoaca curiozitate si capul e cel care face banul (chiar si in show )
hai sa va mai zic una tare apropo....ca tot am ajuns aici: de ce au romanii cele mai frumoase femei? ca in alte tarii barbatii stiu sa aprecieze o femeie pt cum este ea si nu pt frumusete.....in alte tarii stau alea ca vitele la modul cel mai serios......ne epilate......(natural asa se zice) daca la 3 dimineata i se scoala sa manace fast food manaca ca nu tine regim dieta sau cum vreti voi.. pai avem si noi exemplare de gen multeee , nu uita ca in romania sunt inca multe cu mentalitate invechita par pe picioare si fusta scurta ! mentalitatea femeilor de afara e " iti place ? bine nu ? tu pierzi " in general sunt femei active care pot trai bine mersi pe piciorusele ei cu casa masina si job-ul de rigoare , e femeia care nu cauta sa agate e relaxata se bazeaza mai mult pe cap decat pe fusta scurta , sunt naturale pt ca naturalul e la mare cautare pentru ca scara lor de valori e alta , rata de lipo-botox-silicon-restylan e redusa mult fata de est tocmai ca sunt invatate de mici ca ele sunt frumoase asa cum sunt iar daca " domnul " face gat isi ia umerasul cu camasi si valea .Si eu ziceam inainte la fel acum dupa ce le-am cunoscut mi-am schimbat total parerea !acum na excludem exagerarile de situatie ca deh fiecare padure are uscaturile ei
Avatar utilizator
geovi24
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 15 Apr 2008, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Parerea mea e ca ambele conteaza!Cu aspectul fizic atragi membrul..si cu capul il faci sa plateasca pt a sta in pvt cu tine.....cat despre intretinere..femeile din vest platesc mult mai mult pt a arata bine....doar de acolo au adoptat si romancele conceptul de botox si silicoane.
Nu renunta niciodata la optimism pentru a deveni cel mai bun!
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

geovi24 scrie:Parerea mea e ca ambele conteaza!Cu aspectul fizic atragi membrul..si cu capul il faci sa plateasca pt a sta in pvt cu tine.....cat despre intretinere..femeile din vest platesc mult mai mult pt a arata bine....doar de acolo au adoptat si romancele conceptul de botox si silicoane.
botox si silicoane? inafara de alea care apar pe la tv asa zisele vedete ai vazut vre-o romanca care sa fie "tunata"? cate dintre romancele noastre dau mii de euro.......pt asa ceva? arata si mie o romanca de pt VDC care este "tunata" ca asa se zice...... ma uit si eu pe strada cand merg........si hai sa iti mai zic ceva eu sunt din constanta....... vara aici.......gasesti tot ce vrei din toate orasele romaniei.....si crede-ma ca pe plaje......nu vezi numai botox si silicoane......
scopul scuza mijloacele!:D
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu zic ca este foarte important cum arati in avtivitatea noastra ..... dar in mare parte cred ca este un Plus aspectul fizic ..
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aspectul fizic ?conteaza ideea e sa ai un je ne sais quoi care sa atraga , sa ai sex appeal , sa induci o anume impresie , chiar daca ai cateva kg in plus ;eu personal am cunoscut modele super frumoase si care faceau bani multi si modeel nici prea prea nici foarte foarte car iar faceau bani multi

conteaza atitudinea , stilul de abordare , show ul, papagalul,dar si aspectul pt ca aspectul este primul eye catching ;mie personal nu imi plac feemiele din romania nu s pe gustul meu prefer rusoaicele , cehoaicele , polonezele , sarboicele care dupa ce ca s frumoaase de pika sunt si stilate multe dintre ele sau oricum deschise spre a evolua ;romancele in vdc au introdus cred categoria de pitzi care sincer nu mi trezeste interese erotice

sunt di romance frumoase foc dar sa r putea ca eu sa nu fi stiut ca s romance sa le fiincadrat la alte natii

deci conteaza si una si alta
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ken scrie:Eu zic ca este foarte important cum arati in avtivitatea noastra ..... dar in mare parte cred ca este un Plus aspectul fizic ..
imi cer scuze daca te contrazic.......ca orice femeie daca vrea cu adevarat este frumoasa si sexy........dar conteaza si felul de abordare in VDC.....si degeaba esti frumoasa de crapa si inima in tine......daca nu stii sa legi 2 cuvinte cu omul ( ma refere la membrii din chat) sa il faci sa scoata banii din buzunar sa-i cheltuie cu tine.....am vazut femei...sa mor yo.....ca femeie eu le-as......lin.......ge in .....pasarika..........dar care nu stiu sa vorbeasca si nu faceau 2 banii pe chat!!!!! de ce? ca intradevar conteaza cum arati? eu zic ca mai mult conteaza felul tau de a fii si de a aborda VDC decar daca esti sau nu frumoasa......ca asa cum esti urata proasta si etc 10 din 1000 tot te plac pt cum esti!!!!!!! stii vorba aia...cui nu-i place sa nu se uite? cred ca se poate aplica in videochat!!!!!!!
scopul scuza mijloacele!:D
Avatar utilizator
geovi24
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 15 Apr 2008, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Haideti sa fim putin realisti! o femeie frumoasa si DESTEAPTA va castiga mult mai mult in videochat decat una "mai putin frumoasa" si desteapta.Doar de aia intra membrii pe siteurile de genu'.....sa cunoasca fete frumoase care sa le alunge plictiseala..nu ca sa descopere noi caractere si mentalitati.Daca fata e si inteligenta pe deasupra...si il face pe membru sa ii descopere si alte calitati ..bravo ei!
Cat despre silicoane si alte "minunatii" estetice...sa stii ca sunt fff multe femei care apeleaza la ele...fie si in rate :))Eu sunt din banat,si sunt multe "pitzi" pe aici..
Nu renunta niciodata la optimism pentru a deveni cel mai bun!
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

geovi24 scrie:Eu sunt din banat,si sunt multe "pitzi" pe aici..
Dar zimi unde nu sunt pitzi???? pitzi sunt peste tot in mai toate domeniile.
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Intr-un domeniu a acesta conteaza TOT,de la inflexiunea vocii,lumina,unghiul camerei,lenjeria de pe pat,culoarea pantofului,machiajul,calitatea dresului de pe tine,manichiura,pedichiura,capacitatea de a devia o conversatie in directia dorita,privirea...pana si musca uitata moarta pe noptiera...pana si o carte uitata din ''greseala''.
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Conteaza si pe ce site lucrezi si cate modele sunt pe siteul respectiv si cum esti afisata in pagina, si aparatura cu care lucrezi si ce trafic are siteul si alte chestii marunte pe care nimeni nu le spune am observat - de ex modele se studio care sunt avantajate de siteuri din x motive (poate patronul cunoaste vreun admin ceva) - dar ele sunt proaste bata, nu stiu sa zica decat "pvt bb?" si care azi intra noua pe jasmin, peste o saptamana e afisata pe prima pagina, modele care isi fac reclama la alte modele in room (sunt satula de astea) si suportii zic ca n-au ce sa faca sau tipi care fac in fiecare room reclama la siteuri gen "see her naked for fee on xyz.com".
Asa poate un model are tot ce ii trebuie - frumusete, inteligenta, calitate a imaginii, capacitate de conversatie si totusi...nu-i intra nimeni in pvt, poate sa se puna si-n cap, pe cand aia care zice doar "pvt bb" e non stop in private - oare de ce?
Join the dark side .... we have cookiez !
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Anomis sincer in 6 ani de vdc (si crede ma ca am lucrat pe n site uride vdc )niciodata nu m am considerat victima sistemului nici macar nu am avut senzatia ca alte modele sunt favorizate ;poate or fi si favorizate sau poate pur si simplu sunt mai bune ca mine ;oricum ar fi dac este un site bun nu ajungi in top insa faci ceva banuti buni daca iti dai intresul si gandesti intotdeauna cu 30 de secunde mai repede decat ceilalti

multa bafta
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

LadyAttitude scrie:Intr-un domeniu a acesta conteaza TOT,de la inflexiunea vocii,lumina,unghiul camerei,lenjeria de pe pat,culoarea pantofului,machiajul,calitatea dresului de pe tine,manichiura,pedichiura,capacitatea de a devia o conversatie in directia dorita,privirea...pana si musca uitata moarta pe noptiera...pana si o carte uitata din ''greseala''.
Da asa credeam si eu pana cand mi -am dat seama ca investeam ca o fraiera .. membrii nu fac mare diferenta intre o lenjerie de calitate de cateva milioane cu alta ieftina mai decoltata si mai stramta din piatza de cateva sute de mii ,parca tot aia de piatza colorata si stridenta avea succes......manichiura....mda sa fiu sincera am avut momente cand intram cu oja putin sarita si ei exclamau wow sexy manicure,pvt footjob nu duceam lipsa....nu am mare experienta in vdc dar cativa membrii mi au ''impartasit secretul'' ca decorul e ultimul lucru care ii intereseaza.....nu te vor dori mai mult de dragul mobilei sau a lenjeriei de pe pat...da conteaza sa fie de bun simt dar hai sa nu exageram e ca si in viata de zi cu zi ,apari la iubit cu boxeri finuti victoria secrets si a doua noapte cu o tanga super minuscula stralucitoare din piatza si intreaba l in care ai fost mai sexy....vei ramane surprinsa.....in vc e ca si in viata reala dc ai succes si pe vino incoa pt sexul opus asta e atuul tau...,,,dc nu ai -nu ai.!!!..poti sa schimbi mobila sa te muti in palat sa te imbraci super luxos o sa ai surpriza ca fata de pe cuvertura cu tanga de la piatza sa fie numai in pvt uri si tu sa ti etalezi eleganta in free !!!! vorbind la general...eu una asa cred ,voi ce ziceti
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Revin cu o propunere pt a solutiona mai repede dilema ca stim cu toate time is money lol...hai sa devenim pt cateva minute membrii platitori doritori de sex ,in cazul nostru membre platitoare si sa plecam in cautarea unui mascul feroce.....sau a unuia cu burtica,sau a unuia care aduce cu ex-ul nostru,sau in cautarea unuia chelios(da nu radeti sunt femei carora le plac vedeti deja preferintele se aleg,deci fizicul in vdc e discutabil,nu toata lumea vrea sex cu un pachet de muschi sau cu o papusa de pe coperta revistei ,sunt barbati perversi de ex .care isi inchipuie nebunii cu o grasa sau cu o femeie urata etc) pe un site oarecare si sa vedem dupa ce criterii am apasa pvt button pt cateva minute de sex platit?eu una in nici un caz dupa decor ,lumini ,sau marca chilotilor ,intai dc ma atrage ca si fizic(dc corespunde criteriiilor mele de selectie ,deci ce e frumos pt mine poate fi urat pt tine) m-as opri in camera lui virtuala,m-as uita cat de ingrijit este ,as mai sta putin ca sa ii studiez atitudinea sa nu fie respingator ca si caracter ,ii studiez putin si miscarile gesturile sa fie sexy NATURAL nu studiat,dc e inconjurat si de un decor dragut e bine dar sa nu uitam pe mine ma intereseaza acum sexul nu arta decoratiunii sau arta iluminatului(decorul ar fi ultimul lucru care m-ar interesa ,bineinteles nici sa fie cu ziare pe pereti lol ,sau imaginea sa fie blurry ca magarul in ceata) ,gata click pvt button asta a fost alegerea mea ca si femeie straight si cat de cat normala ...si cred ca am gasit si raspunsul...acum nu poti sa sti sunt si minti bolnavicioase ,perverse care au criterii foarte diferite si care pot vedea lucrurile distorsionat ,deci raspunsul 100 % nu il vom sti,poate sa facem un sondaj de opinie la sf fiecarui pvt si sa intrebam membrul de ce ne a ales cum alege el un performer ,,etc etc etc
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

interesant subiect...
eu cred ca conteaza exact jumate jumate... 50/50.
o femeie/fata(model fara atitudine e mai putin sexy decat una cu.
atituninea cred eu ca inseamna sa stii cand si cum sa vorbesti, te misti, refuzi sau accepti, glumesti sau injuri...
daca in ro o femeie cu atitudine e considerata scuze" panarama/zdreanta/curva" in afara o asftel de femeie e considerata demna de compania unui barbat-..
eu asa vad lucrurile...
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

exact asta e si motivul pentru care o femeile mai putin frumoase pun " mana" pe barbati cu bani... pentru ca barbatii cu bani( ma refer la cei care si i-au facut singuri- nu copii de bani gata!) apreciaza exact aceste calitati...
hum...
cred ca m-am razbadit, conteaza 60% capul( atitudinea si felul de a fii) si 40% frumusetea.....
:)
Avatar utilizator
Nicky
Veteran
Veteran
Mesaje: 605
Membru din: 24 Aug 2005, 16:18
Localitate: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

scuze de rectificari, ca nu exista buton de edit:(
ma refer la compania unui barbat de CALITATE! nu la .. stiti voi care....
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:
LadyAttitude scrie:Intr-un domeniu a acesta conteaza TOT,de la inflexiunea vocii,lumina,unghiul camerei,lenjeria de pe pat,culoarea pantofului,machiajul,calitatea dresului de pe tine,manichiura,pedichiura,capacitatea de a devia o conversatie in directia dorita,privirea...pana si musca uitata moarta pe noptiera...pana si o carte uitata din ''greseala''.
Da asa credeam si eu pana cand mi -am dat seama ca investeam ca o fraiera .. membrii nu fac mare diferenta intre o lenjerie de calitate de cateva milioane cu alta ieftina mai decoltata si mai stramta din piatza de cateva sute de mii ,parca tot aia de piatza colorata si stridenta avea succes......manichiura....mda sa fiu sincera am avut momente cand intram cu oja putin sarita si ei exclamau wow sexy manicure,pvt footjob nu duceam lipsa....nu am mare experienta in vdc dar cativa membrii mi au ''impartasit secretul'' ca decorul e ultimul lucru care ii intereseaza.....nu te vor dori mai mult de dragul mobilei sau a lenjeriei de pe pat...da conteaza sa fie de bun simt dar hai sa nu exageram e ca si in viata de zi cu zi ,apari la iubit cu boxeri finuti victoria secrets si a doua noapte cu o tanga super minuscula stralucitoare din piatza si intreaba l in care ai fost mai sexy....vei ramane surprinsa.....in vc e ca si in viata reala dc ai succes si pe vino incoa pt sexul opus asta e atuul tau...,,,dc nu ai -nu ai.!!!..poti sa schimbi mobila sa te muti in palat sa te imbraci super luxos o sa ai surpriza ca fata de pe cuvertura cu tanga de la piatza sa fie numai in pvt uri si tu sa ti etalezi eleganta in free !!!! vorbind la general...eu una asa cred ,voi ce ziceti
Da,sweet,asa e..ai dreptate,nu vad cum nu mi-am dat seama de asta pana acum. In candoarea mea de fata de la tara nu m-am prins de importanta minusculului tanga,cu sclipici si pietricele sau a decorului constituit de o tripla/prelungitor,atarnand pe perete... :)
Uff de asta nu m-am dezbarat ever de naivitatea mea,se dovedeste utila pe alocuri!Mno,iti multam de sfat!Voi tine cont :))
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de noroc ce ziceti?eu zic ca tre' sa ai si nitzcai noroc in activitatea asta.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

balky scrie:de noroc ce ziceti?eu zic ca tre' sa ai si nitzcai noroc in activitatea asta.
100 % adevarat !!!!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”