Pe Lj, este categorie pt Blonde, nu si pt brunete...

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am observat ca pe Jasmin la custom filter este categorie speciala pt blonde, iar pt brunete/roscate/satene nu este, asa cum ar fi normal...de ce?
Bineinteles blondele sunt afisate si in categoria "white" la un loc cu brunetele!
Si daca le sugerezi sa faca si categorie pt brunete nici cu fundul nu te asculta. Discriminare pe fata! :evil:
Join the dark side .... we have cookiez !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: :lol: :lol: :lol: ma faci sa mor de ras ! fa-te blonda na
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

coffeegirl scrie::lol: :lol: :lol: :lol: ma faci sa mor de ras ! fa-te blonda na
Chiar si ei recomanda hostilor sa se vopseasca, chiar insista sa devina modelele blonde.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@Anomis ... nu cred ca ar ajuta cu nimic daca ar aparea si brunette .... nu asta trebuie sa faca LJ acum ....
Cat despre ce au spus colegii sa te faci blonda nui lua in seama sunt mai rai .... dar o peruca poti lua :D
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

probabil ca sunt multi membri care cauta blonde..........este si asta o chestie si ca sa nu stea sa caute....prea mult au zis ca sa fie mai simplu...au facut categoria pt blonde:D :)) zic si eu ca pana akm nu s-a mai pus problema asta:)
scopul scuza mijloacele!:D
Avatar utilizator
Kintax
Mesaje: 39
Membru din: 06 Mar 2010, 04:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai daca majoritatea clientilor sunt din USA...unde se stie ca e plin de blonde si blonzi :)
Kaye
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mai 2006, 19:16
Localitate: Bucharest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Asta cu clientii din SUA e chiar pe dos.
Eu sunt bruneta. Majoritatea clientilor mei sunt englezi, germani, nordici, care spun ca ma plac pentru ca sunt diferita de blondele lor, pe care ei le vad zi de zi.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”