Cel mai bun mod de a face bani? cu fapte sau cu atitudine?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

referitor la un post pe care l-am facut aici si cu exemplul pe care l-am primit despre penelopeblackdiamon.........a fost cineva care pot sa zic ca incerca exact ceea ce am vazut eu pe acel site...adika mai exact pe MFC numele tipei era nivea sau ceva asemanator......care facea cam aceleasi lucruri......ca si penelope.......dar stii care a fost urmarea pe MFC? respectiva a primit ban pe viata.....de pe site!!!!! va intrebari DC? pt ca celelalte modele s-au plans adminilor...ca le ia membrii ca face prea multe show-uri in free!!!!! deci pana la urma care este cea mai buna varinata de a face bani? cu fapte sau cu atitudine? ca pana la urma cine se apuca sa faca videochat ( cel putin 70% din modele) chiar ar face orice ca sa faca bani si nu ar face mofturi.......astept parerile voastre!!!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

uite drak0asa eu sunt model fetish asa m am creat eu , mie nu imi plac taclalele , lugulu , hai sa fim prieteni de o viata , ti a murit pisica lasa facem cheta si o inmormantam

eu sunt o tipa independenta , f independenta chiar am darcii mei cand vreau sa inkid pc il inkid nu mai stau 10 min ca vine un regular anume si nu vreau sa l pierd ;sunt de asemeena tipul de pers care baneaza din pvt la greu nu imi palce cum discuti cum te porti bye

pt mine prietenia este un lucru extraordinar pe care il pastrez ca o valoare deosebita pt oaemenii din real life asa ca am ales varianta show ului

sunt multe model care acstigga enorm doar din taclale din carduri de memebrii amorezati etc ;sincer eu apreciez ambeel categorii atat o discutie inteleigenta cat si un show bun ;ambele categorii au minusuri plusuri ;eu zik ca e imp sa se produca o suma de bani ok fara a ajunge la prostitutie sau alte real meetings si alte trasnai

fiecare model are felul lui de a fii deci i se va preta un anume mod de a face bani

toata stima pt modelel cu adevarat muncitoare si acre exceleaza in orice fel de show ar fi el

cat despre NIVEA o stiu de mult e buricul pamantului pe multe site uri asa ac sincer faptul ca a fost banata de MFC cred ca i sa parut exact ca o mare frectie

exista multe modele in vdc care isi prmit sa renunte la un site sau 2 sau 3 fara dureri de cap

multa bafta
doremi
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 09 Noi 2006, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hmm , buna intrebare , eu una s neutra in free chat ..u am nici atitudine de vampa nici de fata cuminte ..experienta ma invatat ca asa poti "prinde " divese categorii de membri ..de la amorezati la fertish la hard core
oricum eu cred ca asta e chitesenta unui chat host bun .. sa se pota ' modela " dupa membru . ..
so my vote goes to ATTITUDE/BRAINS
Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded !
Alayah
Mesaje: 17
Membru din: 09 Mar 2010, 19:02
Localitate: Bucresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bun topic.. am fost si eu model pe MFC si vreau sa zic ca la inceput ca si new model mi-am facut cativa fani.. fara nud in free etc.. apoi .. jale... fara ei nu mai faceam un ban in plus.. am incercat de toate in free
si varianta showului ..etc..
pt mine MFC nu merge si nu stiu ce ar trebui sa fac asa ca am last mfc pt altele..
apropo o miss MFc face pe o perioada cel putin 100.000 tokensi
wow eu nu pot sa cred...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”