AdultWork Official Support Page - Reguli noi pentru RO

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SweetKick te`am rugat sa postezi aici printscreenu cu dovada pentru care am fost blocata eu ... tu mi`ai zis pentru ce si ai zis ca ai si vazut pe server asa ca te rog sa postezi aici jpg`u ala sau ce o fi cu animalele alea care tu ai confundato cu o poza in free pe cand el era decor .

Deci inca odata posteaza imaginea aia aici ca sa vada toate modelele faptul pentru care am fost eu blocata ca sa nu mai greseasca si altele dar si ca sa vada toata lumea daca eu meritam sa fiu blocata pentru faza aia .

Si atunci multe modele au sa inteleaga despre cum sta treabva pe AdultWork !

Inca odata nu uita si insist sa postezi acea imagine altfel o sa am impresia ca la 5 minute de la plecarea ta din DirectChat contu meu a fost inchis.
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

wulpita la faza cu parola mi.ai furat vorba...ka am citit dimineata postul lui si a trebuit sa plec, am zis ca o sa postez kand ma intorc...dar vad ca deja ai pus punctul pe I. cum sa imi ceri mie parola???? pai pe ce site s.a mai pomenit asa ceva??? verificari ti se fac si pe jasmin si pe imlive si pe alte N site-uri.... dar pana acu nu mi.a cerut nimeni parola contului...ci doar nickname.ul(eventual). De ce sa ceri tu pe aw???sincer mi se pare mai mult decat aberant.
totusi.....de la tine din grup nu am vazut nici o fata care sa confirme sau sa infirme ceva despre castigurile dementiale pe care sustii ka le obtin fetele cu ajutorul tau(sau prin intermediul grupului) sau despre cat de mult sau putin le ajuti cand e vorba de suport!!! ori de ce nu....sa auzim niste procente concrete, ca ultima oara cand am vbit cu o fata care colaboreaza cu tine, dintr.un calcul simplu, reiesea ca ea a primit 50% din totalul de bani facuti pe nf si aw, (normal ka ai sa zici ka eu inventez chestii,de parca as avea eu ceva de castigat daka as inventa...si bineinteles nici numele fetei nu vreau sa il dau, pentru ca nu vreau sa ii fac probleme).
....deci ....??? nimeni..??? nici una????
atunci permite-mi sa ma ¨introduc¨ in discutie in calitate de model care am facut gafa sa colaborez cu tine acu vreo 3 anishori ... si te.as intreba respectuos (bineinteles) de ce atunci kand am inceput colaborarea din start m.ai mintit ka AW are payout 60% si nu 70% cum are el cu adevarat???
Nu vreau sa imi divulg identitatea din anumite motive cum ar fi ka nu stiu ce poze cu mine mai ai tu sau nu, prin analele Pcurilor tale ...si sunt destul de patzita,asa ca prefer sa fiu precauta.
de ce ma bag in discutie ??? pur si simplu ca nu te mai inghit de.atunci de cand m.ai luat de fraiera!!!! M.ai considerat probabil prea tuta ca sa ma interesez si sa aflu adevarul,sau pur si simpu am stiut destula engleza incat sa citesc pe site si sa inteleg perfect manariile facute.

si crede.ma SK nu te.a jignit nimeni...dar asa e, uneori adevarul poate fi suparator....
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ps1: nu vreau sa se inteleaga ka ar avea poze cu mine pt ca as fi o diva, ci pt ca pozele i le.am trimis pe mess, nu le.am uploadat eu cu manuta mea pe site, ci el!!! mie mi s.a zis clar ca sa nu umblu pe site ca stric setarile....
(si iar mi s.a aburit monitorul). si de ce sa mint, statea pe mess ..atat cat putea si el si imi explica una alta, insa traficul nu era asa cum il lauda el(o fi acum...dar atunci categoric nu era)
ps2: da, eram incepatoare (cred ca e mai bine de 3 ani de fapt)
ps3: colaborarea a durat nu mai mult de 2 luni, ca deh! ma prind repede da-ma-n mama!!
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Revin din nou, si cum mi am propus, incerc sa raspund la orice intrebare in max. 24 ore, in limita posibilitatilor, si bineinteles , la intrebarile puse decent.
Pentru Wulpita: Eu niciodata nu am sa postez undeva vreo dovada de pe Site, pentru ca nici nu am voie, si nici nu este normal, asa ceva e exclus. Eventual, daca vrei si pentru ca esti in cauza pot sa iti trimit tie personal imaginea si atunci daca vrei sa atentionezi si alte Modele sa nu mai greseasca, poti face cum vrei tu mai departe,e laudabil.Ce pot sa ti zic eu sigur, pentru ca dupa ce m ai rugat stii foarte bine ca am incercat sa te ajut si m am uitat si eu sa ma conving, englezii au avut perfecta dreptate, mai ales ca au si reclamat 3 membrii ca ai banner in free chat, Greseala Majora, ca sa stii pe viitor. Acuma, ca era poza, banner, perete vopsit sau fototapet sau altceva, asta numai tu stii, cert este ca erau 3 membrii in Room la tine, vroiau sa te vada, cineva le scria...lol...what you see... come private... dar nimeni nu apare in Room, doar poza aia banner/perete sau ce o fi, oricum e total interzis, si poate e bine ca sa afle si alte Modele care inca mai gresesc, pentru asa ceva se inchide contul pe loc azi pe Site. Cum ti am mai zis, tie si altora, nimeni nu inchide un cont degeaba fara Motiv, si te asigur si eu ca au avut dreptate 100%, o sa vezi singura imaginea.

Pentru Unknown23:
1. Da, se poate, si nu e de acum , era si inainte cand un Model de ex. vroia sa intre intr un Group, era la fel, singura identificare speciala pe AdultWork este parola,atat. Daca ai citit bine, am mai zis ca asta e necesar in situatii speciale de identificare, ca sa fiu sigur ca vorbesc exact cu Modelul care este pe Contul respectiv, si pe care prin alte metode nu am reusit sa o verific exact ca e ea, si nu un prieten, etc... Pe mine nu ma intereseaza ce exista pe alte situri, fiecare are politica lui, pe mine ma intereseaza sa nu mai am fraude din Romania pe AW, si atunci cand se impune, iau si masura asta. Ca sa te convongi, iti dau si textul de pe Site, care e foarte clar:

In order to reactivate your profile(s) or maintain your membership you will be required to verify to a business advisor that you are who you say you are by providing government ID, proof of residency, photo ID and whatever else they deem fit, to legally bind you to the term of use of this Site. You are not obliged to provide this information and we are not obliged to continue your membership. You consented to the terms of use when you registered. Having breached them or being associated to those that have, has brought you here.

In some cases not only will you be required to verify with an advisor, but we will also require you to subscribe to their business support scheme. This requirement will only be in exceptional cases where serious offenders are requiring re-activation.

Acum cred ca e foarte clar si asta, daca un Model refuza Verificarea, si Situl ii poate refuza accesul, e simplu.

2. Niciodata nu am sustinut ca fetele din grupul meu au castiguri dementiale, e absurd. Eu am zis si zic si acum, ca ele fac in grupul meu mult mai mult decat faceau singure, iar ca suport e si normal ca ele au suportul cel mai preferential pe Site, daca vrei sa stii neaparat sunt in afara de mine 3 fete care cu schimbul zi si noapte asta fac, asigura suport grupului meu si optimizeaza permanent si promovarea pe Site, setarile optime la fiecare optiune, etc... si le usureaza foarte mult munca lor de Modele, nu vad nimic rau in asta si fetele din grupul meu pot confirma sau infirma oricand ce zic eu, nu e nici o problema. Dealtfel poate ai sa razi, dar eu nu ,,fortez" pe nimeni sa fie in grupul meu, nu am nici un fel de restrictii in contract, o fata din grup poate sa iasa si a doua zi daca asa vrea ea, cu asta ti am raspuns si la ce ai zis tu ca am colaborat 2 luni, e posibil, sunt fete cu care colaborez de 4 ani,ca si fete cu care colaborez de 2-3 luni, in ultima perioada am micsorat grupul pentru ca vreau sa ramana numai cine cred eu ca merita, sa poata fi ajutate mai mult.Deci nu ai cum sa faci ,,probleme " unei fete, pentru ca ea poate iesi din grupul meu cand vrea ea,daca ceva nu i convine si cu asta cred ca am zis tot.

Referitor la tine, nu cred ca ai facut nici o ,,gafa" ca ai colaborat cu mine, asta poate e parerea ta, si in nici un caz nu te am luat de fraiera, pentru ca mi ai dovedit ca nici macar acum nu stii cat se primeste de pe AW, asa ca e clar.
Te informez ca de pe AW vin 65% in tara, brut, cred ca tu ai uitat de taxa de DirectCam de 5% sau poate nu stii de ea inca, aia e altceva. Daca ne referim la net, pune si taxa de transfer in cont bancar, pune si rotunjirile de la sesiuni care raman blocate ( cu rosu) , care e adevarat ca le transferi ulterior, dar raman iar alte sume blocate, deci it's the same, si in sfarsit, pune si pierderea de la schimbul valutar ( cursul AW e mai mic decat cursul interbancar) , ca sa nu mai zic daca mai si schimbi banii primiti la banca in Ro, ai ai sa vezi ca ajungi pe la un 57-58% net, din totalul mare! In cazul in care sa zicem, ideal, ai face numai Bookings, ai ajunge undeva la 62-63%, deci niciodata nu ai sa iei de pe AW 70%, asta e o utopie. De aia eu am facut mereu o medie si am luat ca referinta payout 60%, ceea ce e foarte real, deci nu te a luat nimeni de fraiera.
Cat despre ce esti tu patzita, te asigur ca nu cu mine, cred ca in 9 ani am lucrat cu peste 500 de fete, cu multe sunt prieten, cu altele m am si certat , dar niciodata n a existat si nu va exista vreodata sa pun eu vreo poza undeva, stai linistita.
Mai departe , ca sa ti raspund pana la capat, te referi la o fata care lucreaza cu mine si faci si un calcul, din nou gresit, imi pare rau. Eu nu am nimic de ascuns, oferta mea e foarte clara:
- AW in grupul meu - fee 10% si atat, deci 90% se duc la fete.
- NF - care e alt business - 70% se duc la fete.
Nu stiu ce calcule ai facut tu, dar mai intreab o odata ce am scris aici, o sa ti confirme sigur.
In sfarsit, te anunt ca pentru mine adevarul nu e suparator deloc, cat despre jigniri daca te uiti mai in spate si ti se pare ca nu am fost deloc jignit, ma rog, si asta e parerea ta, a mea e alta, pentru mine, si termenul ,,tuta" folosit pentru o fata e jignire, toti ceilalti au sarit in sus aici ca nu e, fiecare are parerea lui.
Sper ca am reusit sa te lamuresc, mai mult nu am ce sa ti zic.

Bafta maxima la toti si multi $$
alexxia
Mesaje: 17
Membru din: 26 Apr 2009, 00:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cred ca discutia deja a ajuns prea departe si pentru wulpita daca tot esti frustrata de ce se intampla pe aw si susti ca ai in adresa de msn multe modele care au aceleasi probleme de ce nu va uniti si trimiti la aw un email explicand tot si lasand la aprecierea lor ce se va intampla.Aici pe forum e lupta in zadar.Modele vechi nu vor cadea in plasa.
Acum de ce-mi este antipatic sweetkick.In primul rand incearca sa fie mai mult decat este si in curand o sa-mi pun intrebarea daca nu cumva o fi siteul lui.Ai incercat sa intri pe forum cu o reclama despre sistemul minune si grupul minune pe care il administrezi pe aw.Ai vazut ca toata publicitatea pe care ai incercat sa o faci nu-ti aduce multe rezultate si aici ma refer la cele financiare,ca un om inteligent ce esti,ai gasit o alta cale.Ai postat cu surle si trambite,fara ca macar aw sa anunte vreun model de pe site ca de azi esti adminul siteului pe partea cu romania.Totul ok pana la acei 3% si iar acel sistem minune numit acum premium.Asta ti-a adus si mai multe antipatii.Dac faceai asta acum 10ani era ok,dar in 2009 cand lumea a evoluat,iar modele au invatat ca nu e asa mare filozofie sa-ti faci un cont,e normal ca lumea sa-si puna intrebari privind onestitatea ta.In legatura cu cererea de parole daca aw iti dadea asa cum incerci sa afirmi putere deplina pe conturile din romania aveai toate parolele si detaliile.Dar din pacate adevarul e cu totul altul.Daca ai fi mai modest ti-ai castiga mai multa admiratie si apreciere,dar din pacate interesul este prea mare si in goana nebuna de a mai face un ban din aia 3% ti-ai atras multi dusmani.
Poate e o invatatura de minte si pe viitor vei invata ca reclama prea multa atrage multa suspiciune dupa.
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pentru alexxia:

Am mai zis si ma repet degeaba ne unim si trimitem mail la UK pentru ca dupa cum a zis si SK mailurile tot la el ajung la ce bun atunci ?

Pentru SweetKick:

Chiar te rog sa imi trimitzi acea dovada si cu ce se vorbea pe free si am sa fiu eu direct raspunzatoare dupa ce o voi posta aici !
Sper sa fie imaginea din ziua respectiva nu una cautata prin server cu zile in urma ! Mersi !
Imagine
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si apropo SweetKick mai uitate si la celalalte topicuri ca unele modele nu stiu sa posteze aici vezi ca mai au unele nelamuriri ca sunt modele noi le`am dat id tau de mess ai grij ce faci cu ele :)

Sa nu vina sa`mi zica si astea ca le`ai agatzat :) O sa te caute o tanara nou model care zice ca numa ce si`a deschis contu si cineva i la si sters :)) Poate o ajuti si pe ea:)

Adevarat ca nu tzia trimis bolentinu si cele necesare dar nici nu stia unde si ce si cui ca sincer nu toata lumea stie de forumu asta.

Sa le zici englezilor sa puna la Rules in engleza ce trebe sa faca modelele de pe romania daca vor sa`si deschida cont ... sau mai simplu ar fi sa baneze romania la creearea de conturi si sai dirijeze direct catre tine nu ? Ar fi o idee buna sa nu mai lase modelele sa isi faca profilu , poze , setari alea alea si porma sa ai inchida contu ca deja e ca un rahat siteu asta si va pierde mult la sfarsitu anului am sa fac un test de trafic pe adult sa vedem cat a castigat de cand esti tu bossu si cat a pierdut !
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pentru alexxia:
Eu sunt de acord ca e discutie prea multa aici, dar am mai zis, cand ma intreaba cineva si o face civilizat, am sa i raspund, asa e normal.
Wulpita nu e frustrata deloc, la ea problema e foarte clara, a gresit, a avut contul inchis, fiind prima greseala i s a redeschis,si daca nu mai greseste, lucreaza, e simplu.
Poate ca se exprima ea mai agresiv, dar eu nu cred ca e o fata care nu intelege.
Tu faci o confuzie majora, intre oferta si sistemele din firma mea (Ltd.) si functia mea de pe AW. Nu au nici o legatura, de aia si reclama la acele sisteme a fost facuta total separat, si te asigur eu ca de aici au venit multe fete in urma acelei reclame, si sunt care lucreaza si acum, sunt 2 probleme total diferite pe 2 firme diferite care nu se pot amesteca , asa cum faci tu. Eu ma refer mereu aici in pagina asta despre AW, nu despre alte firme ale mele, si asa e normal.
Sa-ti raspund si punctual acum:
- Mailuri s au trimis la greu in UK, unite sau neunite, dar cum englezii stiu dinainte tot ce fac eu aici, si fac foarte bine, e si normal ca nu le iau in seama, logic.
- Nu incerc sa fiu altul decat sunt, te asigur ca eu sunt si tot ce am zis ca sunt, a fost si confirmat oficial de Site, e foarte clar zic eu. Nici daca sunt simpatic sau antipatic tie sau altora,nu ma intereseaza, eu am alte criterii.
- Si grupul meu, si celelalte sisteme din alte firme ale mele nu au nici o reclama aici, nu sunt minune, sunt doar foarte bune si atat, iar le confunzi si nu e cazu.
- Am postat aici ca sunt Admin pentru Ro, pentru ca asa e, si am intentionat sa arat Regulile Noi inainte sa apara pe Site, aici, asta a ajutat multe Modele preventiv, si nu au mai gresit, si continui sa cred ca a fost f bine asa.
- In 2009 orice Model stie sa si faca un cont, da, e total corect, numai ca tot in 2009 sunt foarte multe Modele care gresesc grav, de aia s au impus masurile care s au luat, simplu si concret.
- Ce se intreaba lumea despre mine, iar nu ma intereseaza deloc.
- Iar confunzi Programul Premium cu alte sisteme din alte firme. Nu au nici o legatura una cu alta. Ce inseamna Programul Premium am zis mai sus in alt post, nu mai repet, cu mentiunea ca desi pot sa integrez in el pe oricine cred eu ca e mai bine de pe Site, m am limitat doar la cazurile impuse din UK, adica Modele cu activitate suspecta repetata sau Greseli Majore. Avand eu raspunderea lor pe AW, tre sa controlez si sa muncesc mai mult cu ele, de aia e acel fee care oricum e minim. De ce o fi asta asa greu de inteles, si de ce se tot comenteaza iar, n am idee.
- Mersi pentru recomandari, nu am nevoie nici de admiratie nici de apreciere, desi daca ma iau dupa cele peste 150 de Modele care le am ajutat sa fie reactivate luna asta, toate imi multumeau frumos, dar stii cum e, asta poa sa fie doar complezenta, asa ca e relativ.
- Tu zici ca adevarul e cu totu altul, vis a vis de parole pe AW, si eu iti zic inca odata, te inseli, am control deplin nu numai pe Romania, am pe tot situl, si desi sunt situatii rare cand se ajunge acolo, te asigur eu ca daca un Model refuza sa mi dea ORICE Date ii cer eu, e blocata pe Site,clar. Daca retin bine, parca tu ai zis ca esti in UK sau ai fost, poate atunci stii sa traduci ce zic ei pe Site:
"...you will be required to verify to a business advisor that you are who you say you are by providing government ID, proof of residency, photo ID and whatever else they deem fit, to legally bind you to the term of use of this Site. You are not obliged to provide this information and we are not obliged to continue your membership. "
Daca stii sa traduci " whatever else they deem fit" , poate traduci intr un post viitor pentru alte Modele, ca sa nu mai ma intrebe iar de ce :)

- In incheiere te anunt ca nu e nici o ,,goana nebuna de a face un ban din aia 3%" deoarece cum am mai zis, oricum eu lucrez cu toti indirect pe AW,deci nu te ingrijora, aici e vorba ca am reusit sa fac ordine pe AW intr un timp foarte scurt, si asta e apreciat foarte bine unde trebuie, in UK, in rest, e normal sa ai dusmani cand turbeaza de invidie, nu mai pot sa faca Fraude pe Site, si asa mai departe.
Eu iti mai repet odata poate ai sa intelegi si tu, eu eram demult Admin pe AW, nu de acum, daca vrei si poti sa intelegi, asa ca nu e nimic nou, doar ca acum a fost nevoie de niste Masuri Speciale, pentru care a fost nevoie sa intervin mai radical, si asa o sa fac in continuare, restul sunt doar detalii sau pareri.

Si ca sa va mai dau o Dovada in Premiera, daca tot era vorba de rezultate, suspiciuni, exemple, etc....dupa rezultatele foarte bune care sunt pe AdultWork in ultimele 2 luni, s a hotarat inca un Site sa faca acelasi lucru, este vorba despre livejasmin , o sa vedeti foarte curand ca tot ce anunt eu , se si intampla, asa ca despre ce Dovada mai buna sa mai discutam p aici, cand incep si alte Situri Mari sa preia aceleasi masuri in Romania? Cred ca asta spune tot!

Pentru Wulpita:
Am sa ti trimit tie imaginea , asa cum m ai rugat, dar discutii si alte detalii imi pare rau, nu pot sa ti trimit nimic, ti am zis ce se vorbea, daca nici asta nu ti ajunge tie, mai mult chiar nu se poate.

Bafta maxima la toti!
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pentru Wulpita din nou:
Am incercat sa te ajut, am cerut din UK o confirmare ca sa ti pot trimite acea imagine pe mail, dar raspunsul e foarte clar si fara dubii:
Nu se trimite la nimeni nici un fel de probe din server, cine nu intelege sau nu e de acord, poate sa plece pe alte Situri.
Am postat aici ca sa nu mai intrebe si alte Modele la fel, raspunsul e foarte clar.


Bafta la toti si $$
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SK mersi de explicatie :) :)
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SweetKick dupa cum ti`am scris si in mail ... mai multe siteuri arata modelelor dovada pentru care au fost banate etc.

Exemplu Flirt4free.Com a prins u faza in care sotzu meu a intrat un pic in cadru a printat mi`a aratat si ma penalizat 50 $ ;)

De ce Adultwork nu ar face acelash lucru ? Nu e cam dubios ? Pai de unde sa stiu eu ca acela e motivu ptr care mia inchis blocat contu daca eu nu am o dovada ? Gandeste si tu logic cum sa cred eu ca acela e motivu ?

Tziam mai zis si ma repet nu am nimik impotriva cu activitatea ta pe site pentru ca nu ma simt vinovata cu nimik , dupa cum ai zis si tu sunt revoltata ptr ca mi sa blokat contu pe nedrept eram in camera odata ce aveam pvt pe alt site doar ca , camera era un pic up si se vedea un picior doua trei cate aveam :)

Dar in fine vezi poate totusi ai convingi sa trimita la modele dovada ca nu da nimik din casa doar o poza cu dovada !
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pentru coffeegirl: Cu Placere :)

Pentru Wulpita: Asa este, fiecare Site are strategia lui, multe Situri trimit unui Model un Screen pentru a le putea amenda pentru niste greseli, noi nu avem metoda asta si nu vrem sa amendam vreun Model pe AW, pentru ca nu consideram ca e corect sa i luam din banii ei munciti. Pe AW se procedeaza altfel....Ai gresit....Ai plecat.
Este posibil sa nu fie cea mai buna metoda nici asta, dar daca ei nu vor, trebuie respectat. Oricum , logic, nimeni nu are interes sa scoate de pe un Site un Model care lucreaza corect, asta e exclus, mai ales in UK. Mai degraba gresit e sa amendezi un Model , care daca are ghinion la sfarsitul lunii mai vine si cu bani de acasa....
Oricum Wulpita, inca odata iti zic, nu erau decat niste tigri ceva pe imaginea aia, nici urma de tine, si cineva scria....atat pot sa ti zic.

Bafta la toata lumea si multi $$
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Totushi revin si te intreb SweetKick la ce bun englezii mai salveaza Motivu , Dovada pentru care un model a fost blokat daca cand ceri sa vezi si tu aceea dovada , motiv ei zic NO WAY si daca nu`mi convine sa merg pe alte siteuri ?

La ce bun acea dovada daca tu nu poti so faci vizibila modelelor mai dai in mo...tzi mami lor de englezi inputziti ca deja o dau in zloboz ori tu ori ei ... pai cum sa numi arati MOTIVU , DOVADA ??? atunci cum sa te cred eu pe cuvant ? doara asa ca tu esti Advisor ptr Romania si ei sunt nijte jeguri care put ?

Pai pana la urma ma excremez pe siteu asta deja plin de puroi auzi la ei NO WAY stimate modele englezi ne transmit asa DACA NU NE CONVINE REGULILE ASTEA SA NE CAUTAM ALTE SITEURI foarte foarte interesant !
Imagine
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Wulpita, de acord cu tine ca normal ar fi sa trimita un printscreen, sa presupunem ca la un moment dat te-ai miscat mai mult, si atunci ai disparut cu totul din obiectiv fara sa observi, ramanand doar backgroundul. Ma cam indoiesc :lol: , insa in cazuri de genul, pasul firesc e sa-i inchizi gura modelului cu dovada.
Totusi in momentul in care lucrezi pe un site, automat esti de acord cu regulamentul impus, oricat de aberante ar fi unele aspecte ale lui, si iti asumi riscul de a fi trimisa la plimbare pe alte site-uri, e dreptul lor sa reactioneze asa.
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mno dale pace noi sa fim sanatoase :)) Lasa sa`shi faca tapet din printscreenu ala :)
Imagine
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intrebare , la wishlist daca pun adresa o vede membrul sau e soar pt site ?
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din cate am vazut doar siteu o poate vedea!
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pentru coffeegirl: Doar Situl are adresa ta, membrul plateste iar AW iti expediaza coletul la adresa pusa de tine.

Multa Bafta la toti si $$
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Lasa SweetKick ca`mi faci parte 1% :))) ca raspund mai repede ca tine la oameni :))
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mai revin odata pe scurt, cu privire la Modelele care au greseli majore pe AW. Sunt foarte multe si unele din ele sunt deja la a doua greseala intr o saptamana!
Atentie, studiati bine regulile, nu mai gresiti , pentru ca de acum orice Model care e blocat pe Site pentru o Greseala Majora, va trebui obligatoriu sa lucreze cu mine pe AW (Premium Program) . Cine nu o face, e blocat definitiv pe AdultWork. Asta a fost ultima data cand am atentionat aici, ca sa nu fie dubii, asa s a decis pentru Romania, asa se face acum.
Bafta si multi $$
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

wulpita scrie:Lasa SweetKick ca`mi faci parte 1% :))) ca raspund mai repede ca tine la oameni :))
Am inteles faptul ca ai vrut sa tragi un semnal de alarma,cred ca nu exista persoana pe forumul asta sa nu fii priceput ceea ce incerci tu sa ne explici!
Sincer...cata vreme exista prosti vor exista si cei care vor sti sa castige de pe urma lor!Simplu ca buna ziua!
Traiesti in Romania nu?Aici ai fost crescuta daca nu ma insel..daca sti mersul nu vad de ce te vexezi in halul asta ca omul stie a-si folosi atuurile,bravo lui,urmeaza-i exemplul si hai sa lasam caterincile ieftine pentru discutiile pe mess .Ia-o ca pe un advice,incepe sa semene a circ...

De ce o dai in corectitudine cand tu ai incalcat regulile?Ma refer la logarea utilizand "remote desktop" e tot proxy in ochii uneia ca mine...Vi sa faci lege cand tu esti plina de noroi...*
Site-uri sunt o multime,ai de unde alege,nu vad de ce te inversunezi atat.E o pierdere de timp,in loc sa-ti pierzi vremea degeaba fa si tu ceva constructiv:treci peste!
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mai tanti haidi ti rog nu ma mai certa asa tare ca incep si plang mintenash :) Ce ai mai tanti io nu va inteleg , daca nu va convine ceva dupa ce dracu cititzi acilea ? Apucatziva de inot , de citit alte activitati care va calmeaza :)

Serios acuma te`ai gasit si tu sa dai cu sapa la final :) Cred ca am repetat de zeci de ori carei rolu meu aici dar daca tu nu citesti decat ultimu comment ce sa fac ? V`AM ZIS SA NU MAI PIERDETZI NICI UN EPISOD :) CHEMATZIVA RUDELE VECINI COPII FRATZII SI NU SCHIMBATI CANALU CA NICI NU STITZI CE PIERDETZI :)

Promit ca de azi voi fi spectatoare la acest topic :) esti multzumita ?:)
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”