Au trecut 3 saptamani si nu am primit banii de la adultwork!

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
geo
Mesaje: 8
Membru din: 21 Mar 2009, 05:07
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna din nou...se pare ca numai probleme am.am facut acum 3 saptamani si 3 zile in urma un transfer pe adultwork,este primul meu transfer de bani...nu stiu ce se intampla dar inca nu au ajuns,este posibil asa ceva,adica am inteles ca sunt foarte seriosi in privinta banilor..dar totusi au trecut 3 saptamani si...ce se intampla cu ei??are cineca idee?multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai depinde....
in ce zi a saptamanii ai facut transferul??ei fac transferuri in fiecare marti deci daka tu ai cerut banii miercuri de exemplu...abia martea cealalta se transfera banii...
nuj...imi dau si eu cu parerea....ar trebui sa dai mai multe detalii
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da mi un mesaj cu id-ul tau pe AdultWork si am sa ti zic ce se intampla cu banii tai si cand ii primesti.
Bafta la toti si $$
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

geo scrie:buna din nou...se pare ca numai probleme am.am facut acum 3 saptamani si 3 zile in urma un transfer pe adultwork,este primul meu transfer de bani...nu stiu ce se intampla dar inca nu au ajuns,este posibil asa ceva,adica am inteles ca sunt foarte seriosi in privinta banilor..dar totusi au trecut 3 saptamani si...ce se intampla cu ei??are cineca idee?multumesc

[/b]Deci daca ai facut acum 3 saptamani un transfer deja trebuia sa i fi primit deja ... de exemplu eu am facut transfer pe 17 pentru data de 31 Martie ... deci banii ai primesti in a 14 a zi de la transfer bine inteles ca ai timp la dispozitie 1 saptamana in care sa faci transferu
geo
Mesaje: 8
Membru din: 21 Mar 2009, 05:07
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SweetKick scrie:da mi un mesaj cu id-ul tau pe AdultWork si am sa ti zic ce se intampla cu banii tai si cand ii primesti.
Bafta la toti si $$
adresa mea este [modificat de moderator,nu sunt permise datele de contact. sugerez folosirea Private message] multumesc mult
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”