Bani furati de pe Epass

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
crazyme
Mesaje: 23
Membru din: 24 Aug 2007, 20:37
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Salutare la toata lumea...am si eu o problema, de fapt nu eu...prietena mea...acum 2 zile i-au disparut banii de pe epass , mentionez ca e personal account si deci transferurile catre alte conturi sunt interzise.Faza mai ciudata este ca intai banii i-au fost transferati in wallet si apoi in alt epass account , dar scria Autotransfer si cand au fost transferati in wallet si cand au fost transferati in alt cont. Am transferat si eu bani in wallet si nu scria autotransfer....si cum se poate daca scrie clar ca e controled account deci nu poate face asta...nici mama hakerilor....in cel mai rau caz facea cumparaturi online...
A cum nu stiu ce sa zic...eu nu am avut niciodata probleme cu epass-ul...si ma gandesc cum a fost posibila o tranzactie care nu se poate efectua?!?
Aveti idee despre ce e vorba?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tot ce pot sa`tzi spun este ca : Din wallet nu pleaca nici un dolar chiar dacai dau cardu cu tot cu pin la o anume persoana , daca sti sigur ca nimeni na avut acces la contu de epass ca sa poata transfera banii atunci fa un mail catre support si explica faza dar si asa banii nu pot fi transferati ptr ca , cum ai zis tu nu esti business account ;) deci acolo ori este o erroare de la ei ori cineva a avut acces la contu tau de epass altceva nu am ce satzi zic eu folosesc epass de 1 an jumate si nu mi`au lipsit bani de pe el never nici din wallet nici din virtual Bye bye !
Avatar utilizator
crazyme
Mesaje: 23
Membru din: 24 Aug 2007, 20:37
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Gata , s-a rezolvat...desigur ca a fost de la ei ca nu era posibil altfel, au facut alt virtual card si visa card totul pe cheltuiala lor , banii sunt la locul lor.Se pune ca au fost stresati la maxim cu mail-uri si telefoane?:D
hotvideochat
Mesaje: 5
Membru din: 13 Aug 2008, 23:35
Localitate: ROMANIA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

crazyme scrie:Salutare la toata lumea...am si eu o problema, de fapt nu eu...prietena mea...acum 2 zile i-au disparut banii de pe epass , mentionez ca e personal account si deci transferurile catre alte conturi sunt interzise.Faza mai ciudata este ca intai banii i-au fost transferati in wallet si apoi in alt epass account , dar scria Autotransfer si cand au fost transferati in wallet si cand au fost transferati in alt cont. Am transferat si eu bani in wallet si nu scria autotransfer....si cum se poate daca scrie clar ca e controled account deci nu poate face asta...nici mama hakerilor....in cel mai rau caz facea cumparaturi online...
A cum nu stiu ce sa zic...eu nu am avut niciodata probleme cu epass-ul...si ma gandesc cum a fost posibila o tranzactie care nu se poate efectua?!?
Aveti idee despre ce e vorba?
Salut ! Eu am patit o chestie acum 3 luni,cu epassporte:
Aveam limita parca 520$/zi sa scot; am scos lei echivalent la 510$, de la PIRAEUS BANK! DECI O SINGURA TRANZACTIE!!! Si,ca de fiecare data,merg acasa sa intru in contul meu epassporte sa vad cu cat mi-au schimbat dolarul !! CE VAD?? Inca o tranzactie de 80$, de la nu-stiu-ce BELAMIX ATM... Eu linistit dau mesaj la epassporte si le explic detaliat,le-am trimis tot ce trebuia... MI-AU INCHIS CONTUL PT INVESTIGATII!! Colaborand si cu mfc si cu lj se apropia imediat ziua de plata.... fierbeam.. In fiecare zi le trimiteam cate 2 mail-uri,si ma rugam de ei sa imi dea drumu la epassporte,le explicam ca imi vin bani de pe diferite site-uri si trebuie sa platesc muncitorii,si daca nu le dau salariul la timp ii pierd... 2 LUNI MI-AU TINUT CARDUL BLOCAT!! Ma trimiteau SA MERG LA BELAMIX ATM SA LE CER SA-MI DEA BANII,eu nestiind ce e belamix asta. Apoi ma trimite la politie sa fac o reclamatie cum ca am o tranzactie necunoscuta pe card, si sa trimit epassporte-ului o copie dupa reclamatie.... Dupa 2 luni.. epuizat.. imi vine in cap sa le spun:DACA ASTA VA FACE SA IMI REACTIVATI CARDUL,VA SPUN ASA:"COPILUL MEU A SCOS BANI DE PE CARD FARA STIREA MEA", NUMAI SA-MI REACTIVATI CARDUL....Surprise! Mi-au reactivat cardul,si mi-au zis ca daca mai am vreodata astfel de reclamatii cu tranzactii suspicioase nu ma vor lua in considerare....
Daca nu aveam eu bani stransi,ca sa pot da oamenilor banii,nu-i pierdeam ca ma credeau tzepar?
Oricum,ideea e ca se fac smecherii si pe epassporte.
Mersi ca ati avut rabdarea sa imi ascultati povestioara :)

Be Hot, Be HotVideoChat !!
INSCRIERI MODELE :
wWw.[color=red]Hot[/color]VideochatStudio.Com
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”