Protectia calculatorului afecteaza siteul?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SweetAngel
User Activ
User Activ
Mesaje: 312
Membru din: 06 Mar 2008, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am decat antivirus AVG pe calculator. As dori sa stiu daca imi cumpar Bit Defender si un prg anti-spy nu stiu sa imi protejez calculatorul mai mult imi afecteaza siteul adica blocheaza membrii sa intre sau ii da afara? Intreb pentru ca am citit ca trebuie sa ai prb anti-spy si antivirus bun si eu nu am. Sau daca nu am si am decat AVG se intampla ceva? Multumesc....
Nu merita sa plangi pentu nimeni iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu o sa blocheze nici un membru , o sa iti incetineasca putin calc. cat despre anti spy poti renunta daca iti faci setarile cum trebuie la firewall-ul din Windows si desigur si anti spy si firewall iti v-a incetini conexiunea ta la internet
Poti sa arunci o privire pe aici :
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/c ... vt513.html
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AVG si AVAST blocheaza destul de des conexiunea in pv si nici nu este un antivirus eficace ... incearca Symantec. Personal il gasesc mult mai bun :wink:
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”