Cuplu VideoChat (discutii)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ashe_love1986
Mesaje: 19
Membru din: 27 Mai 2008, 19:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am vz nici un topic pana acum despre cupluri in video Chat. o merge bine ? este ceva ilegat daca faci d acasa cu prietenul ? Se castiga mai bine ? clientii sunt altfel ? astept parerile voastre.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de castigat,da, se castiga mai bine/ansamblu... si asta tocmai pt. ca nu sunt f multe persoane inscrise la aceasta categorie insa presupun ca intrii in litigiu cu statul sau teoretic,ar trebui sa platesti alte taxe si impozite....
e posibil sa gresesc,nu am lucreat never ever cu cupluri si d'asta nici nu m-am documentat p latura asta
P.S. daca nu sunt suficient d coerent,sa stiti ca se datoreaza celor 36 d ore de nesomn:)
donni2006
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 30 Ian 2007, 09:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ashe_love1986 scrie:Nu am vz nici un topic pana acum despre cupluri in video Chat. o merge bine ? este ceva ilegat daca faci d acasa cu prietenul ? Se castiga mai bine ? clientii sunt altfel ? astept parerile voastre.
Hello,noi suntem un cuplu lucram de cam 1 an jumate,ce sa zic cu fiscul :D sau cu politia sau altcineva nu am avut treaba..:D...de mers treaba merge destul de bine si la cupluri,akm mai depinde si de cuplu....na ca la fete una face mai putin una mai mult.....clineti sunt cam la fel ca la fete,numai ca parearea nostra este ca la cupluri nu prea sunt loiali,adica rar am avut membrii care sa intre mai mereu la noi.......mai depinde si de site-uri si de cheful de munca....pt fata la cuplu e ceva mai greu decat daca ar lucra singura asta e parerea noastra....cam atat,daca mai ai intebari te ajutam cu placere....Multa Bafta si spor la treaba !!!!
rebecca
User Activ
User Activ
Mesaje: 215
Membru din: 02 Apr 2008, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,am lucrat si eu la cuplu cu sotul meu cateva luni la inceput,bani se fac mai bine decat alone,dar pt cine nu are limite si e deskis sa incerce tot ce i trece membrului prin cap...Cat despre legalitate...beginer are dreptate.Dupa parerea mea,clientii nu sunt mai ok decat la alone,dimpotriva...Acum depinde de fiecare si de noroc.Noi am avut numai dezaxati in pvt si mi s a taiat de lucru la cuplu LOL.Oricum,daca vrei sa castigi mai mult,e o alegere buna.
Bafta!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Eu nu cred ca un cuplu poate face mai multi bani fata de varianta in care ar sta separat. De fapt nu numai ca o cred, o stiu.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
ashe_love1986
Mesaje: 19
Membru din: 27 Mai 2008, 19:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sar'na pt raspunsuri Beginer one ,donni2006, rebbeca multumesc ca atii stat si ati scris cateva cuvinte pt mine ..pt cei interesati care sunteti la cuplu sa schibam niste ideii unde cum ce e mai bine .va astept cu un mesaj privat. va pup pe totiii .spor la $$.. astept si alte opinii .kiss
ak2000
Mesaje: 1
Membru din: 13 Dec 2007, 12:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fetele fac bani decand lumea! :D
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am lucrat la cuplu! si faceam bani multi!! am crezut ca daca o sa incerc singura, castigurile o sa scada dramatic...dar...se pare ca-s fata descurcareata., iar acum fac mult mai multi bani decat la cuplu!!! sincer...nici eu nu ma asteptam!
dar....stiti si voi..depinde...de abilitatile fiecareia.
spor la bani!
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tin sa adaug si eu ceva pentru cupluri si pt cei care se gandesc sa lucreze la cuplu.Relatia se deterioreaza ingrozitor de repede cand faci sex la comanda oricat de deschis ai fii la minte la un momendat se duce dracu si placere si tot si mai ales sentimentele.Cunosc f multe persoane care au fct cuplu si in cele din urma au distrus relatii frumoase care poate aveau un viitor ,pe langa multe implicatii dar nu vreau sa intru mai mult in detalii pentru ca este f mult de scris .Vreau doar sa trag un semnal de alarma mic.

Bafta celor care fac cuplu in pastrarea relatiei!
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dar de cupluri de bisexuale c ziceti? :>
tocmai mi-a venit o fata care pretinde ca e bi si mi-a propus sa-si aduca si prietena si sa lucreze together. Ideea e ca nu am acceptat cupluri pina acum dar asta m-a pus un pic p ganduri.... o.... dati-va si voi cu parerea pls

Ms. anticipat
Lnt61
Mesaje: 4
Membru din: 29 Mai 2008, 22:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SINSARCHANGEL scrie:Tin sa adaug si eu ceva pentru cupluri si pt cei care se gandesc sa lucreze la cuplu.Relatia se deterioreaza ingrozitor de repede cand faci sex la comanda oricat de deschis ai fii la minte la un momendat se duce dracu si placere si tot si mai ales sentimentele.Cunosc f multe persoane care au fct cuplu si in cele din urma au distrus relatii frumoase care poate aveau un viitor ,pe langa multe implicatii dar nu vreau sa intru mai mult in detalii pentru ca este f mult de scris .Vreau doar sa trag un semnal de alarma mic.

Bafta celor care fac cuplu in pastrarea relatiei!
Din pacate ai mare dreptate. Am cunoscut cateva cupluri ce faceau videochat si din cate tin eu minte toti s-au despartit. Activitatea sexuala era practic inexistenta in afara timpului in care lucrau pe sesiuni. Sunt desigur si cazuri fericite in care relatia s-a consolidat.
Avatar utilizator
Nemessis
Mesaje: 35
Membru din: 04 Feb 2006, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

WinXPfather scrie:Eu nu cred ca un cuplu poate face mai multi bani fata de varianta in care ar sta separat. De fapt nu numai ca o cred, o stiu.
Exceptand situatiile in care unul dintre parteneri este urat cu patima si/sau paralel cu limbile straine. Atunci celalalt poate compensa lipsurile si echilibreaza situatia :)
Romanian Security Team
--> http://rstcenter.com <--
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”