ATENTIE la SHOWXXXSTREAM.COM!!!

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
GIRL
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 11 Mar 2006, 16:11
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ATENTIE ACEST ''INDIVID'' SA NU-I SPUN ALTFEL ESTE UN ESCROC CARE SE DA DREPT ROBERTO DENISS DIN ITALIA DE 42 DE ANI CASATORIT DOI COPII....
PROMITE 60% COMISION DE LA STUDIO SI 80% DE ACASA

ATENTIE!!!
ISI FACE RECLAMA LA UN SITE FANTOMA.CREAZA UN SITEW FANTOMA DE RECLAMA SI ITI DA CONTURI PE WEBCAMS, JASMIN,IMLIVE,NEEDLIVE,PIMPIN SI CAMCONTACTS ITI ZICE LA INCEPUT SA LUCREZI 10 ZILE PROBA APOI ITI ZICE SA TERMINI PERIOADA DE 1 LUNA DE PROBA APOI NU VEZI NICI UN BAN..ZICE K ARE PE CECURI PAYMENTUL
ZICE K TOT CE FACI IN PERIOADA DE PROBA E AL TAU 100% SI APOI TE BAGA PE SITEURI CE AU PAYMENTUL IN LIRE SI IN EURO...
ISI FACE RECLAMA LA SITEUL WWW.SHOWXXXSTREAM.COM
IAR DUPA CE TERMINI PERIOADA DE PROBA 1 LUNA DE ZILE DISPARE SI SITEUL LUI...
ATENTIE!!!!

COLABOREAZA CU O TIPA ADINA CARE TE SUNA CU NR NECUNOSCUT SI SE DA DREPT SECRETARA LUI SI ITI PROMITE K ITI DA CAMETRA WEB , BONUUSURI DK INTRI IN TOPURI LA SITEURI, LENJERIE INTIMA CADOU LA PERFORMERI...

ATENTIE!! ESTE F PERICULOS SI TE MINTE CU NESIMTIRE SI EL SI ADINA '' SECRETARA LUI''

AU URMATOARELE ID-URI DE MESS STUDIO_LEGAL2000 ADINA_LAWER
SEX_SEX_COSMNA SI CINE STIE CATE ALETELE CU CARE PROSTESTE

POT SA SPUN K AM FOST O ALTA VICTIMA A LUI CARE DIN LIPSA DE BANI SI DE NECUNOSTIINTA M-AM INCREZUT IN EL AM LUCRAT 2 PERIOADE INTREGI UNDE AM FACUT 4000$ SI AM IESIT DE DOUA ORI IN TOPUL LIVEPIMPIN NU AM PRIMIT NICI UN BAN

ATENTIE!!!

VA CERE FILMULETE PTR FREE SI PTR PVT ''CICA PTR SITEURILE BUNE CU PPAYMENTUL IN LIRE SI IN EURO'' ATENTIE!!


ATENTIEE!!!
NU DATI NIMIK PE MINE M-A PROSTIT DEJA IAM DAT SI FILME CU MINE SI 4000$ M-A FACUT S-A CUMPAR SI CAMERA DE 4 MILIOANE K A ZIS K NU ESTE BUNA A MEA

ATENTIEE!!!!

ZICE K ESTE IN ITALIA SI K ARE TELEVISIUNE DE ADULT ESTE O MINCIUNA
STA TOATA ZIUA PE MESS CAND INTRI PTR EL SA LUCREZI, STA CU GURA PE TINE SA DAI TOT CE E MAI BUN SA FACI CAT MAI MULTI BANI SA-I FACI O PEARERE BUNA, K EL NU BAGA PE ORICINE PE SITEURILE BUNE CARE CICA NU ACCPETA ROMANIII

ATENTIEE MARE!!!!!

NU VA BAGATI CU EL!!!

ATENTIEE!!!!! CICA ARE STUDIOUL LA PIATA ROMANA IN BUCURESTI....ATENTIEEE NU VA LASATI PROSTITI....DE EL SI DE ADINA SECRETARA LUI..DUPA CE AM TERMINAT PERIOADA DE 1 LLUNA ZICE K AJUNGE IN BUCURESTI DIN ITALIA SI EL DEFAPT ESTE PE INTERNET TE BAGA LA IGNORED SI ASTA E AI RAMAS CU MUNCA IN FOLOSUL LUI AI MUNCIT PE GRATIS 1 LUNA DE ZILE GRATIS..ATENTIE MARE!!!
LET'S WORK TOGETHER !!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

topicul tau inca nu e aceptat,
dar vreau sa afirm in avans ca activitatea pe acest forum a respectivului user este jenanta si a dat dovada de multa Prostie indiferenta etc.....

Te sustin in tot ce spui ...
Tind sa precizez ca nu am nici o legatura cu Girl... nu avem interese comune in al denigra pe respectivul ShowXXXstream.. Eu nu am nici un interes...in al denigra
Doar ca mie mi-a lasat un gust amar reactia avuta pe forum incluziv acele mesaje infecte care le-am primit in PM,, de la un barbat de 2 lei.... care ajunge si injura ca la usa cortului prin PM. nu ca ar avea vreun efect asupra mea,,,
dar la oameni de genul....CE POTI SA CERI???
ASA CA ATENTIE


girl... bine ai precizat ca sunt cativa useric are il promoveaza..DE FAPT ESTE TOT EL CU Mai MULTE CONTURI..E LOGIC...

si totusi ATENTIE LA SHOWXXSTREAM... mare atentie ca e un om de 2 lei nimik mai mult
Avatar utilizator
fantomachat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 169
Membru din: 03 Aug 2006, 19:01
Localitate: Braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

GIRL scrie:ATENTIE ACEST ''INDIVID'' SA NU-I SPUN ALTFEL ESTE UN ESCROC CARE SE DA DREPT ROBERTO DENISS DIN ITALIA DE 42 DE ANI CASATORIT DOI COPII....
PROMITE 60% COMISION DE LA STUDIO SI 80% DE ACASA

ATENTIE!!!
ISI FACE RECLAMA LA UN SITE FANTOMA.CREAZA UN SITEW FANTOMA DE RECLAMA SI ITI DA CONTURI PE WEBCAMS, JASMIN,IMLIVE,NEEDLIVE,PIMPIN SI CAMCONTACTS ITI ZICE LA INCEPUT SA LUCREZI 10 ZILE PROBA APOI ITI ZICE SA TERMINI PERIOADA DE 1 LUNA DE PROBA APOI NU VEZI NICI UN BAN..ZICE K ARE PE CECURI PAYMENTUL
ZICE K TOT CE FACI IN PERIOADA DE PROBA E AL TAU 100% SI APOI TE BAGA PE SITEURI CE AU PAYMENTUL IN LIRE SI IN EURO...
ISI FACE RECLAMA LA SITEUL WWW.SHOWXXXSTREAM.COM
IAR DUPA CE TERMINI PERIOADA DE PROBA 1 LUNA DE ZILE DISPARE SI SITEUL LUI...
ATENTIE!!!!

COLABOREAZA CU O TIPA ADINA CARE TE SUNA CU NR NECUNOSCUT SI SE DA DREPT SECRETARA LUI SI ITI PROMITE K ITI DA CAMETRA WEB , BONUUSURI DK INTRI IN TOPURI LA SITEURI, LENJERIE INTIMA CADOU LA PERFORMERI...

ATENTIE!! ESTE F PERICULOS SI TE MINTE CU NESIMTIRE SI EL SI ADINA '' SECRETARA LUI''

AU URMATOARELE ID-URI DE MESS STUDIO_LEGAL2000 ADINA_LAWER
SEX_SEX_COSMNA SI CINE STIE CATE ALETELE CU CARE PROSTESTE

POT SA SPUN K AM FOST O ALTA VICTIMA A LUI CARE DIN LIPSA DE BANI SI DE NECUNOSTIINTA M-AM INCREZUT IN EL AM LUCRAT 2 PERIOADE INTREGI UNDE AM FACUT 4000$ SI AM IESIT DE DOUA ORI IN TOPUL LIVEPIMPIN NU AM PRIMIT NICI UN BAN

ATENTIE!!!

VA CERE FILMULETE PTR FREE SI PTR PVT ''CICA PTR SITEURILE BUNE CU PPAYMENTUL IN LIRE SI IN EURO'' ATENTIE!!


ATENTIEE!!!
NU DATI NIMIK PE MINE M-A PROSTIT DEJA IAM DAT SI FILME CU MINE SI 4000$ M-A FACUT S-A CUMPAR SI CAMERA DE 4 MILIOANE K A ZIS K NU ESTE BUNA A MEA

ATENTIEE!!!!

ZICE K ESTE IN ITALIA SI K ARE TELEVISIUNE DE ADULT ESTE O MINCIUNA
STA TOATA ZIUA PE MESS CAND INTRI PTR EL SA LUCREZI, STA CU GURA PE TINE SA DAI TOT CE E MAI BUN SA FACI CAT MAI MULTI BANI SA-I FACI O PEARERE BUNA, K EL NU BAGA PE ORICINE PE SITEURILE BUNE CARE CICA NU ACCPETA ROMANIII

ATENTIEE MARE!!!!!

NU VA BAGATI CU EL!!!

ATENTIEE!!!!! CICA ARE STUDIOUL LA PIATA ROMANA IN BUCURESTI....ATENTIEEE NU VA LASATI PROSTITI....DE EL SI DE ADINA SECRETARA LUI..DUPA CE AM TERMINAT PERIOADA DE 1 LLUNA ZICE K AJUNGE IN BUCURESTI DIN ITALIA SI EL DEFAPT ESTE PE INTERNET TE BAGA LA IGNORED SI ASTA E AI RAMAS CU MUNCA IN FOLOSUL LUI AI MUNCIT PE GRATIS 1 LUNA DE ZILE GRATIS..ATENTIE MARE!!!



Eu v-am spus sa fiti atenti cu alde situri deastea noi facute de romanasi get-beget , nu stiu de ce dar in urmatoarele luni o sa tot auzim de tzepe deastea .Inca odata aveti mare grija nu mai alegarti dupa cai verzi pe pereti sunt destule situri bune pe care daca aveti cativa membri care ajung sa va cunoasca o sa va fie mai bine decat daca alergati dupa astfel de situlete noi de <avc>

ciao
... a venit vremea cand minciuna e luata drept adevar si adevarul drept minciuna...se pare ca nu mai e cale de intoarcere...
Avatar utilizator
Davio
Mesaje: 1
Membru din: 17 Feb 2008, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[Adaugat de Admin - Acest Davio, este chiar persoana incriminata, sau cineva din anturajul lui, acest cont Davio a fost banat, impreuna cu alte 7-8 conturi dupa care a incercat sa faca tot felul de jocuri murdare. Pe langa banarea conturilor, topicurile respective au fost mutate la COS, nu le-am sters pentru ca vreau sa le dau drept exemplu negativ. Din conturile banate amintesc Showxxxstream, Studio2000, SweetDreams, BlackDog, Webcammodels, Kamarad, Davio, Madalina2008.. si probabil mai sunt dar nu le-am descoperit inca]


Nu prea ami vine sa cred ceea ce spui tu in topicul tau..chiar vrei sa te credem ca ai facut 4000$ intr-o luna, pe saiturile care le-ai precizat tu??
Ti-am citit toate topicurile tale din acest site!!! Pari o fata cu capul pe umeri!!
orcum chiar daca este asa cum sustii tu...crezi ca te crede cineva?SA FIM REALISTI!!4000$ !!!
Nu cred ca ai fii fost in stare sa faci suma asta de bani...am intrat pe id care zici tu si totul mi se pare ok!!
In fine!!!

Nu santem obligati sa ati citim povestea ta cusuta cu ata alba!!!
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

E uimitor ca dupa atatea exemple,discutii,avertizari inca se mai pune botu la super-mega oferte de genu asta :cry:
Morala e ca cine promite plata in bancnote de 100,le va da la timpul potrivit:
Imagine
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Davio scrie:[Adaugat de Admin - Acest Davio, este chiar persoana incriminata, sau cineva din anturajul lui, acest cont Davio a fost banat, impreuna cu alte 7-8 conturi dupa care a incercat sa faca tot felul de jocuri murdare. Pe langa banarea conturilor, topicurile respective au fost mutate la COS, nu le-am sters pentru ca vreau sa le dau drept exemplu negativ. Din conturile banate amintesc Showxxxstream, Studio2000, SweetDreams, BlackDog, Webcammodels, Kamarad, Davio, Madalina2008.. si probabil mai sunt dar nu le-am descoperit inca]


Nu prea ami vine sa cred ceea ce spui tu in topicul tau..chiar vrei sa te credem ca ai facut 4000$ intr-o luna, pe saiturile care le-ai precizat tu??
Ti-am citit toate topicurile tale din acest site!!! Pari o fata cu capul pe umeri!!
orcum chiar daca este asa cum sustii tu...crezi ca te crede cineva?SA FIM REALISTI!!4000$ !!!
Nu cred ca ai fii fost in stare sa faci suma asta de bani...am intrat pe id care zici tu si totul mi se pare ok!!
In fine!!!

Nu santem obligati sa ati citim povestea ta cusuta cu ata alba!!!
Un sfat pentru multi session asta sweetdream sau cum D-zeu il cheama.Cand te mai apuci de magarii dragule si vrei sa o faci in ograda unui om intreaba si tu in stanga si n dreapta,informatie pe net exista ffff multa :)Era f simplu daca intrebai doar ;Mai x,y cine este Sad Eyes?:))))Ne ai dovedit exact ce stiam de la primul post ca esti un pulifrici de 3 lei si ultimul post intareste asta.

God bless clever people LOL :lol:
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

isabelle scrie:
Davio scrie:[Adaugat de Admin - Acest Davio, este chiar persoana incriminata, sau cineva din anturajul lui, acest cont Davio a fost banat, impreuna cu alte 7-8 conturi dupa care a incercat sa faca tot felul de jocuri murdare. Pe langa banarea conturilor, topicurile respective au fost mutate la COS, nu le-am sters pentru ca vreau sa le dau drept exemplu negativ. Din conturile banate amintesc Showxxxstream, Studio2000, SweetDreams, BlackDog, Webcammodels, Kamarad, Davio, Madalina2008.. si probabil mai sunt dar nu le-am descoperit inca]


Nu prea ami vine sa cred ceea ce spui tu in topicul tau..chiar vrei sa te credem ca ai facut 4000$ intr-o luna, pe saiturile care le-ai precizat tu??
Ti-am citit toate topicurile tale din acest site!!! Pari o fata cu capul pe umeri!!
orcum chiar daca este asa cum sustii tu...crezi ca te crede cineva?SA FIM REALISTI!!4000$ !!!
Nu cred ca ai fii fost in stare sa faci suma asta de bani...am intrat pe id care zici tu si totul mi se pare ok!!
In fine!!!

Nu santem obligati sa ati citim povestea ta cusuta cu ata alba!!!
Un sfat pentru multi session asta sweetdream sau cum D-zeu il cheama.Cand te mai apuci de magarii dragule si vrei sa o faci in ograda unui om intreaba si tu in stanga si n dreapta,informatie pe net exista ffff multa :)Era f simplu daca intrebai doar ;Mai x,y cine este Sad Eyes?:))))Ne ai dovedit exact ce stiam de la primul post ca esti un pulifrici de 3 lei si ultimul post intareste asta.

God bless clever people LOL :lol:
bine spus Isabelle... nu stiu care aspect din afirmatia ta sa-l apreciez primul.... cred ca ma opresc asupra acestuia:
Pe Sad Eyes Nu-l cunosc Personal DAR POT SPUNE CA E O PERSOANA EXTRAORDINARA... si eu personal il admir si stimez pt ceea ce face:)
Ca si pe alti bineinteles ... nu v-am uitat nici nu va exclud dragi mei:)
Avatar utilizator
level1studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 05 Mai 2006, 16:00
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

daca citeai cu atentie eu am avertizat in legatura cu posturile si reclama care si-o face aici pe forum ..si crede-ma nu obisnuiesc sa ma aflu in seama aiurea dar era evident ...mirosea de la distanta :lol:
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

level1studio scrie:daca citeai cu atentie eu am avertizat in legatura cu posturile si reclama care si-o face aici pe forum ..si crede-ma nu obisnuiesc sa ma aflu in seama aiurea dar era evident ...mirosea de la distanta :lol:
acum ce sa faci level....asa se invata lumea....da cu capul de pragul de sus sa il vada pe cel de jos.....asa am facut si eu si multi alti..asa ca reinoiesc afirmatia :0 nu mai cautati SITEURILE MINUNE CA NU EXISTA SI COLABORARILE EXTRAORDINARE ..... nu mai e nevoie sa completez ca va dati seama..Chiar mai mult va sugerez sa aprofundati exemplele negative si frauda...facuta de siteuri utilizatori etc..etc....
asta ca sa stiti cu ce se manaca..si sa nu agunge-ti in situatii in care au fost alti ....care poate si-ar fi dorit ca la un moment dat sa existe cineva sa le deschida ochi..dar nu a fost si au invatat din greseli ex : GIRL care din cate vad a fost avertizata dar nu a ascultat:) a preferat sa nu ia aminte la...si totusi ce e facut cu mana ta e lucru bun facut:)
Asa ca GIRL FRUNTEA SUS ... si ai grija data viitoare
Imagine
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Omul deja s a mutat pe alte siteuri unde si face aceashi reclama ...patetic si unde probabil ca o sa gaseasca alte carnite de tun pentru tepele lui de 3 lei .Imi doresc ca iepurasul sa ma puna fata n fata cu omul de genul asta macar odata in viata .
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

iepurasul sa ma puna fata n fata cu omul de genul asta macar odata in viata .
Yepurasul a notat dorinta ta si promite ca se va rezolva.O data,de 2 ori.cat o putea si el...
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

gogu4u scrie:
iepurasul sa ma puna fata n fata cu omul de genul asta macar odata in viata .
Yepurasul a notat dorinta ta si promite ca se va rezolva.O data,de 2 ori.cat o putea si el...
Nu mai e mult si vine si iepurasul ... vine Pastele ..
GIRL de pierdut banii oricum i-ai pierdut , poti merge mai departe si sa ii lichidezi (pe unde e posibil) conturile , asta pentru a feri si alte fete sa ajunga in postura ta .
Capul sus , viata e frumoasa , asta e doar un HOP .

Bafta acolo (am sa trec pe la caserie SAD^ ) :D
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
chat4money2008
Mesaje: 28
Membru din: 11 Apr 2008, 11:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ai putea sa il reclami la siteurile respective poate macar cei de acolo o sa incheie colaborarea cu el.
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si eu si alte prietene am primit oferte de la o femeie si un barbat,numele barbatului nu il stiu insa ea s-a recomandat ca fiind Madalina ,id-ul de mess era madalinaa2008 ,am vb si la tel cu ea,imi spunea ca ea are studio cu sotu' ei si ca ea da fetelor 70-80% din incasari ceea ce m-a facut sa ma indoiesc serios de intentiile ei ,trebuia sa lucrez de acasa cu camera mea ,laptopul meu,iar ea imi facea conturile,asta se intampla acum 2-3 ani cand eu si fetele respective lucram la un alt studio,mi-a spus ca face fetelor conturi sa lucreze de acasa pt ca are studioul plin si cel nou inca e in renovare .chiar si dupa ce eu si fetele am plecat de la acel studio si am inceput sa lucram pe cont propriu tot venea pe site-uri (mfc,lj) si ne cauta,m-a tot sunat vreo 3-4 luni de zile pana s-a lasat pagubasa.Nu stiu daca are vreo legatura cu ceilalti doi despre care discutati voi insa am crezut ca trebuie sa scriu despre asta dupa ce am citit posturile, Toate buna si bafta la $$$$$
Avatar utilizator
GIRL
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 11 Mar 2006, 16:11
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

se poate sa fie ei, daca nu sunt ei,sunt altii care tot incearca sa prosteasca fetele!
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”