Vreau sa postez aici in legatura cu un tzepar

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vreau sa postez aici in legatura cu un tzepar nenorocit...un anume R. [modificat de Admin] din constanta, un ochelarist infect de 28 de ani care domne face bani din tzepe...s-a calicit la un mil juma...cine stie cunoaste...nu lucrati la el ca asa face tot tp...la inceput s poarta frumos dar nu trimite bani...si daca soarecele citeste postu meu...esti un mare prost,,,,
SoulCams Models Studios wanted
adorable_girl
Mesaje: 36
Membru din: 20 Mar 2007, 10:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:) :D :D :D :D :D :D loll
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sexy_xteen scrie:vreau sa postez aici in legatura cu un tzepar nenorocit...un anume R. [modificat de Admin] din constanta, un ochelarist infect de 28 de ani care domne face bani din tzepe...s-a calicit la un mil juma...cine stie cunoaste...nu lucrati la el ca asa face tot tp...la inceput s poarta frumos dar nu trimite bani...si daca soarecele citeste postu meu...esti un mare prost,,,,


scuza-ma ca te intreb....cred ca am auzit si eu de el...il cheama radu??
o prietena de-a mea a fost tzepuita cu f mult de respectivul tip. are cumva o prietena ...si aia cu ochelari???
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si nu lucrati la el/////ofera conturi de inchiriat p xlove cu 85% pt fata.....ca nu s singura tzepuita////e un ochelarist ..va agta p aici p forum :) numai bine:*
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ba da bunny_yummy...lasa- mi un msg cu idu tau..pop
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De ce nu trimiteti un mail la siteurile pe care ati lucrat si nu va-ti primit banii si explicati ce vi sa intamplat de la un singur model nu cred ca siteul ia in seama dar daca se trimit mai multe reklamatii e altceva ,nu zic ca o sa va recuperati banii dar site-ul poate inchide conturile respectivului ,asa poate nu vor mai cadea si alte modele in plasa
POWER1
Mesaje: 29
Membru din: 07 Iul 2006, 02:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: :lol: :lol: :lol: TEREEEEEE :)))
Asa ca fetelor...feriti-va de ochelaristi :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sexy_xteen scrie:ba da bunny_yummy...lasa- mi un msg cu idu tau..pop


posteaza aici si cateva poze cu el de pe hi5...ca eu nu-i mai gasesc profilul.
eventual si a prietenei lui. sa-l recunoasca fetele dupa.
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bunny daca postez poze mi le sterge ca n ai voei sa pui poze aici p forum...orikum daca va agata un anume radu din constanta cu conturi de xlove si imlive nu va bagati..si private me daca vreti mai multe amanunte
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

apropo si a sters contu de hi5 :))))acum am vazut
big_wish
Mesaje: 2
Membru din: 28 Aug 2007, 20:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daca vreti adresa lui de la studio..contactati-ma!
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sexy_xteen scrie:apropo si a sters contu de hi5 :))))acum am vazut



da??? :lol:


ce mai ...om important! :twisted:
sweet_amelia
Mesaje: 16
Membru din: 13 Dec 2006, 12:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hmm probabil ca este acesta ...l-am gasit din intamplare..poti confirma te rog? tzepariidinconstanta.hi5.com
big_wish
Mesaje: 2
Membru din: 28 Aug 2007, 20:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ah..dap...este chiar el!!!! deci fetelor..puteti sa ma contactati oricand.....pt a va putea spune cate ceva nou despre ei!
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweet_amelia scrie:hmm probabil ca este acesta ...l-am gasit din intamplare..poti confirma te rog? tzepariidinconstanta.hi5.com


lolllll , tare !!!!



tzepari de astia se gasesc peste tot.important este ca mai apar patiti sa ne avertizeze !

apropo...tina....am mai auzit de o gagica din Constanta care a fost tzepuita tot de ei...de 400euro. si a mai si ripostat tipul cand a auzit ca gagica pronunta cuv politie...ca n-are de gand sa-a banii, ca oriucm n-are ce sa-i faca lui.
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da........ astia sunt...si el si gagica-sa..so take care
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

apropo si a sters contu de hi5 )))acum am vazut
Asta da om cu sange rece!Dupa cum se stie hi5 nu mai accepta de mult Romania...doar barbatii puternici isi pot suspenda singuri de buna voie un cont pe situl asata... :shock:
In alta ordine de idei,fetelor,lucrati pe bani...aveti grija ce si cum.
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Cred ca pentru romani ( mai ales dinastia ) o sa fie rubrica la hi5 - enemies , :)) , ca la friends nu cred ca o sa se adauge cineva , acum fetele tzepuite sper sa le poata da cate un hi5 prin intermediul unuia de 120 Kg :) .
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

sexy_xteen scrie:bunny daca postez poze mi le sterge ca n ai voei sa pui poze aici p forum...orikum daca va agata un anume radu din constanta cu conturi de xlove si imlive nu va bagati..si private me daca vreti mai multe amanunte
Imi pare rau ca vad lucrurile si altfel , si de aceea te intreb . Daca el e tepar (si pot fi de acord cu tine la treaba asta) , tu cum te numesti daca nu esti in stare sa deschizi conturi pe imlive si xlove ? Ai doua variante de raspuns la intrebarea asta .
Doar datorita tie si altora ca tine acesti oameni exista , eu unul asa vad lucrurile .
un milion juma ? lol , iti recomand sa lucrezi la peco - poti castiga de 5-6 ori mai mult acolo .
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

in primu rand draga alexiss lucrurile CHIAR sunt altfel deca le vezi u....eu p xlove am lucrat luni la randul la un studio...am decis sa renunt sa ma apuc p cont propriu..si acel nemernic nu mi a inchis fostul meu cont de xlove ca sa nu mi pot eu deschide p numele meu...2 la mana ..1 mil jumate e un nimic..dar a fost tocmai un nimic prin care l-am incercat..si uite ca eu am fost singura care decis sa posteze in legatura cu asta desi ssunt fete tzepuite de el de 1.400 de euro , de 400 de euro si asa mai departe....nu totul e ceea ce pare ;) d-aa lucrurile chiar nu sunt cum le vezi u...orikum postul tau mi s-a parut zeflemitor.....
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

OK . Intrebarea de mai sus 'tu cum te numesti' ramane valabila si se aplica si intrebarii de mai jos .
Intrebare : tu pe xlove pe contul cui lucrezi (sau ai lucrat ?) . Nu cumva pe actele altei fete care probabil acum se afla in aceiasi situatie ca si tine si nu isi poate deschide cont acolo ? Nu cumva asta se numeste ipocrizie din partea ta ca acum sa vi , sa te plangi pe aici , si la o observatie pertinenta - dar care desigur nu e in asentimentul tau - sa zici ca sunt zeflemist ?
Think again !

Nu ma intereseaza amanuntele tale , ele nu reprezinta nimic relativ pentru mine , nu pot fi luate in considerare drept scuze fata de naivitatea ta , sau orice altceva . Asta atat timp cat exista alte zeci si zeci de siteuri pe care iti puteai deschide conturi .
So ... Think again !

PS : Am gresit deja postand aici prima data . Sunt subiecte de mahala , si nu ma onoreaza sa iau parte la astfel de discutii , asa ca injura-ma :P iti promit eu ca nu iti mai raspund pe acest topic .
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexiss scrie:
sexy_xteen scrie:bunny daca postez poze mi le sterge ca n ai voei sa pui poze aici p forum...orikum daca va agata un anume radu din constanta cu conturi de xlove si imlive nu va bagati..si private me daca vreti mai multe amanunte
Imi pare rau ca vad lucrurile si altfel , si de aceea te intreb . Daca el e tepar (si pot fi de acord cu tine la treaba asta) , tu cum te numesti daca nu esti in stare sa deschizi conturi pe imlive si xlove ? Ai doua variante de raspuns la intrebarea asta .
Doar datorita tie si altora ca tine acesti oameni exista , eu unul asa vad lucrurile .
un milion juma ? lol , iti recomand sa lucrezi la peco - poti castiga de 5-6 ori mai mult acolo .

pai cineva care nu ar fi lucrat niciodata...si care nu stie care e treaba, cum vrei s astie cum se face un cont. banuiesc ca tu nu ai stiut din prima cum sa-ti faci cont.dar na.....poate in alte parti oamenii se nasc invatati...ca pe la mien prin oras nu!
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”