Cele Mai Profitabile Situri?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!

Cele mai profitabile siteuri

LiveJasmin
65
43%
Cams.com
8
5%
Imlive
15
10%
Ifriends
7
5%
Webcams
0
Niciun vot
Xlovecam
8
5%
CamContacts
3
2%
MyFreeCams
19
13%
Xcams
2
1%
Flirt4Free
3
2%
AdultWork
12
8%
Alte siteuri
8
5%
 
Voturi totale: 150
Avatar utilizator
adele
User Junior
User Junior
Mesaje: 61
Membru din: 27 Iun 2005, 17:45
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

As dori sa stiu parerea voastra

Cod: Selectaţi tot

Admin - Sondajul de opinie a fost resetat la data de 16 februarie 2010
SoulCams Models Studios wanted
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

As schimba un pic intrebarea ... sau as dori complectari din partea celor care au ales ifriends in acest pol . Si anume : care ar fi siteul care merge cel mai bine cu o singura sesiune deschisa ( se stie ca ifriendsul merge cu mai multe) . Deci , cati dintre cei care au "votat" ifriends au o singura sesiune cu care lucreaza acolo ? Parerea mea : zero
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

cred ca ar fii fost mai bine daca in loc de CUMTV puneai STREAMRAY..sunt multi care nu stiu ca e unu si acelasi lucru
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DoarEu scrie:As schimba un pic intrebarea ... sau as dori complectari din partea celor care au ales ifriends in acest pol . Si anume : care ar fi siteul care merge cel mai bine cu o singura sesiune deschisa ( se stie ca ifriendsul merge cu mai multe) . Deci , cati dintre cei care au "votat" ifriends au o singura sesiune cu care lucreaza acolo ? Parerea mea : zero
tin sa te contrazic .... :wink: depinde fff mult de fata...daca are trafic mare e aproape imposibil sa stea pe mai multe sesiuni...iti spun din experienta nu din auzite... 8)
vio_smile4u
Mesaje: 23
Membru din: 29 Mai 2005, 20:56
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu as spune altfel.pentru majoritatea studiourilor din romania topul preferintelor ar fi urmatorul.
CUMTV(STREAMRAY)
IMLIVE
IFRIENDS
LIVEJASMIN
FLIRT4FREE
SPREAD4U
PEEKSHOWS
PRIVATECAMS
voi ce parere aveti?eu una asa vad deoarece divashow nu mai e de mult un site in preferinte.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

DoarEu scrie:As schimba un pic intrebarea ... sau as dori complectari din partea celor care au ales ifriends in acest pol . Si anume : care ar fi siteul care merge cel mai bine cu o singura sesiune deschisa ( se stie ca ifriendsul merge cu mai multe) . Deci , cati dintre cei care au "votat" ifriends au o singura sesiune cu care lucreaza acolo ? Parerea mea : zero
Nu mai schimba tu nimic ca esti pe dinafara. Si parerea te e zero. Aici pot vota doar cei ce cunosc toate sitele propuse la vot, asa e corect, pentru ca numai cineva care le cunoaste temeinic pe toate poate sa aiba o parere.
Si tie ti-e complet necunoscut ifriends-ul si va ramane o nebuloasa pentru tine, asa ca abtine-te de la comentarii. Si if nu e singur site pe care se sta pe mai multe sesiuni odata, si nici macar nu stii de la ce considerent a plecat acest multisession pe if. Si stiu asta pentru ca tu crezi ca se sta pe mai multe sesiuni pe if ca sa faci mai multi bani, doar partial adevarat. Cu totul altul e motivul. Si chiar daca vei afla , oricum vei afla mai tarziu sau prea tarziu, intotdeauna dupa altii...
Esti prea superficial, ca sa patrunzi in misterele profunde ale activitatii astea.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

WinXPfather
parerea mea...
..Ifriends e chiar bun si merita sa fie pe primul loc si sper sa dureze cat mai mult..mai sunt si altele care merg bine dar fiecare cu parerea lui si mai mult sunt persoane care nici macar nu stiu ce e de capul unor siteuri si comenteaza (deci ai dreptate)..
..sunt multi care stau pe if on multisesion pt ca banii sa curga cat mai multi dar acu..in fine...toti voteaza dupa cum le dicteaza inimioara si in cele din urma e aleregerea lor ce le place si ce nu ,pe ce le merge bine sau prost..
..in final se va vedea care e mai de bun cotat

hai bafta la toti si sa nu va mai suparati ca nu de alta dar...un zambet pe fata ca vine Craciunul si nu e bine sa fim morocanosi :) ve pup
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Hmmm....eu nu spun acolo ca if e cel mai bun, nici ca am votat cu if (poate da, poate nu), doar fac un comentariu la o afirmatie falsa.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
adele
User Junior
User Junior
Mesaje: 61
Membru din: 27 Iun 2005, 17:45
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc pentru raspunsuri
Avatar utilizator
passion
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 25 Mai 2004, 14:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DoarEu scrie:As schimba un pic intrebarea ... sau as dori complectari din partea celor care au ales ifriends in acest pol . Si anume : care ar fi siteul care merge cel mai bine cu o singura sesiune deschisa ( se stie ca ifriendsul merge cu mai multe) . Deci , cati dintre cei care au "votat" ifriends au o singura sesiune cu care lucreaza acolo ? Parerea mea : zero
hmmmmm...da...eu am 1 singura sesiune...si...fetele mele lucreaza pe iF doar pe 1 singura sesiune...si merge super ok....nu exterm de multi bani...dat intre 500 si 1000 pe saptamana...
Avatar utilizator
Ellyeda
Mesaje: 19
Membru din: 05 Mar 2006, 01:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ca bine le mai zici Win!
Avatar utilizator
pskjust4ady
Mesaje: 45
Membru din: 14 Mar 2006, 19:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu tin cu privatecams stau d acasa la categoria cuplu... si facem minim 600 e pe luna :shock: mai nou incerc si camcontacts dar merge greoi...nu mai e cum era odata...
MONEY MAKE THE WORLD
Alexandra
Mesaje: 1
Membru din: 13 Mai 2006, 16:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SE FAC BANI FRUMOSI 1000 PE LUNA II FACI LEJER
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
pagany
Mesaje: 1
Membru din: 14 Iul 2006, 12:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MARKUS scrie:cred ca ar fii fost mai bine daca in loc de CUMTV puneai STREAMRAY..sunt multi care nu stiu ca e unu si acelasi lucru
sau cams.com...acelashi lucru cu streamray sau cumtv
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

jayxflash scrie:minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
E foarte bine, dar tot nu se apropie de sumele ce se fac pe if.....nepunand in calcul volumul de munca care e mult mai mare si mai obositor.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
soho71
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 14 Ian 2006, 17:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sunt de acasa de cam 3 ani ...si sunt multumite de cam contacts ...imlive ..privatecams si pe la sf ifriends ..

dar in general merg pe siturile care fac plata trasfer bancar ...si sau epass ..asa ca am cam renuntat la ifriends

numai de bine la toata lumea
Nu fiti rautaciosi e loc ptr toata lumea !
Avatar utilizator
lovely*mist
Mesaje: 7
Membru din: 12 Feb 2007, 14:36
Localitate: pe aici pe undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok in primul rand trebuie sa precizez ca sunt noua pe site, l-am descoperit acum 3-4 zile si de atunci citesc frenetic tot ce e pe el, lucrez in bransa de 3 ani, nu mi-am dat silinta extraordinar de mult, dar avand in vedere timpul acordat, tebuie spus ca nu ma pot plange de rezultate, eu personal lucrez doar pe imlive; de curand ce am deschis si un cont pe webcams.com, nu merge prea bine pe site-ul acela din cauza free preview-ului :) eu una fiind obisnuita cu imlive, nu prea stiu sa ma comport in fata unui free preview :).... deci momentan pot spune cu mana pe inima ca sunt f f f multumita de imlive... deoarece, stau in chirie, si imi platesc totul singura doar din asta :) (netu, chiria, taxa la sc si tot ce mai tine de sc etc, fara nici un fel de alt ajutor) si asta considerand ca nu am fost ever in HOF, sau ca nu-mi petrec mai mult de 5-7 ore pe zi (7 cand chiar am chef de munca :P , adik, cam de 3-4 ori pe pp ) pe site.... dar as avea si eu o intrebare.. cum resusesc celelalte modele sa lucreze pe mai multe site-uri simultan?? adik ce fac in mom in care au video pe unul din ele si pe celelalte au free cam?? si in free ele numai vb deloc? multumesc
bombonik
Mesaje: 20
Membru din: 28 Feb 2007, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jayxflash scrie:minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
buna referitor la intrebarea ta cum vi se pare minim 3000 p luna p jasmin..........vin cu o complectare da p jasmin eu fac 6500 p perioada....daca vrei dovada ti-o aduc cu placere......kiss si bafta
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

bombonik scrie:
jayxflash scrie:minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
buna referitor la intrebarea ta cum vi se pare minim 3000 p luna p jasmin..........vin cu o complectare da p jasmin eu fac 6500 p perioada....daca vrei dovada ti-o aduc cu placere......kiss si bafta

Hai mai...ati inebunit cu totii? Ce dracu e cu sumele astea? In 3 luni se ajunge la 10000/perioada....cat despre dovezi ...s-a saturat lumea de prelucrari in "paint". Ca sa nu deschid alt topic propun aici postarea celor mai frumoase "opere"...pot fi lucrate in orice soft de editare. Mai propun ca vb (userul vb) sa fie arbitru principal.

PS: ;)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
bombonik
Mesaje: 20
Membru din: 28 Feb 2007, 22:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:
bombonik scrie:
jayxflash scrie:minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
buna referitor la intrebarea ta cum vi se pare minim 3000 p luna p jasmin..........vin cu o complectare da p jasmin eu fac 6500 p perioada....daca vrei dovada ti-o aduc cu placere......kiss si bafta

Hai mai...ati inebunit cu totii? Ce dracu e cu sumele astea? In 3 luni se ajunge la 10000/perioada....cat despre dovezi ...s-a saturat lumea de prelucrari in "paint". Ca sa nu deschid alt topic propun aici postarea celor mai frumoase "opere"...pot fi lucrate in orice soft de editare. Mai propun ca vb (userul vb) sa fie arbitru principal.
ok sper ca nu am deranjat pe nimeni atat eu cat si colegul care a postat suma de 3000 nu am vrut sa sune ca o lauda ci ca o dovada ca in ciuda dipretului unor persoane fata de site-u ala totusi este un site profiatbil si bunicel....cat despre lucrari in paint..colegu cu rusine dar in acelasi timp cu mandrie recunosc ca nu sunt o cunoscatpoare a tuturor programelor...daca vrei poti asista la o perioada de a mea de munca......zi de zi si la sf tragem concluzia amandoi asupra sumei..lol nu ma intelkege acum gresit..si fac banii astia pt ca.eu nu lucres decat cu jasminu....my first love :lol:
PS: ;) :lol:[/quote]
octavian
Mesaje: 25
Membru din: 09 Iul 2007, 04:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut
se poate, va rog, sa imi spuneti care ar fi cele bine cotate siteuri de videochat?
vreau sa fac un cont nou si nu stiu ce site/site-uri sa aleg.
multumesc
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”