Atentie Studio Models 80% comision TEAPA

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
Roxana28
Mesaje: 20
Membru din: 21 Oct 2006, 10:57
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stie cineva ceva despre baiatul care are acest studio?A colaborat cineva cu G.M.

Cod: Selectaţi tot

[modificat de Admin - fara detalii personale in forumul AVC]
zis ady?Stie cineva ceva despre el? A mai fost cineva tepuit de acest individ?
Multumesc anticipat!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SublimeStudio
Mesaje: 11
Membru din: 06 Sep 2006, 18:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

asa va trebuie voua ca sa va linistiti cautati mai mult la suta sunteti in disperare dupa bani si uite ce patiti bravo la pustiu care va pacalit poate asa va invatati minte sa lucrati pe un procent mai mic dar sigur.o zi buna iti doresc ciao
Avatar utilizator
sexy_xteen
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Sep 2006, 09:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

daca imi dai mai multe amanunte s ar putea sa stiu eu...si eu am fost tzepuita de un nenorocit
Roxana28
Mesaje: 20
Membru din: 21 Oct 2006, 10:57
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu eram"in disperare dupa bani"...pur si simplu eram la inceput si nu stiam foarte multe despre aceasta activitate....cu atat mai putin despre procentele primite in cazul colaborarilor...
sellena
Mesaje: 25
Membru din: 18 Dec 2006, 08:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si eu am patzit la fel:am luat tzeapa de la un nenorocit...eram la inceput,nu prea stiam eu mare lucru.trebuia sa imi dea 480 $.
Eh invatzare de minte :wink: pe ala il chema dragos(daca nu cumva mi-a trimis alt buletin scanat :x )
Avatar utilizator
xcam_be
Mesaje: 22
Membru din: 23 Ian 2007, 03:58
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bine spus aici sunt de acord cu tine in general dau ex cineva a postat ca ar oferi 70% pe xcam ....eu am acolo conturi si nu cred ca cineva ar da mai mult de 11 centi pe minut in fine fiecare are dreptul de a alege ..Cum ai spus si tu un procent aceptabil nu neaparat mic dar sigur ...bafta tuturor :)
www.xcam.be
Avatar utilizator
VIRTUADVENTURE
Mesaje: 14
Membru din: 24 Ian 2007, 22:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

xcam_be scrie:Bine spus aici sunt de acord cu tine in general dau ex cineva a postat ca ar oferi 70% pe xcam ....eu am acolo conturi si nu cred ca cineva ar da mai mult de 11 centi pe minut in fine fiecare are dreptul de a alege ..Cum ai spus si tu un procent aceptabil nu neaparat mic dar sigur ...bafta tuturor :)


Eu...sunt in stare sa le dau pe toate cu 70% pe xcam.....dar atata timp cat stiu ca nu se fac sub 300 de min pe zi de fiecare fata!
Si uite asa stau si eu linistit fara sa imi bat capul...si am timp sa ma ocup si de altceva! Corect?
Avatar utilizator
xcam_be
Mesaje: 22
Membru din: 23 Ian 2007, 03:58
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cam greu cu aleaa 300 de minute pe zii :))
www.xcam.be
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am modele (e drept doar cateva) care fac cate 4-500 daca stau online .
A nu se ntelege ca stau cate 12-15 ore ;).
Populus Romanus Fuckum Est
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”