probleme cu imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
samysha
Mesaje: 18
Membru din: 26 Apr 2006, 22:30
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sal everyone,poate cineva sa ma ajute shi pe mine cu imlive.....abia m am inregistrat la ei..am trimis documentele...mi a mai ramas doar sa fac o poza administrativa...si cea de profil..dar surprise..dupa ce ii dau allow la camera imi da o eroare de genul"object doesen't support this property or method"...stie cineva despre ce e vorba? thanks
SoulCams Models Studios wanted
Gee01
Mesaje: 45
Membru din: 29 Aug 2005, 17:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu te sfatuiesc sa dai e-mail la ei, am avut si eu o problema de genul si m-au invatat la vremea respectiva pas cu pas ce trebuie sa fac...si a mers dupa ;)
samysha
Mesaje: 18
Membru din: 26 Apr 2006, 22:30
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ok..thk alot...am incercat si varianta ta....ce ajutor mi au dat ei..pot spune ca nu m a ajutat delok..anyway..nu prea mai stiu ce sa fac,cred ca o sa renunt la a mai incerca..nu am alta varianta:(
Avatar utilizator
Roco
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 165
Membru din: 11 Apr 2006, 17:31
Localitate: Heaven
Has thanked: 0
Been thanked: 0

samysha scrie:Sal everyone,poate cineva sa ma ajute shi pe mine cu imlive.....abia m am inregistrat la ei..am trimis documentele...mi a mai ramas doar sa fac o poza administrativa...si cea de profil..dar surprise..dupa ce ii dau allow la camera imi da o eroare de genul"object doesen't support this property or method"...stie cineva despre ce e vorba? thanks
Insista cu e-mail la ei si iti vor spune ei pas cu pas ce trebuie sa faci dar trebuie sa le descrii problema exact. Eu am avut o problema similara si era de la softwareul de la java. dar din pacate nu mai am e-mailu de la ei sa-ti pot spune ce trebuie facut.
Succes :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”