probleme pe imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
pussycat
Mesaje: 6
Membru din: 08 Feb 2006, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Membru. Vine. Sta jumatate de ora.
Zic: ok, e bine fac banuti. Pe 2,80 era binisor.
Problema: domnul/doamna a inregistrat tot videoul meu si acum toata tara il are.
M-am dus la facultate. Surprise! Si colegii mei il vazusera. Am fost aratata cu degetul, apoi ignorata, apoi numita curva.
Cum ma simt? Aaa, f bine. Din studenta nr 2 pe facultate cu mari sanse la bursa acum sunt doar "curva online" si daca afla in urmatoarele ore si profesorii....ma vor da afara.
Uffff ce viata!
Inainte de videochat ma gandeam....ce sa fac...sa continui sa supravietuiesc? Ca asa se numeste cand ti-ai pierdut parintii si te chinui sa te tii si pe tine si pe sora ta in facultate.....sau sa traiesc-adik mai multi bani=videochat.
Am ales sa traiesc si sa nu ma mai chinui si viata m-a pedepsit, sau mai bine zis niste oameni care nu au ce face decat sa imi distruga mie tot ce m-am chinuit sa realizez.
Am venit si v-am spus voua, prietenii mei, care mereu sunteti dispusi sa spuneti o vb buna si sa ajutati.
Scuzati-mi scrisul dar sper ca ma intelegeti...ma innec in lacrimi.
Va pup si sper sa nu treceti prin ce trec eu acum.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pussycat scrie:Problema: domnul/doamna a inregistrat tot videoul meu si acum toata tara il are.
Nu esti prima si cu siguranta nici ultima care se confrunta cu aceasta problema. Din pacate... :cry:
pussycat scrie:M-am dus la facultate. Surprise! Si colegii mei il vazusera. Am fost aratata cu degetul, apoi ignorata, apoi numita curva.
Tipic pentru cei care nu cunosc. E foarte usor sa te duci la un meci, sa te asezi in tribune si sa injuri ca un birjar pe toti jucatorii. Insa, sa fii in teren, sa iei parte la joc parca nu mai e asa de usor.
pussycat scrie:Din studenta nr 2 pe facultate cu mari sanse la bursa acum sunt doar "curva online" si daca afla in urmatoarele ore si profesorii....ma vor da afara.
Stai linistita iubita, ma indoiesc ca vei fii data afara din facultate pe acest motiv, nu ai comis nici un delict. Intr-adevar vei fii stigmatizata, dar data afara din facultate in nici un caz! Faptul ca esti studenta nr 2 pe facultate spune ceva cu siguranta! :wink:

Intr-adevar, situatia ta este extrem de delicata si va trebui sa o abordezi cu mare atentie. In primul rand, vreau sa stii ca eu sunt alaturi de tine si ai facut bine ca ai venit aici si ne-ai impartasit necazul tau, caci noi te putem intelge cel mai bine. Personal, te admir pentru faptul ca ai luat in maini fraiele vietii si ai grija si de sora ta. Sunt convinsa ca esti o eleva foarte buna la facultate si totodata o persoana cu o personalitate extraordinara si imi pare foarte rau ca ai avut ghinionul de a fii tinta unei glume idioate a unor persoane rau intentionate.

Faptul ca faci videochat pentru a agonisi un ban nu te transforma intr-o prostituata virtuala nicidecum, ci intr-o persoana care stie ce vrea de la viata si nu e dispusa sa accepte compromisuri in alte job-uri extrem de slab platite. Nimeni nu iti poate nega dreptul de a supravietui, iar tu nu trebuie sa renunti niciodata la acesta!

Stiu ca iti este greu si inteleg exact situatia prin care treci. Sfaturile ar fii inutile pentru ca sunt convinsa ca esti suficient de isteata si puternica sa treci peste aceasta problema delicata, dar acum mai mult decat niciodata sunt sigura ca ai nevoi de sprijin. Si eu ti-l dau cu toata inima! As indrazni sa spun ca noi toti din aceasta comunitate a videochatului ti-l acordam din tot sufletul!

Se spune ca atunci cand cazi la pamant, mai ai un singur lucru de facut: sa te ridici!, asa ca nu mai plange si get up, stand up! Viata e grea, te loveste pe neasteptate si noi rareori putem sa anticipam sau sa ne ferim de necazuri, in schimb cea mai mare putere a noastra este puterea de a ne reface, de a ne reveni, iar timpul este cel mai bun doctor.

Acum ca esti la greu, draga mea pussycat vreau sa stii ca te poti baza pe deplin pe sprijinul si ajutorul meu si sunt alaturi de tine in aceasta problema.

Pupici si imbratisari!

Cu drag, Infinity
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
perfect16
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 17 Iul 2005, 12:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

imi pare rau ptr ce ti s-a intamplat si suntem alaturi de tine,dar astia sunt oameni pe langa care traim ca si mania de a da definitii la orice de genu prostituata virtuala care din nume e ceva cam abstract...dar ma rog..io cred ca ar trebui sa stai linistita si sa nu te simti nasol din cauza celor care nu stiu despre ce vorbesc...daca nu ai iesit pe strada sa dai la oameni in cap ,daca nu te-ai asezat pe trotuar sa cersesti sau daca nu stai pe centura la produs esti ok.sa nu te gandesti ca nu exista in mintea oamenilor si invidie ptr faptul ca ei nu pot face asa ceva si ca prefera sa stranga cureaua decat sa faca un ban cinstit si muncit.
iar ptr cel care a facut combinatia,sa speram ca o sa ii vina si lui(ei) randul.
succes in continuare
Avatar utilizator
Pusicutza
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 138
Membru din: 28 Aug 2005, 04:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Resign --- alt cont --- no mai arati fata, ori iti iei peruca , machiaj f strident, lentile SAU iei cea mai inteleapta decizie... non adult , a supravietui nu inseamna sa produci pe luna 4000$ ci macar jumate sau jumate din jumatea asta si daca in momentul asta chiar produci mai putin de 2000 din strip .... imaginea si parerea de sine valoreaza mai mult decat atat
Asta e riscul la care fiecare se expune atunci cand se apuca de asta si trebuia sa iei in consideratie ca se poate intampla , nu numai tu ai calc si conexiune . Normal ca esti privita de colegi /colege cu repros , unele nu si dau chiloteii jos cand fac "dragoste" cu iubitii lor decat pe intuneric chiar si dupa ani de cunoastere trupeasca
Eu sunt mai necredincioasa si cu o imaginatie bogata , chiar bolnava :d ... si vroiam sa zic de fapt ... (am citit ca esti noua dar si asta poate fi indoielnic) poate fi un membru mai de demult care nu a avut o experienta placuta cu tine( nu despre lipsa orgasmului ar fi vorba ci despre inselarea acestuia cu vise ) si iti cunostea viata personala , poate ai lucrat in studio si nu ti ai mai lasat loc de buna ziua,o prietena ....
Nu ma baga in seama cum mai ziceam am o minte bolnava
Vorba mea buna e sa te muti pe non adult :)
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si mie imi pare sincer rau....lumea e foarte rea si exagerat de invidioasa...nu te mai lua dupa ce zic ei,stiu ca ti-e foarte greu,eu nu as sti cum sa reactionez in asemenea momente...e super urata situatia dar trebuie sa mergi mai departe,sa-ti vezi de viata ta...la o adica,cine sunt ei sa te critice pe tine...si cate din facultate nu fac asta...poate si multe dintre colegele tale...numai ca tu ai avut ghinion...mergi mai departe si lasa-i sa vorbeasca,or sa uite...e greu,stiu...eu evit sa fac preamulte poze cu fata si evit free-ul...incearca sa deschizi alt cont,poti sa schimbi si numele pe imlive,le trimiti mail si le zici ca vrei sa-ti schimbe numele...fi "barbata" si lasa-i sa vorbeasca...succes!!!
Pastis
Mesaje: 14
Membru din: 17 Mar 2006, 03:11
Localitate: Switzerland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu te speria asa....Eram mai mica si sufeream cumplit ca o prietena, Scorpion, imi facea zile amare...Am avut ca si tine, curaj sa povestesc cuiva.M-a invatat sa NU imi fie frica deloc.Mi-a spus ca daca sunt slaba, ea simte si atunci ataca.
Am facut cum am fost sfatuita si crede-ma, totul s-a schimbat.A ajuns sa ma cheme la ea sa imi dea cadouri!
Cu membrii, la fel! Tu esti seful, tu ai puterea! Nu iti place cum se poarta, inchizi sesiunea!
Ahhh..prima mea zi de videochat, am inlemnit cand a venit un negru si mi-a spus Strip, Slave!
In acceeasi secunda, m-am rugat:Doamne, fa ceva!
Si a intrat un super dulce in private pe If, l-a aruncat afara pe negru intr-o secunda..eu aveam lacrimi, dar a asteptat sa ma linistesc, a vorbit frumos cu mine.TOTUL este posibil!
Iti doresc succes!
Avatar utilizator
bebika
User Junior
User Junior
Mesaje: 56
Membru din: 06 Noi 2005, 06:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intradevar ai o situatie mai delicata pt ca toti din facultate stiu cu te ocupi , nu te da batuta , pana la urma se va rez totul , credema ca stiu prin ce treci , am trecut si eu prin asa ceva , la mine fostul meu a luat poze dupa sesiuni si sa dus direct la parinti mei si la prieteni mei care nu aveau niki o idee cu ce ma ocup .. iti poti da seama ca parinti mei nu au mai vb cu mine aproape 1 an , prieteni ma credeau curva virtuala .. dar pana la urma am zis asta e decat sa lucrez pt 4-5 mil pe luni si patronul sa se dea la mine mai bine pe chat .... acum ma m inpacat cu parinti mei .. prieteni mi am facut alti si totul este ok , nu te da batuta asta e sfatul meu
adixp
Mesaje: 2
Membru din: 23 Dec 2005, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ce naspa situatie, dar asta e acum nu ai ce face, sincer imi pare rau .. invidia si dusmania asta e mare .. asa e viatza, azi te ridica, maine te coboara. stai linistita ca o sa itzi vina si tie randu sa fii bine si sa razi de altzii, cum fac ei cum. multa bafta la facultate, stai linistita ca nu se intampla nimic.

pupici cu pareri de rau, Adi.
Avatar utilizator
Nemessis
Mesaje: 35
Membru din: 04 Feb 2006, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Shit happends. Nu ma intelege gresit dar trebuia sa te gandesti ca o sa se intample asta odata si odata. In viata ai de ales iar in cazul tau ai ales sa faci bani. In general, nu numai in domeniul videochat, iti pierzi respectul de sine si prietenii cand scopul este sa faci bani. Acum daca tot a aflat lumea ce te impiedica sa continui? Oricum daca te vei lasa nu isi vor mai schimba ei parerea.
Romanian Security Team
--> http://rstcenter.com <--
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pussycat scrie:Membru. Vine. Sta jumatate de ora.
Zic: ok, e bine fac banuti. Pe 2,80 era binisor.
Problema: domnul/doamna a inregistrat tot videoul meu si acum toata tara il are.
M-am dus la facultate. Surprise! Si colegii mei il vazusera. Am fost aratata cu degetul, apoi ignorata, apoi numita curva.
Cum ma simt? Aaa, f bine. Din studenta nr 2 pe facultate cu mari sanse la bursa acum sunt doar "curva online" si daca afla in urmatoarele ore si profesorii....ma vor da afara.
Uffff ce viata!
Inainte de videochat ma gandeam....ce sa fac...sa continui sa supravietuiesc? Ca asa se numeste cand ti-ai pierdut parintii si te chinui sa te tii si pe tine si pe sora ta in facultate.....sau sa traiesc-adik mai multi bani=videochat.
Am ales sa traiesc si sa nu ma mai chinui si viata m-a pedepsit, sau mai bine zis niste oameni care nu au ce face decat sa imi distruga mie tot ce m-am chinuit sa realizez.
Am venit si v-am spus voua, prietenii mei, care mereu sunteti dispusi sa spuneti o vb buna si sa ajutati.
Scuzati-mi scrisul dar sper ca ma intelegeti...ma innec in lacrimi.
Va pup si sper sa nu treceti prin ce trec eu acum.
Scuze daca raspunsul meu vine dupa atata timp...
Pana la urma ar trebuii sa nu te gandesti prea mult la ce ti s-a intamplat...intr-adevar e o chestie mai delicata,dar raman la aprecierea ca pe cine duce capu` isi va da seama ca nu faci asta din placere,nu dai in cap la nimeni si nici prostitutie nu este dupa cum afirma unii.
Toti care sunt implicati in fenomenul acesta sunt oameni normali,cu familie,iubit(a),prieteni si duc o viata normala.
Ne mai trebuie inca 10 revolutii pana sa ajungem sa ne schimbam mentalitatea asta de comunisti...dar lasa ca e mai bine vazuta o femeie care lucreaza oriunde altundeva si isi inseala sotul sau iubitul cu sefu` sau vre-un coleg de munca.
ZBYEEE
ciupanezu`
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt convinsa ca multe dintre persoanele care te arata cu degetul si-ar dori sa fie in locul tau: dorita de atat de multi barbati, sexy, superba...Mentalitatea asta de turma, invidia, prostia...ce sa spun. Cred ca in situatia data decat sa negi ce faci, sa tii capul plecat de rusine mai bine arata cat de mandra poti sa fii de ceea ce faci, sa le spui despre independenta ta materiala, poarta-te asa cum numai o femeie plina de sexappel stie..nu stiu...daca oamenii isi dau seama ca iti pot face rau o vor face. Si cand o fac singura scapare e sa le arati ca nu te doare nici sub negru sub unghie de ceea ce zic ei. Stiu ca e o prostie sa ti se spuna tarfa virtuala dar daca oamenii sunt asa idioti sa creada asta despre tine macar sa spuna ca esti o tarfa virtuala a naibi de sexy si inteligenta. F**k them!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”