Livejasmin 30 $ in 4 ore online

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Buna ! Nu stiu dk cineva a mai patit asa ceva deci de o saptamsna stau 4-5 ore pe jasmin si abia fac 30$ deci e ceva horror nu inteleg ce se intampla .am selected model degeaba.incep de la 3 dupa amiaza ..exclus sa mai pierd nopti... nu stiu ce se intampla dar e fff frustrant rusinos etc in atatia ani n am intalnit asa ceva . Orice naspeta in 4 ore face macar 60-70 $. ...
SoulCams Models Studios wanted
SweetDeea24
Mesaje: 6
Membru din: 31 Ian 2021, 02:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

buna, nu sunt pe jasmin dar pot spune ca si eu sunt in aceeasi situatie. de la sute de dolari in 2-3 ore nu mai reusesc sa adun 100 in toata noaptea.
Trafficul a scazut pe toate site-urile si din cate am auzit nu prea se mai gasesc surse de trafic de cumparat.
Pandemia se pare ca afecteaza si membrii si nu pare ca ne ducem intr-o directie buna cu chat-ul ..
These users thanked the author SweetDeea24 for the post:
Bfx (26 Oct 2021, 15:49)
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Nu exista asta. Pe LJ nu exista model sa faca sub $20/h. Nu mai exagerati degeaba!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

WinXPfather scrie: 13 Oct 2021, 11:24 Nu exista asta. Pe LJ nu exista model sa faca sub $20/h. Nu mai exagerati degeaba!
392$ pe ora! Cam asa, nu? :grin:

Imagine
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

WinXPfather scrie: 13 Oct 2021, 11:24 Nu exista asta. Pe LJ nu exista model sa faca sub $20/h. Nu mai exagerati degeaba!
Ba da ! Eu ! Fac 11$ pe ora si nu se intampla de cateva zile !!! ! Adminu m a asigurat ca dupa selected model status voi avea trafic ! Ok degeaba am trafic daca membrii cu credit ma vad in free chat si fug de parca sint data cu cacat din cap pina in picioare !! Fug efectiv ! Eu sunt aceiasi cu cea dinainte sint fix aceiasi persoana ! Nu stiu cum sa postez aici sa dovedesc ca fac 11$ /h,deci sa mai zica cineva ca pe site nu se intampla lucruri ciudate! Membrii care vb fac complimente insa pvt ioc ii invit ii rog am ajuns sa i rog deci sa i rog dupa ce imi fac complimente fiindca stiu ca fug!! Altii ma roaga sa le fac discount de 50% le am facut fara probleme si tot nu intra !!am schimbat look lenjerii dar ce drk sa mai fac am crezut ca ăsta e motivu de la freza de unde e pe dracu efrctiv fug membrii fug cat ii tin picioarele dc nu stiu!! De ex azi de la ora16 pina la 20:30 am facut 37 $$!!!! Si ce este inspaimantator ca banii ii fac tot de la membrii vechi de 10 ani !!! Deci pvt ele le am tot cu membtii vechi care isi mai schimva numele! Astia noi doar ma afauga la favorite si cam atat probabil cand le intra salariu
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Iar adminii sunt niste incompetenti nu ti dau un sfat mai fata arati ca dracu schimba stilu culoarea parului ceva in plm ca doar e si interesul lor sa incasam ,nu ?!? Nimik vin se uita aaa esti ok esti ff bine dar la bani praf dar ce drk se intampla pesemne altele au miere in pi ca nu inteleg ce drk se intampla dar asa bataie de joc
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Sunt multe, concurenta enorma.. Trebuie ori sa arati extrem de bine (gen cantareata Antonia, modelul Cristina Ich sau Bianca Dragusanu, actrita Madalina Ghenea) ca sa faci bani pur si simplu fara sa te strofoci, ori sa ai un stil iesit din comun cum are RedBunny, ori sa te incadrezi intr-o tipologie gen teen, milf, un plus enorm daca esti americanca get beget, etc. Sau sa fi la studio care te baga pe trafic dar nici aia nu baga pe oricine. Astea sunt strict observatii din experienta mea.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Memsy scrie: 07 Noi 2021, 19:33 Sunt multe, concurenta enorma.. Trebuie ori sa arati extrem de bine (gen cantareata Antonia, modelul Cristina Ich sau Bianca Dragusanu, actrita Madalina Ghenea) ca sa faci bani pur si simplu fara sa te strofoci, ori sa ai un stil iesit din comun cum are RedBunny, ori sa te incadrezi intr-o tipologie gen teen, milf, un plus enorm daca esti americanca get beget, etc. Sau sa fi la studio care te baga pe trafic dar nici aia nu baga pe oricine. Astea sunt strict observatii din experienta mea.
Memsy scrie: 07 Noi 2021, 19:33 Sunt multe, concurenta enorma.. Trebuie ori sa arati extrem de bine (gen cantareata Antonia, modelul Cristina Ich sau Bianca Dragusanu, actrita Madalina Ghenea) ca sa faci bani pur si simplu fara sa te strofoci, ori sa ai un stil iesit din comun cum are RedBunny, ori sa te incadrezi intr-o tipologie gen teen, milf, un plus enorm daca esti americanca get beget, etc. Sau sa fi la studio care te baga pe trafic dar nici aia nu baga pe oricine. Astea sunt strict observatii din experienta mea.

Posibil asa sa fie !! tre sa ma pensionez ca dragusanka nu arat iti dai seama ca dk aratam ca ,ich sau ghenea nu ajungeam sa fac chat fetele astea cu adevarat frumoase au alt traseu in viata 😀!!! insa ce moace am vzt pe mature nu stiu ce sa mai zic dar probabil alea fac 5 $ /h sau poate 100😂😀 Pe de alta parte si atmosfera in free chat era alta cu ani in urma pina le a taiat la guesti graiu mai vorbeau si ei se mai crea o atmosfera acolo chiar dk mai jigneau insa era sltceva..acum nu mai e jasminu care era odata...probabil ca o sa ajung sa ma multumesc si cu atat si asta e ... cum inainte fix cu acelasi stil imi mergea bine si eram multumita cat faceam si acum acest stil al meu fix la fel nu mai merge..banuiesc ca acele modele de top au fix acelasi stil de ani de zile si le merge la fel cu acelasi stil de zeci de ani ....eu nu credeam ca pe saituri se intampla ciudatenii insa acum incep sa cred ceva nu e in regula
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Este foarte trist de la 1500-1700 $ pe perioada sa ajung abia sa fac 200 $ este un mare semn de intrebare !!!
ami2022
Mesaje: 3
Membru din: 08 Feb 2022, 17:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello, girls! La voi cum mai e pe jasmin? Am lucrat o perioada cu alte site uri, dar mereu mi se face dor de LJ. Mentionez ca as dori sa ma reintorc pe site, ca model independent, dar am tot vazut din ce in ce mai multe fete de la studio, unde sunt ultra promovate si aranjate plus decoruri fantastice! Mai am oare vreo sansa? Va multumesc anticipat! kisses
KendraTorsen
Mesaje: 6
Membru din: 25 Mar 2022, 01:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

sweetgirl scrie: 08 Noi 2021, 13:11 Este foarte trist de la 1500-1700 $ pe perioada sa ajung abia sa fac 200 $ este un mare semn de intrebare !!!

revin cu aceeasi intrebare .. s-a mai schimbat ceva intre timp pe livejasmin ?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”