Cum aduc mai mult trafic pe chaturbate?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
danielageo19
Mesaje: 6
Membru din: 26 Iul 2020, 18:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei..
Nu stiu daca am postat unde trebuie, daca am gresit scuzati-ma dar este prima data cand postez o intrebare in vreun loc pe internet..
Am o problema la care sper sa gasesc ajutorul aici, printre voi.
Lucrez ca model la un studio din Bucuresti (nu dau numele , nu vreau sa fac reclama), am lucrat 3 ani si ceva la acel studio, pana saptamana trecuta, cand datorita unor discutii, am hotarat sa plec si sa fac pe cont propriu.
Acum, am o mare problema cu contul de chaturbate. Inainte, cand eram la studio, din cate am auzit de la celelalte fete si discutii, adminii de acolo aveau un program special sau ceva de felul asta si bagau la fete cate 1000 sau 2000 de trafic pe fiecare model, eu aveam intotdeauna peste 800 1000 de trafic in camera, si eram pe pagina 3 de obicei..sau in cel mai rau caz pe pagina 4. Si faceam bani destul de bine, pot sa zic.
Acum, de cand lucrez de acasa, am fost nevoita sa imi fac alt cont , am verificat contul, poza de buletin, stiti si voi procedura...Problema este ca nu am mai mult de 20 30 de oameni in camera si abia daca fac ceva bani, este mult mult mai slab decat la studio.
Vreau sa va intreb si sa va rog, daca aveti un program pentru trafic sa ma ajutatai si pe mine o perioada si apoi pot sa va si platesc , nu este problema. Dar momentan nu imi permit sa dau bani pe program...Am cautat pe google si am vazut ca sunt unele siteuri care ofera asta dar nu am reusit sa il gasesc gratuit nicaieri.

Daca ma poate ajuta cineva, as fi recunoscatoare.va pup!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

danielageo19 scrie: 26 Iul 2020, 18:12 ma ajutatai si pe mine o perioada si apoi pot sa va si platesc
Promiti?

---


50% din 3k-5k > 100% din 400
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
danielageo19
Mesaje: 6
Membru din: 26 Iul 2020, 18:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Adrian scrie: 26 Iul 2020, 19:38
danielageo19 scrie: 26 Iul 2020, 18:12 ma ajutatai si pe mine o perioada si apoi pot sa va si platesc
Promiti?

---


50% din 3k-5k > 100% din 400
Da! Nu se pune problema, daca poti sa ma ajuti cu programul si o sa fac mai multi bani, promit sa iti trimit 200 de euro pentru asta, dar sa vad rezultate...
Multumesc anticipat!
danielageo19
Mesaje: 6
Membru din: 26 Iul 2020, 18:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am gasit pe www.unuro.com , dar e cu plata si destul de scump.
Are cineva abonament acolo ? Vreau sa incerc o luna si daca merge o sa va platesc pentru 1 luna de folosire.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am eu, putem incerca dar nu vreau bani, vreau incercare pe incercare. Daca esti sexy te incerc o data si daca esti ok bagam abonamentul mare.

Later edit: Scuze, credeam ca scriu in privat, dupa am vazut ca e public. Asta e de acu! Poate e mai bine ca vad mai multi oferta de trafic garantat pe cb. Conversie de 1:10 cu minim 2000 tok.
These users thanked the author WinXPfather for the post:
babyamy05 (06 Feb 2023, 05:14)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
AndreeaM123
Mesaje: 1
Membru din: 22 Dec 2020, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:grin: bună, as vrea sa știu dacă a încercat cineva sa cumprere de la unuro trafic pt chaturbate!?
Dacă nu, ma poate ajuta cineva cu trafic? Plătesc...
Mulțumesc mult.
larisabianka
Mesaje: 2
Membru din: 21 Ian 2021, 17:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei,

De cand caut si eu programul asta petnru trafic pe chaturbate
Il are cineva sa mi-l trimita si mie gratuit?
Stiu ca multe studiouri folosesc traficul asta sa urce in top modelel lor...

Va rog mult. Apreciez!
danielageo19
Mesaje: 6
Membru din: 26 Iul 2020, 18:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei,

Are cineva un cont de trafic pe https://chaturbate-traffic.com/ ?
Am vorbit cu mai multe modele de pe pagina 1 si cele mai multe am vazut ca folosesc traficu cumparat de aici.
M-am uitat la ei pe site dar au doar pentru 1 an si eu nu am nevoie pe 1 an ...
Daca poate sa ma ajute cineva cu 1 saptamana de trafic platesc 50 de euro.

multumesc
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ti-am zis si-n alt topic, toti au cont. Pagina 1 cb inseamna de la 10k/perioada in sus. Nu merita un imprumut in banca? Pacat pentru doar ~300e/luna sa nu explodezi la incasari. In timpul asta tu pierzi bani depunand acelasi efort, ore on etc.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 47 times

Eu sunt model de prima pagina, si nu am cumparat vreodata traffic, dar ca si voi astept formula magica, mai mult traffic mai multi bani . Legat de linkul postat de tine, din ce vad in video, ei baga de ex 2500 users din care 2485 anonymous , asta inseamna ca nu te ajuta la nimic, cu tot traficul ala esti tot pe pagina unde erai inainte, pentru ca doar usersii inregistrati adica trafic real conteaza . Nu mai zic ca nu te ajuta cu nimic neavand membri cu bani in camera, acei anon users are ussless, nici macar nu te ridica in pagina.
teleleu
Mesaje: 1
Membru din: 28 Feb 2021, 03:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei , am studiat cateva luni bune de zile cum functioneaza toata schema pe chaturbate pentru a urca in pagina , deci pot sa spun ca este posibil sa ridici pe cineva in paginile 1-2-3-4-5 , programul il am dar nu la preturile halucinante de pe site-ul respectiv , cine este interesat ma poate gasi pe telegram graywhite_hat
mtrix112
Mesaje: 2
Membru din: 03 Mar 2021, 02:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Promovez orice model de videochat pe primele pagini ale website-ului ! Garantez promptitudine și profesionalism , nu confundați promoția mea cu traficul fals care va ajuta doar vizibil , promoția oferită de mine vei ajunge in mai puțin de 10 minute pe prime 4 pagini principale ale site-ului!

Se oferă proba oricărui model interesat !

Colaborez in special cu modele independente dar și cu studio-uri de videochat!

Contact telegram : chaturbate_chatboost
Website : https://chat-boost.com
Liudmila
Mesaje: 1
Membru din: 12 Mar 2022, 13:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Doar la mine nu merge site- ul asta?
Cum te pot contacta inafara de telegram?
Multumesc! :blush:



mtrix112 scrie: 03 Mar 2021, 02:33 Promovez orice model de videochat pe primele pagini ale website-ului ! Garantez promptitudine și profesionalism , nu confundați promoția mea cu traficul fals care va ajuta doar vizibil , promoția oferită de mine vei ajunge in mai puțin de 10 minute pe prime 4 pagini principale ale site-ului!

Se oferă proba oricărui model interesat !

Colaborez in special cu modele independente dar și cu studio-uri de videochat!

Contact telegram : chaturbate_chatboost
Website : https://chat-boost.com
Amysweet
Mesaje: 6
Membru din: 02 Ian 2023, 09:12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Cat costa lunar ? Trafic cine se ocupa mai multe detalii
These users thanked the author Amysweet for the post:
raduanaa902 (13 Mar 2023, 15:18)
babyamy05
Mesaje: 1
Membru din: 06 Feb 2023, 04:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

WinXPfather scrie: 30 Iul 2020, 18:58 Am eu, putem incerca dar nu vreau bani, vreau incercare pe incercare. Daca esti sexy te incerc o data si daca esti ok bagam abonamentul mare.

Later edit: Scuze, credeam ca scriu in privat, dupa am vazut ca e public. Asta e de acu! Poate e mai bine ca vad mai multi oferta de trafic garantat pe cb. Conversie de 1:10 cu minim 2000 tok.
hey! doresc sa vorbesc cu tine personal WinXPfather si nu gasesc cum sa ti dau mesaj :D
addmeemmy
Mesaje: 1
Membru din: 28 Feb 2023, 16:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cu siguranta privesti modelele de pe prima pagina de pe chaturbate si incasarile lor ti se par ireal de mari .Chaturbate detine 60 la suta din piata in 2022 ,deci mai mult decat toate site uri -le la un loc .Daca te consideri un model serios,atractiv si crezi ca locul tau e pe pagina 1 ,noi te ducem acolo in cel mai scurt timp cu trafic organic .Experienta anterioara este un avantaj.trimite- ne un mail la adresa:addmeemmy@yahoo.com .
raduanaa902
Mesaje: 2
Membru din: 24 Feb 2023, 15:13
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Cautam colaborare cu un model feminin atragator ,destept ,serios pentru a prelua un cont cu 300 mii followers .Castigul mediu ar trebui sa fie in jur la 500 usd al modelului la 6-8 ore lucrate .Daca modelul este TOP ,castigul se dubleaza,tripleaza .Contul este mereu pe prima pagina.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la adresa:queenempire0001@gmail.com
Mikeym007
Mesaje: 6
Membru din: 21 Mar 2023, 05:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

E după noroc mai mult, e un algoritm care îți da vizibilitate la un mom dat dacă ai room ul activ
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”