www.flirt4free.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

flirt4free.com
un site bun pt cei buni :wink: si care vor sa faca treaba intr-adevar...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WalkerRo
Mesaje: 44
Membru din: 13 Apr 2005, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

o fi bun,dar cand incerc sa-l accesez o si tranteste dragalas :
You are and/or your geographic region are blocked from using this service
:(
Banuiesc ca nici hosti din romania nu mai accepta.
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ei si tu acum...nu trebuie decat sa acceptzi conditiile impuse de ei si o sa iti activeze ip-ul pt a putea intra pe site-ul...pana atunci trebuie sa incepi prin a discuta despre intentiile tale cu ei si despre ceea ce potzi tu oferi pt a nu crea o imagine nasoala site-ului :wink:
Avatar utilizator
WalkerRo
Mesaje: 44
Membru din: 13 Apr 2005, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aha... Stii vro adresa de e-mail unde ii pot contacta ?
Thx.
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

incearca aici... broadcastermanager[at]flirt4free.com .... :wink:
Junker
Mesaje: 9
Membru din: 28 Apr 2005, 12:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca vrei informatii despre flirt4free iti dau eu cate vrei... Lucrez pe el de mai bine de 2 ani..
Iti dau si formularul de inscriere.. Trebuie sa fiti cel putin 4 modele in studio, banda 512k pt fiecare computer... o sa ai o saptamana de teste din partea lor.. Pt restul, intreaba-l pe costin ca se pare ca stie multe :)):))))):)))) sau da-mi un privat sa iti explic
oceanes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Mar 2005, 19:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daca tot sti cate ceva despre flirt4free (spui ca lucrezi pe el de 2 ani)poate ne spui si noua cati bani se fac in medie pe luna ..etc etc .multumesc
Avatar utilizator
shoshonik
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 15 Iul 2005, 09:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna,
am trimis si eu e-mail la acest site si ink nu miau dat nimic inapoi ca raspuns..cu toate ca trebuiau sa mi raspunda in 48 d ore cik..ce anume tre s afac ca sa pot licra cu ei?sunt foarte curioasa in legatura cu situl lor...dar as avea o intrebare..poate sa mi spuna cinavea cam in mare cat trafic are ?adik cam cat se face p luna?momentan lucrez p un alt site si pot spune ca eu casti g chiar foarte bine...as vrea s stiu cam cat s eface p luna p asta..
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

F4F este un site foarte bun dar si restrictiv: nu lucreaza decat cu studiourile legale, cu minim 10 modele si care asigura prezenta in x camere 24 de ore din 24. Traficul este foarte bun si pretul pe minut de asemenea.

Sistemul de payment oferta un pretpe minut din ce in ce mai mare studiourilor, pe masura ce creste suma facuta in total de intreaga echipa, din aceasta cauza noi am lansat o propunere de colaborare si catre alte modele independente care lucreaza de acasa sa colaboreze cu noi pe F4F, avantajele fiind evidente pentru ambele parti .... detalii pe e-mail
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cine poate sa-mi dea si mie mai multe detalii despre f4free?cam ce bani se fac...cum sunt fetele...etc
Big-Tyme
Mesaje: 1
Membru din: 12 Noi 2005, 21:40
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am facut eu contract cu ei acum si urmeaza sa imi pun modelele la treaba, sunt nou in afacerea asta si as vrea mai multe detalii
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai rarute detaliile aici din cate am vazut....de,concurenta....
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chiar nu poate nimeni sa zica ..cam ce bani pe fac pe flirt?ce retinuti sunteti oameni buni...ce o fi asa mare secret...cand e vb de alte situri ce de sume exorbitante mai auzim...acum,nimic,nici un detaliu?hmmmmmm.....
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna....am lucrat si eu pe flirt4free, nu f mult timp dar va pot ajuta sa luati legatura cu cei care detin siteul si care va pot ajuta cu inscrierea pe el. Id-urile lor de messenger sunt : bmw5guy si msdmoni. ii gasiti pe yahoo messenger. Ideea este in felul urmator : ii contactati pe unul dintre ei , de preferat pe bmw5guy (eu cu el mi-am deschis contul) si ii explicati ce doriti. Este f saritor si iti explica tot ce vrei sa stii, intr-adevar romania este banata dar dupa ce iti vor deschide streamul iti vor debana ei ip-ul tau. Eu am lucrat ca fata singura si nu ca studio cu ei deci despre studiouri nu am idee ce cer ei.Sper ca va fi de folos cele ce v-am scris si bafta la bani
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merci mult,dar pe mine ma intereseaza mai mult ce bani se pot face,reusesc yo sa ma inscriu....vreau sa stiu daca se merita sa te agiti?
angel001
User Junior
User Junior
Mesaje: 85
Membru din: 30 Aug 2008, 23:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

as fi vrut sa lucrez si eu pe flirt4free, l-am adaugat pe bmw5guy, m-a adaugat si el dar nu spune nimic:(...vb engleza? nu vreau nici sa il stresez dar macar poate sa spuna si el...lasa-ma in pace sau vb alta data...ca apare online
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

balky scrie:merci mult,dar pe mine ma intereseaza mai mult ce bani se pot face,reusesc yo sa ma inscriu....vreau sa stiu daca se merita sa te agiti?
Pentru mine si alte prietene nu s-a meritat deloc, e adevarat ca am respectat conditia de exclusivitate cand l-am incercat dar am fost dezamagita - nu am facut bani cat sa merite sa nu mai intri pe altceva - in conditiile in care stiu engleza, look comparabil cu fetele lor de top, stat cu ochii pe chat, miscat in camera pt a atrage clientii, camcorder performant si lumini .. cu tot interesul si rabdarea de a face bani pe el in timpul orelor online. Probabil ca dupa cateva luni ajung membri sa te cunoasca si intra in pvt, dar pana atunci...(presupunand ca n-am nimerit eu o perioada proasta)
angel001
User Junior
User Junior
Mesaje: 85
Membru din: 30 Aug 2008, 23:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc pentru ca mi-ai spus din experienta ta...sincer, m-as plictisi ingrozitor cu un singur site...si daca nici nu merita efortul, chiar renunt la idee...

bafta la $$$$! te pup
xyzstudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 30 Apr 2007, 03:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

membrii de pe f4f platesc 6usd/minut... nu va asteptati sa dea buzna in pvt daca nu le acordati atentie
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mda platesc 6$ pe minut si dau la host 1$!asta inseamna mai putin de 20%!super oferta!!
xyzstudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 30 Apr 2007, 03:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DAU LA STUDIO PT CA LUCREAZA DOAR CU STUDIOURI(MINIM 2 PERFORMERI)
INCEPAND CU 1.5 PANA LA 1.75USD/MINUT IN FUNCTIE DE NUMARUL MODELELOR CARE LUCREAZA
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

scuze pt dezinformare,acum doi ani si ceva dadeau si la modele independente cu regulile de rigoare si plateau 2$ pe minut din care 1$ se ducea la studioul "mama" care era reprezentanta f4f pt romania pt faptul ca te monitoriza!!la cate fete au pe site nu ma mira ca au mai marit procentul fetelor!oricum 1,50 din 6$ tot nu-mi schimba parerea despre site si daca tot ii faceti asa o reclama frumoasa informati si cat la suta ofera
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”