Parere, noua metoda de plata "COSMO"

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

nope .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Bestthing2018 scrie: 26 Apr 2018, 19:24nope .
Vezi de aceea ziceam ca astia de la cosmo sunt cei de la firstchoicepay..E total ciudat cu ei! Daca iti zice ca deja aveai cont cu ei...ceva e in neregula
These users thanked the author manuela222 for the post:
Studio20 (01 Mai 2018, 17:00)
Bestthing2018
Mesaje: 16
Membru din: 14 Apr 2018, 11:09
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Tocmai asta am zis, ca am incercat sa fac cont nou pe numele altcuiva si dadea eroare dar acuma a mers si mi-au deschis si contu pe Cosmo yay pe numele meu am primit mailul final .
eu cred ca sunt ok :)mai tre sa primesc cardu si aia e :)eu am dat mail aici si m-au ajutat si au fost foarte ok https://www.cosmopayment.com/support ,Daca trimiti passport plus extras de cont de accepta in 20 mins ( pe mine m-au respins de 3 ori ) lol Bafta daca faci cu ei .
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Ana33 scrie: 26 Apr 2018, 11:02 Card livrat. Am simtit o bucurie imensa cand am vazut plicul azi. Activarea contului a fost pe data de 18 aprilie. f repede s au miscat la mine. Cardul se activeaza dupa ce va intra primii bani de la siteuri.

O zi cat mai buna la toata lumea !
Buna. Ai reusit sa utilizezi cardul/contul cu vreun site? Te deranjez cu intrebarea asta in ideea ca ptr mine se pare ca nimic nu functioneaza. Banii trimisi din cb spre paxum mi au fost returnati in cb. Ca atare singura mea speranta a ramas Cosmo asta. Multumesc anticipat!
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Nu am primit inca banii prin ac sistem de plata, desi teoretic s au virat de luni. Sper sa fie doar o intarziere din cauza ca s f multi utilizatori in ac moment.
Daca esti studio, ma gandesc ca poti face transfer si prin banci? Sau nici astea nu mai vor sa primeasca plati......lol........
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Cosmo nu e cumva un nou "brand" al celor de la Payoneer/Choice Bank/First Choice Pay?

Daca e asa, nu ar vrea stimabilii sa dea inapoi toti banii inca blocati in FCP si pe urma sa isi faca un brand nou??
These users thanked the author Studio20 for the post:
manuela222 (01 Mai 2018, 19:32)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Pai asta e ideea….ei fac acum business cu banii userilor blocati in FCP. E o metoda mai veche ca prostitutia. Firmele isi schimba numele si pentru a nu isi plati furnizorii isi schimba brand-ul. In viata reala isi schimba adresa (ex. alt oras), numele si dupaia gaseste-i si fa-le reclamatie :)
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Ati mai auzit ceva, se deblocheaza acei bani, vin inapoi? E trecut de 1 mai cum s a tot auzit...ca dupa 1 mai i ar da inapoi.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”