Trafic jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Se mai confrunta cineva cu trafic scazut pe jasmin? Site-ul asta efectiv imi mananca nervii, ma termina...si se pare ca nu sunt singura, sunt fete care stau peste 100de ore pe perioada sumi rup free-ul. Sa fie asta sfarsitul jasminului? Sau e doar la mine? Ce alte site-uri imi recomandati? Multumesc mult
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Asa este in fiecare an , a doua perioada din Ianuarie , si toata luna Februarie. Si nu doar in Jasmin, dupa sarbatori nu prea mai au bani. Si asta se vede in orice industrie , nu doar la noi.
So, No worries.. Ore online, zambet, atitudine pozitiva si o sa fie bine.
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Multumesc mult :D se pare ca singurul lucru pe care il pot face e sa stau online..sper sa isi revina ca sincer ma termina psihic:)) poate sunt eu mai slaba de inger, nu stiu dar ma demoralizez imediat cand imi scad incasarile cateva zile la rand
Avatar utilizator
Bishop.
Mesaje: 19
Membru din: 26 Iul 2011, 08:41
Localitate: Brasov
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

wrongturn2020 scrie:Multumesc mult :D se pare ca singurul lucru pe care il pot face e sa stau online..sper sa isi revina ca sincer ma termina psihic:)) poate sunt eu mai slaba de inger, nu stiu dar ma demoralizez imediat cand imi scad incasarile cateva zile la rand
Incasarile vor scadea si in viitor pe cand revine totul la normal, incearca sa te inveti cu sentimentul. Cand sti ce perioade urmeaza , ar fi fost mai bine sa prioritizezi dezvoltarea alias-ului/ contului tau inaintea venitului. Informaeza-te oriunde ,oricat si fi mai buna in comunicare si etalare. Aplica-te prin efort maxim o perioada si vezi daca mai ajungi la punctul unde te demoralizezi asa usor dupa ce ai trudit 2 saptamani si rezultatul este vizibil.
Iar daca esti slaba de inger invata sa folosesti asta in favoarea ta. sper ca sti cati membri cauta sa se simta superiori in privatul unui model slab de inger ...
Be Yourself ! Everyone else is taken. :')
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Multumesc pentru raspuns. Ai dreptate, probabil munca si dedicarea sunt cele mai importante. Adevarul e ca mereu cand am stat zi de zi multe ore rezultatele au aparut. Dar cum nu ma pot abtine si ma uit si la alte fete...vad fete mult mai frumoase decat mine care stau mult online si sunt mai mereu in free. Nu imi explic fenomenul, nu inteleg cum e posibil. Sa stai peste 10ore pe zi si sa nu faci bani...ciudat. Nu mi s-a intamplat pana acum dar tot mi-e frica :)))
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

In astfel de perioade mai slabe poti sa atragi atentia cu un content nou, poza de profil schimbata, outfituri noi, ceva schimbari in decor, schimbare coafura, make-up, si mai multe ore online ca deobicei.
Personal am sesizat ca merge. Cand simti ca nu mai rezisti in free, inainte sa se vada dezamagirea, frustrarea etc, fugi intr-o scurta pauza, o cafea, un ceai.. si la intoarcere cu forte noi este posibil sa ai surprize placute.
In orice domeniu exista perioade de varf , dar si perioade mai slabe.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

sweetkitty scrie:In astfel de perioade mai slabe poti sa atragi atentia cu un content nou, poza de profil schimbata, outfituri noi, ceva schimbari in decor, schimbare coafura, make-up, si mai multe ore online ca deobicei.
Lucrurile mentionate de tine trebuie facute tot timpul, nu doar atunci cand vezi ca nu merge... atunci cand nu merge deja este o problema. De fapt nu iti merge pentru ca ai "uitat" sa faci ce ai spus mai sus, pentru ca era bine... si incet incet din bine poate sa fie rau
These users thanked the author Adrian for the post:
MartinTheCat (11 Feb 2018, 05:55)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

@glamour.. Bineinteles , eu ma refeream stric la perioadele mai low , cand ar trebui facut update la content mult mai des..
Avatar utilizator
Bishop.
Mesaje: 19
Membru din: 26 Iul 2011, 08:41
Localitate: Brasov
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

wrongturn2020 scrie:Multumesc pentru raspuns. Ai dreptate, probabil munca si dedicarea sunt cele mai importante. Adevarul e ca mereu cand am stat zi de zi multe ore rezultatele au aparut. Dar cum nu ma pot abtine si ma uit si la alte fete...vad fete mult mai frumoase decat mine care stau mult online si sunt mai mereu in free. Nu imi explic fenomenul, nu inteleg cum e posibil. Sa stai peste 10ore pe zi si sa nu faci bani...ciudat. Nu mi s-a intamplat pana acum dar tot mi-e frica :)))

Atunci incearca sa iti dai seama daca ai investit destul timp in room-ul colegelor incat sa prinzi anumite indicatii de baza si revin-o la room-ul tau unde ai treaba. Stand prea mult la colege duce la un comportament compulsiv care te va distrage de la treaba ta si in plus , incepi sa crezi ca e in regula sa te inferiorizezi in timp ce-ti admiri colegele... daca ai ochi sa vezi frumusetea-n altele ,atunci indreapta atentia catre tine si nu o devia pana nu te consideri la fel de frumoasa cel putin.
Hai inainte cu tot cu frica, implicare dar si cu rabdare ; sa vezi ce frumoasa devine munca.
Be Yourself ! Everyone else is taken. :')
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Multumesc din nou pentru raspuns. Sincer nu mi-e frica de munca si dedicare, mi-e frica sa nu esuez din cauza a ceva ce nu ține de mine. Deși am observat ca un mod sigur prin care sa faci bani este sa iti placa cu adevarat ce faci! Problema e ca eu am zile in care mi-e drag sa fiu online si zile in care dau membrii afara pe banda rulanta. Din free sau privat. Nu stiu exact cum functioneaza autosugestia dar ar fi misto sa fac in asa fel incat sa intru zi de zi online de drag. Voi incerca sa iau in calcul toti factorii pt asta.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

sweetkitty scrie: 05 Feb 2018, 17:45 @glamour.. Bineinteles , eu ma refeream stric la perioadele mai low , cand ar trebui facut update la content mult mai des..
Mesajul meu anterior a fost scris pentru modelele noi, sau cele care viseaza, acele modele care cred ca daca dau start sesion / broadcast este suficient, de cele mai multe ori sunt modelele care mai apoi ajung sa se planga.

Stim doar ca nu te incadrezi in aceasta categorie.

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”