Ajutor!!!Cont Mfc sters fara motiv.Cum recuperez banii

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Deeutza
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2017, 11:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor!Va rog sa ma ajutati ca nu stiu cum sa procedez! Eu am avut un cont pe mfc pe care nu am mai intrat de ani de zile.Fiind model independent m am decis sa ma reintorc pe.mfc si am creat un cont nou cu adresa de mail diferita!Mi s a aprobat si m am pus pe treaba!am intrat 2 zile ,2 zile in care am facut 800$...Toate bune,azi a 3 a zi cand sa ma loghez imi aparea mesajul ca "An error has occured!We were unable to authenticate your account! Relatez cu stupoare am contul sters,motivul?nu il stiu! Am vorbit cu un membru pe care il am pe skipe si mi a zis ca numele inca apare dar ca profilul nu se mai vede,mi a dat si offline tip si a zis ca a mers!Le am dat mail uri dar nu primesc nici un raspuns!Nu stiu cum.sa fac sa recuperez banii pt ca nu pusesem nici contul payoner la metoda de plata ii aveam inca pe hold dont send them.....Daca intradevar mi s a inchis contul cum fac sa recuperez banii???Ma gandeam sa i pun pe membri care mi au dat tip sa le.dea mail sa le.zica ca nu e corect ca ei mi au dat bani si ca vor ca eu sa i primesc daca nu sa le trimita lor banii inapoi....nu mi se pare corect...puteau macar sa ma anunte!!! Va rog daca aveti idee sau ati intampinat asta pana acum!cum recuperez banii daca intradevar mi s a inchis contul?Se pot transfera pe.contul.vechi?sunt totusi 800 $ in doar 2 zile!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
ProB
Mesaje: 2
Membru din: 27 Oct 2017, 12:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna, Mai asteapta putin, asta se poate rezolva de la sine, s-a mai inamplat asta recent unei prietene si la fel ca tine a trimis nenumarate mailuri la care nu a gasit nici un raspuns. Unii spun ca mai poate fi de la Browser, de la Chrome in caz ca pe asta il folosesti, ca trebuiesc sterse toate Cookies din Chrome, dar nu este intotdeauna relevanta aceasta varianta, dar o poti incerca.
Daca tot nu merge ma poti contacta intr-un mesaj privat .... Succes!
Cu stima,
AllexanderDesign
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Naspa.........
In primul rand....bea ceva, cafea, ceai...nu stiu sau dc esti fumatoare...fumeaza 2, 3 tigari.
Apoi, gandeste cu calm. Orice problema are o solutie. Probabil si eu as fi ca si tine disperata acum. E de inteles. Ce am invatat f bun in jobul asta e ca tb sa fii calma si sa ai rabdare si sa lupti mereu, indiferent de rezultate, toata lumea are sanse sa invinga in cele din urma si sa si atinga obiectivele propuse. Dar e greu, apar si situtii neplacute, ca si a ta si fel de fel de lucruri, m am crucit pe aici.
Eu din cate tsiu nu au suport online.
Eu am avut un cont pe care l am stricat part time si ajunsesem la 300 camscore. Asa ca m am gandit sa incerc si eu sa creez un cotn nou, fara sa cer inchiderea celui vechi.
Nu mi l au aprobat si au scris elegant, folositi l va rugam pe cel pe care il aveti.

Te au depistat ca ai un cont vechi probabil , in cazul in care nu l ai inchis si n au stat la discuti.
Cred ca cel mai corect ar fi sa le zici povestea, am avut un cont vechi, am uitat nickname, parola etc si de aceea am facut cont nou.
Poate iti vor da banii. S ar putea sa nu ti i mai dea dc tu ai inceput cu camscore de 1000 (sau 800 cat era pt incepatori) nu mai stiu. Pt ca practic ei pot considera ca ai facut suma aceea pt ca ai fost vazuta ca new de membri.......
Sper sa mai primesti raspunsuri aici si de altii care au fost in situatii ca ale tale sau asemnatoare.
Deeutza
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2017, 11:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei ..multumesc pt raspuns! Am tot insistat la ei cu mail uri sa ma bage in seama si am primit urmatorul raspuns :The account was closed because it was being used by a model who did not match ID. The account has a negative balance from the fine levied for breaking our rules so no payment will be sent.
Le am zis ca nu este posibil asa ceva,asta nu e motiv..ca ei vor modele sexy ,cat de cat aranjate...cine mai seamana in ziua de azi cu poza din buletin...nu mai are voie omul sa se vopseasca ..tunda?...ca pot demonstra oricand ca eu sunt facad poze iar cu buletinul si aranjata ca in momentul in care am intrat pe camera! Puteau macar sa mi dea un avertisment sa ma pusa sa le trimit iar poze...ei direct mi lau inchis fara explicatie nimic...neprofesional din partea lor....in fine ..dupa mailul trimis de mine am primit raspuns "
We've reopened the account for you and we apologize for our confusion. Thank you."
Daca nu insisti la ei cu mail uri...isi cam bat joc de tine...erau 800$ facuti in doua sesiuni de live...plus ca de la 1000 cam score mi crescuse la 2400...Neprofesional din partea lor..am ramas cu un gust amar!Ti e si frica sa mai intri ca poate invoca iar vine stie ce motive si iti fura banii!
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bine ca ai scapat asa.
Deci nu ti ai inchis contul vechi?? Acum s ar putea sa te prinda intr o zi ca nu ti ai inchis contul vechi ...si ca ai deschis altul si beneficiezi iar de promotia lor, adica ca esti new sau poate ai noroc si nu te prinde.
Bine ca ai rezolvat .
Deeutza
Mesaje: 3
Membru din: 29 Oct 2017, 11:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu...si nu cred ca stau ei sa verifice fiecare cont....daca nu si au dat seama de asta de prima data cand l am facut pe cel nou,atunci cand sa si dea seama? Si mai cunosc pe cineva care are 3 conturi...Eu nici nu l mai folosesc pe cel vechi....n am mai intrat live pe el de 3 ani! Sper sa nu ma mai dezamgeasca inca o data mfc!
Nikolsx
Mesaje: 1
Membru din: 09 Mar 2021, 23:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!si eu am aceeasi problema,te rog zi-mi si mi-e daca ai rezolvat!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”