Camere video Logitech

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
KDG
Mesaje: 3
Membru din: 11 Oct 2017, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut!

Ma numesc Tudor si lucrez pentru o companie care vinde produse si servicii IT catre companiile din Romania.
Pentru unul dintre clientii nostri care detine un studio de Videochat am livrat camere Logitech PTZ PRO 2, care inteleg ca este tehnologia de ultima generatie in acest domeniu.
Noi avem un parteneriat care ne permite să aducem astfel de echipamente (si orice alt echipament IT de care aveti nevoie: alte camere video, unitati, monitoare, switch-uri, routere wireless, etc.) noi, sigilate, cu factura si la preturi fara concurenta.

Daca sunteti interesati, contactati-ma prin PM.
SoulCams Models Studios wanted
me4good
Mesaje: 1
Membru din: 16 Dec 2016, 11:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut. Nu merge sa trimit PM. Cum te contactez altfel ?
KDG
Mesaje: 3
Membru din: 11 Oct 2017, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut!

Acum am aflat ca nu pot primi mesaje private pe forum deoarece nu am inca numarul minim de posturi.
Asadar, la urmatoarea adresa de email ma puteti contacta pentru orice fel de cerere : tudorvc1@gmail.com

Multumesc!
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Poti lasa aici niste preturi informative pentru urmatoarele modele de camere Logitech:
Logitech C920, C922, C930e, BCC950 , BRIO 4K , PTZ , CC3000e sa vedem si noi cat de competitive sunt. :lol:
KDG
Mesaje: 3
Membru din: 11 Oct 2017, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare,

Mai jos preturi pentru modelele cerute (cele la care am si eu acces)
Toate preturile sunt exprimate in Euro si de data aceasta includ si TVA-ul.

LOGITECH HD Pro WebCam C920 - EMEA €85.36
LOGITECH WebCam C930e - EMEA Business €113.99
LOGITECH UC WebCam ConferenceCam BCC950 - Business EMEA €218.17
LOGITECH HD Webcam BRIO 4k - EMEA €194.89
LOGITECH PTZ Pro Camera - EMEA €674.14

Astea sunt preturile "de lista". Daca mi se cere o oferta specifica ele mai scad in functie de model.
Daca comparati preturile cu magazinele online ( eMag de ex. ) puteti sa observati ca sunt putin peste ele din cauza discount-urilor. Din pacate nu pot concura la pret cu retailerii online non-stop (asadar, cand exista discount major undeva.. nu pot bate pretul ala).
Insa, daca exista nevoia putem incepe o conversatie si vedem cum facem sa fie bine pentru toata lumea :)

Multumesc,
Tudor
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”