Studio 20 Grozavesti cauta modele

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
RaquelleDiva
Mesaje: 1
Membru din: 11 Oct 2017, 11:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Noi suntem Oli si Devi, dar sigur ne stii mai bine dupa numele noastre “de scena”: Raquelle Diva si Devious Angel. In momentul de fata, suntem foste modele de top pe site-ul LiveJasmin si ne-am gandit sa ne deschidem propriul studio de videochat, unde sa impartasim tuturor doritoarelor cunostintele pe care noi le-am acumulat de-a lungul timpului in acest domeniu.

Suntem dovada vie a faptului ca daca ai sprijinul potrivit, prin munca, seriozitate si pasiune, poti ajunge sa ai castiguri fabuloase, sa ajungi sa ai propria afacere si sa duci un trai mai mult decat decent. Amandoua am avut sansa de a lucra pentru cel mai bun studio de videochat din lume, Studio20, unde eforturile noastre au fost rasplatite din plin si recunoscute nu numai la nivel national, ci si international.

Iata doar cateva dintre premiile pe care le-am castigat in cadrul festivalurilor internationale de profil:
– Best Live Cam Model 2015;
– AVN si XBIZ Best Cam Model – singurele premii de acest fel castigate vreodata de Romania.
– Best Website;
– Best Female Cam.

Timpul petrecut ca modele in cadrul celui mai bun studio de videochat, Studio20, a reprezentat pentru noi o perioada esentiala in dezvoltarea noastra, fara de care nu am fi putut sa ajungem in acest moment aici. Am invatat ce inseamna dedicarea, organizarea, pasiunea, perseverenta, ambitia si tenacitatea, evoluand impreuna atat pe plan profesional, cat si personal.

Stiind ce inseamna munca intr-un studio de videochat, am ales pentru echipa de suport si promovare doar persoane cu experienta in acest domeniu, care sa iti asigure mereu tot sprijinul si ajutorul de care ai nevoie. Si, bineinteles, amandoua vom fi mereu alaturi de tine!

Vrem sa cream un mediu de lucru benefic in primul rand pentru modele, unde ele sa se simta sprijinite in permanenta, si sa ne implicam activ in dezvoltarea lor on si off cam :)
Avand experientele personale de modele in spate, intelegem foarte bine ce inseamna sa fii model.

Cautam sa angajam modele care vor cu adevarat sa reuseasca in viata. Modele ambitioase si serioase care sunt pregatite sa se dedice in primul rand lor, si a dezvoltarii lor personale pe toate planurile, de la cel financiar la imagine , etc.
Te asteptam cu drag la interviu, unde vom avea o discutie foarte deschisa si unde iti vom raspunde la toate intrebarile.
Ne poti suna oricand la : 0751.512.194. :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”