Congratulations to the number 1 in top 3 Jasmin!

Această categorie este dedicată strict pentru Studiourile de video chat care vor să anunțe diversele acțiuni de imagine, să pună linkuri spre diversele articole comandate prin diverse publicații, știri TV, site-uri de știri, bloguri etc. Deasemenea este categoria potrivită pentru a pune link spre diversele articole de calitate prezente pe siteurile Studio-urilor sau Agențiilor de Modele. Se acceptă doar un paragraf din aceste articole + link către sursă și bineînțeles câteva cuvinte suplimentare despre aceste acțiuni, Articole etc., nu ar strica. 🇷🇴✅🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:



Congratulations to the number 1 in top 3 Jasmin!

A new TOP Girl was born and we are so very happy and proud that she belongs to us again! Thank you Raakel for the trust you have in us, for your loyalty and for your hard work and implication!!!

Thank you also LiveJasmin Team for your trust in us! Thank you for the certificate that was given to us, that shows off our professionalism and devotion, to put all our hard work and efforts just in one site.

On this way we insist and want to give every girl in this business an advice!
Do not choose to believe bad mouths saying, that there is a traffic button or stick that brings you traffic, do not believe we certified studios have advantages regarding this, neither of these things are right!

You will not have any extra traffic going to any certified studio!!!

The only thing that you can count on inside Lourdes Studio is that we are professionals! That we will invest all our time, knowledge and resources, to help and teach you to get as high up as possible!

We have qualified trainers that will be by your side from the day you start on, until you are where you want to be. We will offer you the best surrounding, hardware and software that you need to be a top model. Also we will make sure, that you have the best look when you are online, through make up artists, outfits fitting to your personality and that you are surrounded by people who already got where you want to be, people that show you the way for you to get there as well!

All this because our slogan is:

"A leader is one who knows the way, goes the way and shows the way!"
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Congrats !!!!!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Thx Marius! :D
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Felicitari maxime!

Nu faceti decat sa demonstrati lumii intregi ca se poate. Cu siguranta insa adunati multa admiratie, dar si ura din partea vulpitelor care cred ca strugurii sunt acri :)

Aveti toata stima si admiratia noastra!
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Mai mult decat admirabil , un exemplu de urmat . Sunt studiouri care au prezente meteorice in top , insa aici lucrurile nu stau deloc asa , semn ca totul este foarte profi si bine pus la punct .

Felicitari sincere !
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

De data asta m-ai enervat in cel mai bun mod posibil:)))Tocmai ma lenevisem maxim de la un timp dar îmi revin cu ceva surprize pe viitor :D Nu știu cum faci dar spiritul de competiție este și a fost singurul lucru care m-a ținut și ma tine încă in industrie iar de data asta m-am enervat grav :lol:
Nu cred ca mai este nevoie sa va spun cât de dragi îmi sunteți ,va felicit din toată inima și va doresc cât mai multe recorduri!
Felicitări vouă !Toata stima ,sa nu uitam și de fair Play-ul de care dati dovada pentru ca așa cum ai menționat chiar nu exista facilitați oricât de mulți bani ai face,alții s-ar folosi de asta făcând multă reclama mincinoasa,voi recunoașteți ca nu exista decât MUNCA,restul este can-can.
Va pup cu drag.

Isa
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Multumim mult tutor pentru aprecieri si cuvintele frumoase!!!

O sa transmit mai ales modelului , ca este in primul rand meritul ei ...dar da conteaza foarte mult munca in echipa si respectul reciproc, atmosfera calduroasa si multe altele pe care le admir eu atat de mult la familia pe care ne-am format-o.

Isa, ce sa iti spun eu tie, hai sa ne inspiram reciproc si sa facem industria asta mai placuta si mai prietenoasa, chiar imi doresc fair play din partea tuturor, iar tu esti pentru mine o persoana deosebita! ...si da, ma opresc aici si sa muncim zic, ca eu am treaba :)

Seara buna si spor tuturor!

Lou
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Sincere felicitari pentru tot ce ati realizat si pentru ca sunteti studioul cu cele multe prezente in top jasmin.

Cine stie poate intr-o zi topul o sa fie format numai din romance, va doresc succes.

Bravo
Scrie răspuns

Înapoi la “Acțiuni de imagine, Articole, Proiecte, Inițiative Studiouri și Agenții Modele”