BucharestCams Event

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Buna seara,

Cu permisiunea dvs, doresc sa va invit la un eveniment pe care noi il organizam special pentru dvs. si pentru companiile de adult live entertainment (videochat).
Evenimentul este unul pe baza de inscriere - gratuita - si are caracter educational: am invitat reprezentantii site-urilor de videochat (vezi lista de mai jos)
pentru a face seminari si workshop-uri special pentru studiourile din Romania atat in grup cat si in particular cu fiecare dintre voi.

Evenimentul "Bucharest Cams" are loc pe 8-9 Noiembrie 2016, in incinta Romexpo, Intrarea C.
Pentru a participa, trebuie sa activezi locul rezervat pentru tine personal sau pentru echipa ta aici: http://www.bucharestcams.com/registration/

Tematica acestui eveniment cuprinde:
° - imbunatatirea comunicarii intre studiouri si website-urile de videochat
° - imbunatatirea comunicarii intre performeri si website-uri de videochat
° - workshop despre promovare online
° - workshop despre imaginea si brandul unui studio
° - seminarii despre legislatie (avem participarea a 2 avocati din domeniu)
° - seminarii despre contabilitate, optimizare fiscala
° - discutii despre partea tehnica (retea, internet, computere, camere web, etc.)

BucharestCams e despre informare si educare, asa ca NU o sa avem la acest eveniment:
° - reclame din partea studiourilor
° - speakeri din partea studiourile (daca vor exista nu vor promova studioul de la care vin)
° - premii catre studiouri
° - promovarea studiourilor prin alte metode

Ne obligam sa respectam:
° - ca fiecare participant sa aiba timp dedicat pentru discutii in privat cu fiecare site selectat la inregistrarea
° - ca discutiile sa fie in limba romana de fiecare data cand speakerii pot vorbi limba romana
° - intimitate dvs, intrarea la eveniment se face pe baza unui badge care se obtine in prima zi. evenimentul NU este deschis publicului larg
° - locatia este exclusiv inchiriata pentru acest eveniment

Pana acum cand va scriu, pot sa va asigur de prezenta confirmata in mod scris a site-urilor:

° - Jasmin
° - StreamRay
° - StripChat
° - SkyPrivat (Skype plata pe minut)
° - XloveCams
° - ePayments (Carduri prepaid)
° - Paxum (Carduri prepaid)
° - Terpon (producator de camere video 2D/3D)

In plus, asteptam confirmarea probabila si de la:

° - Streamate
° - Flirt4free
° - Cam4
° - Camcontacts
° - Camplace

Este prima editie si prima data cand organizam un astfel de eveiment pentru clientii nostri si avem nevoie de sustinerea voastra: orice idee sau feedback este bine venit!
Va astept: http://www.bucharestcams.com

Pentru informații in plus, va stau la dispoziție.

skype: gabriel.voitis
mail: admin@bucharestcams.com

Gabriel,
CEO Infinity Telecom

P.S. Daca acesta nu este locul potrivt, rog moderatorii sa-l mute acolo unde este mai potrivit. Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Skyprivate
Mesaje: 19
Membru din: 13 Mar 2015, 00:23
Localitate: EU
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Echipa SkyPrivate va fi prezenta pentru a discuta cu toti cei interesati sa afle mai mult despre sistemul nostru de plata pe minute pe skype.

Multumim organizatorilor - Gabi Infinity Telecom - pentru un eveniment de acest tip.
Ne vedem in cateva zile.
Videochat plata pe minute pe Skype: www.Skyprivate.com
Oferim suport si pe http://twitter.com/Skyprivate


P.S. momentan nu putem primi PM pe acest forum din cauza ca acest cont este nou.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Chiar aveam o noua pereche de pantofi ce trebuia sa o scot in lume. Ma bucur ca mi se ofera ocazia. Abia astept sa va revad!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

See u there , people :D
Ne adresam modelelor independente, care vor avantajele unui studio, in confortul propriei case. http://webmodelmedia.com/
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Felicitari pentru initiativa Gabriel, sper sa fie un succes ca si celelalte intalniri care au avut loc pana acum.

Ne vedem acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Va multumesc si va astept cu drag !

Asa cum am vb si cu Marius, incerc sa dezvolt un eveniment total neutru, cu sprijinul vostru poate chiar reusim :)

Multumesc!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,

Eu inca n-am primit confirmare la inregistrarile pe care le-am trimis pentru acest eveniment.

Astept un semn de la voi.
Ne adresam modelelor independente, care vor avantajele unui studio, in confortul propriei case. http://webmodelmedia.com/
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Salutare,

Am verificat lista cu cei respinsi, nu esti acolo, sigur ai prmit confirmare.
Skype: gabriel.voitis

Multumesc!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

WebModelMedia scrie:Salut,

Eu inca n-am primit confirmare la inregistrarile pe care le-am trimis pentru acest eveniment.

Astept un semn de la voi.
Sunteti pe lista,probabil de cand v-ati inscris..e greu...

Web model Media -Ana

Eu sunt curioasa sa vad lista de respinsi Gabi :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

IsaGlamChat scrie:
WebModelMedia scrie:Salut,

Eu sunt curioasa sa vad lista de respinsi Gabi :wink:
:)

Sunt unii fara site, adica independenti, nu ii cunosc, iar telefonele nu sunt in retea..

Altii care au luat siteuri de pe net.. ex: xxx.com dar la mail au alt domeniu xxx@gmail.com si iarasi nu au telefoanele in retea.

.. si tot asa.. dar nu mai intru in detalii..

Multumesc!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Suna foarte interesant si mai ales util ce ti-ai propus cu acest eveniment si o spunem fara sa fim clientii Infinity. :lol:

Este nevoie de mai multe evenimente de acest fel, organizate de oameni sau firme care nu sunt implicati in concurenta dintre studiouri si modele, gandite si realizate astfel incat sa ajute pe toata lumea si nu sa isi creasca doar lor brandul personal, eventual sa isi spele imaginea si sa poata imparti niste premii lor si prietenilor.

Va uram mult succes si speram sa ajute la o maturizare, legalizare si civilizare a industriei. :!:
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Multumesc frumos si daca ai timp, te astept!

Am nevoie de feedback-urile voastre pentru a construi un eveniment care sa ne ajute pe toti..
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut Gabi,

Am zis să punem pe forum şi lista cu participanţi, bineînţeles este un buton mare pe pagina principală a http://www.bucharestcams.com/, dar pentru orice eventualitate:

http://www.bucharestcams.com/participants/

Poate se mai fac înscrieri în ultima clipă, dacă mai este posibil.

Va veni si feedback dar probabil dupa prima editie, cum e şi normal.

Baftă acolo Gabi, să fie într-un ceas bun.

Cu stimă, Ionuţ
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello,

Ionut, foarte misto ideea de a pune lista participantilor.

Am o intrebare, este important sa participam in ambele zile de eveniment sau putem sa venim doar la una singura?

Datorita programului pe care il am cu job-ul nu stiu daca pot sa ajung in ambele zile cu toate ca am biroul aproape,
Ne adresam modelelor independente, care vor avantajele unui studio, in confortul propriei case. http://webmodelmedia.com/
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Buna seara,


Va multumesc pentru participare la evenimentul BucharestCams!

Astept feedback si propuneri pentru urmatorul eveniment din Aprilie, multe idei le-am primit si live de la voi in timpul evenimentului si pentru care va multumesc respectuos !

Multumesc!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Salutare Gaby si tuturor pe care i-am reintalnit (sau cunoscut) datorita acestui eveniment.

In linii mari evenimentul a avut ce-i trebuie. Cred ca un pic deranjante au fost doar decalajele de la un seminar la altul, intrucat nu a fost (cred) un moderator care sa coordoneze multimea.

Eu personal consider evenimentul unul reusit (cel putin pentru mine). Dar o sa va rog sa ma iertati ca voi zice lucrurilor pe nume.

In primul rand, se simte faptul ca evenimentul nu a fost hostat intr-un hotel (sau ma rog, cu cazare foarte aproape). Cand evenimentul e intr-un hotel, isi permite aproximativ oricine sa se intinda la discutii, sa coboare jos din camera sa mai vada ce se intampla, daca mai e cineva up sau nu, etc.

In al doilea rand, apreciez foarte mult adevaratele intentii ale evenimentului si anume: aducerea de oameni noi din industrie in fata site-urilor, pe premisa ca s-au ferit de evenimentele mari din cauza ca se auto-considera mici (incepatori).
Trist e ca, desi se promitea treaba asta, nivelul de asteptari nu s-a apropiat (desi doar tu stii "cifrele") de realitate. Anume din punctul meu de vedere, am vazut cel putin 70% fetze pe care le cunosteam deja, oamenii vechi din industrie, oamenii mari. Site-urile se asteptau sa fie fetze noi, si-au pregatit seminariile de asa natura, dar audienta la care se asteptau ei nu prea a fost ce trebuia sa fie.

Si in al 3lea rand, se simte ca nu e bine sa fie hostat direct in orasul unde targhetezi multimea. Ce s-a intamplat (din ce-am observat eu). Cei locali de acolo au venit doar 1-2 ore fix la seminarul pe care ii interesa si in rest au disparut. De ce? Fiindca e simplu... de ce sa stea sa socializeze sa mai afle una alta cand e atat de simplu sa se intoarca in studio (sau unde o fi avand treaba) si sa nu-i pese de ce se intampla. Pe principiul "ma duc si eu o jumatate de ora cat sa iau pulsul si apoi imi vad de treaba".

Dar nu e nimic pierdut, in general lumea invata din greseli.

Eu personal te felicit ca ai reusit sa duci evenimentul la un bun sfarsit.

@utilizatorii de toate varstele (in real sau in business): studiourile mari din Romania puteau foarte frumos sa nu se prezinte la acest summit, intrucat se stia din start ca va fi un eveniment incurajator pentru cei mai la inceput de drum. Eu inteleg ca e frumos sa ne inspiram din forum si din variatele surse de informatii, sa stam frumos ascunsi sub acoperisul unde modelele lucreaza, insa in ziua de astazi comunicarea dintre site-uri si modele, dintre site-uri si studio-uri si intre toti partenerii de business in general este numaidecat extrem de importanta.
Or atitudinea asta gen "nu merg acolo ca nu am ce cauta eu acolo" nu va ajuta piata sa se dezvolte, sa prospere.
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut tuturor, multumim Gabi pentru eveniment, multumim tuturor celor prezenti indiferent de cat au decis sa stea la acest event.

Am decis sa prezint cat mai scurt si la obiect elementele pozitive si lucrurile ce pot fi imbunatatite la urmatoarea editie, strict din punctul meu de vedere.

Puncte pozitive:

- Sala mare de conferinte, spatiu pentru multe persoane
- Cabine private pentru sponsori unde au avut loc multe discutii: reprezentati siteuri -> reprezentanti studiouri sau modele independente
- Faptul ca s-a axact doar pe asta, faptul ca era ploaie si frig afara, faptul ca nu aveai unde sa te duci, eu am interpretat ca un plus pentru ca invita oamenii fie la socializare, fie la prezenta la seminarii
- Fiind primul event de acest tip, considerand timpul de pregatire relativ scurt etc.. consider ca prezenta, cel putin in prima zi a fost mai mult decat decenta
- Am observat clar o maturizare a industriei si a oamenilor, foarte multe puncte de vedere expuse logic, coeerent, bine documentante, discutii constructive, mai multa transparenta, contraziceri dar diplomate, fara certuri, nebunii.. clar un plus
- Personal am strans feedback mult si de calitate, am revazut prieteni, amici, cunostinte si oameni noi deasemenea
- Seminarul de Legalitate a fost bomba, in prisma dezbaterii de aproximativ 2 ore + dezbaterile de dupa seminar - un mare plus deasemenea.. mai multi owneri de studio fiind foarte foarte pregatiti pe subiect. Se va detalia mai incolo.
- Din toate Seminariile se putea invata ceva, personal nu am putut fi prezent la toate, ma plimbam dintr-o sala in alta, dar la tot ce am asistat am fost ochi si urechi.
- Consider ca lipsa de awards, party etc.. a fost un plus pentru acest tip de eveniment.. personal cred ca nu toate summiturile trebuiesc facute la fel.. a fost ceva diferit si cred ca in toate aceste summituri ar trebui sa existe ceva diferente.. nu copii exacte unul dupa altul.. asta pot vorbi si organizatorii intre ei.. este spre binele tuturor.

Mai sunt si alte puncte, dar revin pe topic mai tarziu daca este nevoie.

Puncte care se pot face mai bine:

- Nu stiu daca a fost optim, ca doua siteuri gigant sa aiba seminariile in aceeasi zi, posibil ca acest aspect sa fi influentat prezenta mai redusa a doua zi.
- Intarzierile, personal nu m-au deranjat, erau intr-un fel de inteles fiind la prima editie etc.. sunt sigur ca la urmatorul va fi mult mai ok
- Plimbatul pe ploaie dintr-o cladire in alta, chiar daca erau lipite, chiar daca erau sub 100 de m de mers pe jos, cred ca este mai bine sa fie cumva in aceeasi incinta sa nu fi nevoit sa ocolesti cladirea. Iar, pe mine nu m-a deranjat aspectul dar erau multe reprezentante ale sexului frumos, imbracate destul de sumar etc..(oricum nu aveai cum sa controlezi ploaia, frigul, natura etc, in alte conditii, probabil nici acest aspect nu ar fi contat)
- Am auzit ceva de mancare putina, ceva mai multa poate nu ar strica pentru gurmanzi, personal nu m-am atins, sunt la perioada de fasting. Oricum erau restaurante foarte aprope.
- Cateva cartuse de tigari, nu ar fi stricat sa fie acolo :) (glumesc)

In rest, toate cele bune si la cat mai mult feedback de orice tip.. cu siguranta nu strica.. vor fi informatii utile atat pentru BucharestCams cat si pentru celelalte evenimente de acest tip.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WebModelMedia
User Junior
User Junior
Mesaje: 84
Membru din: 04 Aug 2015, 23:41
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello,

Eu am o singura recomandare, la urmatorul event organizatorii sa vorbeasca din timp cu speakeri despre tematica prezentari pe care vor s-o faca.

Cred ca multa lume a asteptat prezentarea LJ-ului si cand chiar s-a intamplat , multi au fost dezamagiti ( eu fiind in aceasta categorie).
Mi-a placut foarte misto ideea ca poti sa ai discutii one on one cu reprezentantii site-urilor

Dupa cum a zis si TheSelby un moderator al eventului ca sa tina totul sub control si on time ar fi de apreciat la urmatorul event.

Va felicitam pentru intiativa si pentru event.
Ne adresam modelelor independente, care vor avantajele unui studio, in confortul propriei case. http://webmodelmedia.com/
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Felicitari Gabi,pentru eveniment!Nu am organizat nimic de genul dar banuiesc ca nu este usor asa ca din partea mea ai tot respectul in schimb cum a zis cineva, unii chiar nu aveam ce cauta acolo.
Imi pare rau ca nu am ramas si a doua zi dar butonasele de la cams le cunosc:)
Restul de amanunte frig,ploaie,mancare nu m-au interesat cam pe nicaieri deci pentru mine chiar daca eram albastra de frig nu asta a contat ci continutul care a fost exact pentru ce s-a vrut evenimentul,studiouri incepatoare,modele independente,etc.
Nu ne-am inscris la nici un dialog cu nici un site lasand locul liber celor care aveau nevoie si sper sa-i fi ajutat dialogul.

Succes in continuare in tot ce intreprinzi.

Cu respect ,
Isabelle-GlamChat
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

O sa prezint si eu o umila parere despre acest eveniment:

In primul rand felicitari organizatorilor. In al 2lea rand felicitari celor putini care au stat tot evenimentul.

Mie personal mi sa parut un eveniment interesant dar, mie orice eveniment mi se pare interesant.
Problema mi sa parut ca este la cei care au venit, si mai ales la cei care nu au venit.
Acest eveniment sa marketat pentru "cei mici", unde cu brio ma includ si pe mine, doar ca luand ca reper ultimul seminar al fiecarei zi... mi sa parut ca sunt cam singurul "mic" ramas in sala.
Au fost doua subiecte foarte interesante care cu siguranta erau de interes pentru un studio nu foarte dezvoltat sau nou pe piata. Din pacate cand m-am uitat in sala erau gen 30 de persoane si marea majoritate persoane care nu par sa aibe nevoie de acele sfaturi.
Unde sunt cei mici si multi? Toata lumea sa plans de prezentarile de la site-uri, mai ales de cea a jasminului care intr-adevar a fost nu pentru incepatori ci pentru retardati. Dar intrebarea mea este:
Cand ai afara la tigara 10 oameni la o prima vedere care mananca jasmin pe paine... mai ai nevoie de prezentare jasmin? Cand ai reprezentatii jasmin in camera de langa, care tura asta au prioritizat persoanele noi mai ai nevoie de prezentare?
Eu personal am venit de la Galati, in plina relocare a studioului ( adica munca ca la balamuc ) . Cei ce se plang zi de zi ( la cei din Bucuresti ma refer ) ca nu stiu aia, sau nu merge aia.. nu au putut sa rapeasca 12 ore in 2 zile pentru a primi raspunsuri la intrebarile lor? Se pare ca NU.

P.S. Apropo de mancare: Nu am vazut-o.. nu stiu ce cum a fost.. In fiecare zi din cele doua prima mea masa a fost dupa ora 21....but who the fuck cares?.....Am venit cu un scop, l-am atins ( cat sa putut) m-am intors... Restul e can-can!
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Gabi felicitari pentru event.
Din punctul meu de vedere, industria evolueaza si evolueaza in bine.Chiar imi aduceam aminte cu mare placere cu Ionut, cum prin 2005 am facut o intalnire( si eu cred ca a fost si prima de acest gen) intre studiouri. Si uitandu-ma in spate, realizez cat de mult s-au schimbat lucrurile acum, in bine.
In linii mari sunt de acord cu tot ce s-a spus mai sus cu mici completari:

@Sebi- tu esti poet :) eu mereu am admirat dorinta ta de a salva planeta, mereu am admirat bunatatea de care tu dai dovada, sinceritatea si onestitatea ta iesite din comun, insa trebuie sa intelegi ca esti in minoritate si in minoritate grava. Eu mai cunosc maxim o persoana, la toata aceasta intalnire, care a venit DOAR din convingerea si dorinta sa ajute industria. Restul (AM) au venit sa faca act de prezenta, au venit sa culeaga informatii,au venit sa faca PR, au venit in interes propriu. Evident ca daca au putut sa ajute cu un sfat au facut-o(majoritatea din ei) . Eu iti inteleg altruismul insa din pacate e destul de rar, in zilele noastre.
Gandeste-te se apropie craciunul, unii sa grabesc sa impodobeasca studiourile, altii sa faca pungile de cadouri pt casele de copiii....
@Smart eu nu stiu ce consideri tu MARE. Marimea nu este data doar de numarul de modele. Uite spre exemplu tu cu cel mai bun model al tau, sunt convins ca faci cat nu fac multi altii prezenti acolo, cu tot studioul lor la un loc. Un alt exemplu conculdent e studio20, care cu doar 50 de modele, care le au in studiourile din Bucuresti si un pr de calitate, a reusit sa monopolizeze toate premiile din industrie.
Apoi mai e un aspect,gandeste-te ca tu la modulul de legalitate, le-ai dat informatii, cat nu au fost capabili sa le dea o contabila, doi avocati si un consultant de marca.
Au fost oameni care dupa acel modul de legalitate au venit sa imi multumeasca, spunandu-mi '' Markus, in acest modul am primit mai multa informatie si am invatat mai multe de la tine si de la Smart fata de informatile primite de acei oameni pregatiti bine''

Eu am invatat foarte multe de la acest eveniment (ma refer la chestiuni de organizare), fapt pt care chiar ii multumesc lui Gabi si il felicit , pt reusita lui. Am toata convingerea ca la anul o sa fie de doua ori mai multa lume la acest eveniment, multumita reusitei.
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
Avatar utilizator
Charm Group
Mesaje: 33
Membru din: 02 Iun 2014, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Salut tuturor si jos palaria, Gabi!

Ai facut o conferinta/summit din "nimic". Cand spun "nimic", nu ma refer la scopul evenimentului care era si este unul nobil si justificabil; ma refer la acele zeci\sute de studiouri din Bucuresti care, spun ei, isi doresc sa cunoasta reprezentanti ai site-urilor si sa isi dezvolte afacerea si sa aiba sustinere ("intrare") pentru a primi mai multa informatie ("mura'n gura") si cu toate acestea nu le-am prea vazut. Poate ca au fost prezente si gresesc. Felicitari celor ce au fost acolo, mari mici, mijlocii, rotunzi, patrati, etc.

M-as fi bucurat teribil pentru acest eveniment daca ar fi venit mai multe studiouri.

Feedback:
As pune cabinele de discutii individuale "in drum". Sa se impiedice toti de ele inainte de a intra iesi din cladire.
As alege mancare mai "romaneasca".
As fi mai strict cu orele si prezentarile.
As fi setat ore pentru discutiile individuale.
As fi echilibrat importanta zilelor dpdv al prezentarilor.

Eu ma bucur ca tu ai raspuns necesitatilor pietei si ma bucur ca partenerii de la Cam Sites au mai respirat niste aer bucurestean, tot inainte!

Cu drag,
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”