Fata trans caut partenea pt chat in Cluj

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
empusa
Mesaje: 1
Membru din: 10 Noi 2014, 07:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu fac chat de niste ani buni si sunt destul de sigura ca ar functiona, cel putin ocazional, niste sesiuni de cuplu intre mine si si o alta fata. Acuma daca ai experienta sau nu, nu e foarte important, eu am deja un ministudio amenajat de mine aici unde locuiesc si tot ceea ce e nevoie ca sa incepem. Dincolo de valurile de promisiuni care circula ca niste tsunami pe net, pot promite sa fiu sincera cu tine pt ca, poate stii sau nu, dar in videochat nu umbla cainii cu colaci in forma de dolari in coada.
Nu ma cramponez de ideea asta, pt ca e doar la nivel de experiment deocamdata, dar e f posibil sa mearga. Si in ideea asta, daca vrei, te invit la dialog sa vedem daca ne potrivim, pt ca o spun clar ca daca sesiunea va fi cu iz de fals, prefer sa nu.
Niste minime cunostinte de engleza sunt necesare, pt ca e foarte urat sa ma apuc sa explic in romana ce spune fiecare client, cu atat mai mult cu cat romanii au un farmec deosebit de a strica atmosfera intr-o camera de chat. Si pe langa asta, poate stii sau nu, nu exista 100% privacy. Daca cineva vrea sa te gaseasca, te va gasi si iti pot demonstra in doua secunde.
Dar dincolo de asta, nu ma intereseaza ca e echipamentul meu, asa ca ceea ce facem impreuna impartim in jumatate.
Asa ca, sa facem sa fie bine ca sa nu fie rau, zic :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”