Fotograf Bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Gabriel2016
Mesaje: 3
Membru din: 12 Oct 2016, 12:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua,
Realizez fotografii profesionale pentru studiouri de videochat si modele independente.
Cu o experienta de 4 ani in acest domeniu,am peste 300 de modele fotografiate,dar dupa cum bine stiti ,in acest domeniu se pune accent pe discretie,asa ca nu pot posta public portofoliul meu.
Pentru mai multe detalii legate de pret si vizionarea catorva fotografii facute de mine,va rog sa ma contactati la nr.de tel:0726.117.511 sau pe mail:andreescu.gabriel@yahoo.com.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Gabriel2016 scrie:Buna ziua,
Realizez fotografii profesionale pentru studiouri de videochat si modele independente.
Cu o experienta de 4 ani in acest domeniu,am peste 300 de modele fotografiate,dar dupa cum bine stiti ,in acest domeniu se pune accent pe discretie,asa ca nu pot posta public portofoliul meu.
Pentru mai multe detalii legate de pret si vizionarea catorva fotografii facute de mine,va rog sa ma contactati la nr.de tel:0726.117.511 sau pe mail:andreescu.gabriel@yahoo.com.

Salutare , si bine ai venit pe forum @Gabriel2016 ,

Prima data nu m-am simtit dator sa -i urez unui vanzator de pe olx , bun venit . :wink: O mai facusem si alta data si ei nu s-au mai intors , au ramas pe ..olx :D

Poate , cu asta trebuia sa incepi , cu experienta ta in fotografia pt VCH .Modelele /studiourile pot cumpara cu usurinta canapele baroc & so on de la un fotograf din domeniu( si , in general logica e sa cumpare cam tot ce vinde un fotograf care deja le-a vazut [si] goale :wink: ) , dar mai greu se imbulzesc la poze catre cineva care vinde canapele /cutii depozitare vintage etc . Am glumit : )))

Glumesc si daca -ti spun sa nu-ti mai vinzi decorurile , sau cel putin opreste-te din a le mai cumpara tu ! Pune modelele sa o faca , le bagi in pretul sedintei si la final , fiecare pleaca acasa cu (cate) o masina de transport marfa . Poate fi un bun motiv sa le livrezi alte poze (bonus) cocotate peste decoruri :wink:

Te mai asteptam cu opinii despre fotografia pt vch :wink: .

Inca o data , bine ai venit aici !
Love
Mesaje: 27
Membru din: 04 Iun 2008, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, ar fii de apreciat sa lasi aici vizibil un pret pentru un singur model :?
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”