Intrebare despre Payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
SugarKane
Mesaje: 1
Membru din: 28 Oct 2016, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor,
si pentru ca este prima mea postare aici vroiam sa va multumesc tuturor pentru informatiile extrem de utile pe care le-ati oferit aici de-a lungul anilor.

Eu si prietena mea lucram de vreo cativa ani buni pe imlive si primim banii prin Payoneer inca de la inceput. Nu ni s-a cerut niciodata nici un fel de ID pentru card, nici macar atunci cand a expirat si ne-au trimis un alt card. Acum brusc ne-au blocat cardurile si ne cer sa le trimitem ID, o poza cu noi tinand ID si o factura de utilitati pe numele nostru care sa dovedeasca adresa. Ei spun ca este "routine check" dar daca este doar un "standard checking" de ce acum dupa 5 ani si nu in tot timpul asta? Poate sunt putin paranoica si vroiam sa va intreb daca ati avut o experienta asemanatoare.

Multumesc anticipat
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut Kane,

Ii poti contacta direct de pe siteul lor https://payoneer.custhelp.com/app/Contact_us fie prin Live Chat sau Telefon pentru a te asigura ca ei au cerut aceste date... ma gandesc la posibilitatea sa nu fie vreo metoda de scam, nu stiu..

Daca ei confirma ca au cerut aceste date, nu vad motivul pentru care sa nu faci aceasta verificare, este si pentru siguranta ta... probabil s-au rulat multi bani intr-o perioada scurta de timp si vor sa fie siguri ca este totul in regula..

Sper sa se rezolva. Bafta acolo.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”